Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

     
  2. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    У мене насичений рожевий майже малиновий, але він ще маленький зможу поділитись весною.
    Почався мій улюблений сезон пишно квітують троянди, (білі,жовті, бордові, оранжеві , бежеві) маю паркові і звичайні а ще маленьку плетисту, але вона в мене в тіні тому дуже низенька. Нажаль цього року замерзло багато кущів. А ще цвітуть білі та сині ромашки, маргаритки, лілії, дзвіночки білі та блакитні, китайська гвоздика різних кольорів і гарні жовті кущики назви не знаю.
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я здогадувалась, що деякі фото не ваші, принаймі флокс точно, але думаю ваш кущ негірший! А мені продасьте кусочок кущика?:girl_blush2::girl_in_love:

    ---------- Додано в 23:35 ---------- Попередній допис був написаний в 23:34 ----------

    А коли і як садять лілії?
     
  4. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Лілії краще садити восени тоді вже наступного літа вони гарно зацвітуть, деякі я садила цієї весни в квітні вони гірше приймаються і цвіту нема поки. Якщо хочете гарну запашну лілію краще купити голандську цибульку, наші теж красиві але більш дрібніші. Купувала позаминулої осені на виставці цибульку лілії (75 грн), посадила восени а вже в червні розцвіла вона 5 -ма квіточками, цього року її друге цвітіння і вже є 13 бутончків чекаю з нетерпінням коли вони розквітнуть. На галицькому базарі купила у жіночок білу лілію (10 грн) з одніює цибульки одна квітка, середнього розміру.
    Можу поділитись оранжевою лілією .... маю їх багато вони розмножуються швидко. (фотографії постараюсь виставити завтра)
     
  5. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    У мене також ніжно-рожевий, але не з сіренєвим відтінком,таким як на фото, а розовим,і він трошки менший за цей що на фото, думаю, що напевно такий як у Вас. Я думала у Вас є білий.

    ---------- Додано в 10:09 ---------- Попередній допис був написаний в 10:05 ----------

    А можите помінятись дзвіночками, я можу Вам запропонувати іриси сортові великі темно сіренєвого коліру, або дрібненькі такого ж коліру, або ще щось.

    ---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:09 ----------

    Та я свій на зиму забирала, так би точно не перезимував, але все одно він якийсь ніякий.
     
  6. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    [​IMG]
    Ось так виглядала моя лілія коли перший раз розквітла.

    [​IMG]
    А це лілія цього літа, другий рік і вже збільшилась кількість бутонів з 3-х до 13-ти.

    [​IMG]
    Білі дзвіночки.
    З радістю поділюсь :girl_wink: .
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Красота, в мене такі лілії тільки оранжеві, минулого року купляла також одну рожеву, посадила, а зацвіла також оранжево.
     
  8. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дуже гарна!!!

    Дякую! І чекаю з нетерпінням на ваші фото!

    Я оранжеві також люблю, їх дуже багато по місту, а рожевих так не видно

    Біла астильбу, але низько-рослу, 70 см, можна придбати у Світязі, 2 цибулинки 29, 75 грн.
     
  9. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я купувала білу а зацвіла жовтою.
    Ще покажу свої крокуси


    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    О, крокуси - то радість для моїх очей! Дуже їх люблю :girl_smile: Але от такий з мене початківець-нульовик, що я й не знала, що вони бувають якісь інші, ніж фіолетові :girl_crazy:

    А коли їх треба садити?

    Слухайте, наші форумівські розумниці-квітоводи, а порадьте-но якусь путню книгу по садівництву :girl_wink: А то в неті купу інфо, але іноді хочеться лягти на ніч і книжку якусь почитати...
     
  11. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Крокуси висаджують восени з вересня до листопада, правила зазвичай написані на упаковці.
    Бувають найрізноманітніші ( за кольором, розміром, періодом цвітіння). Дуже гарні рожеві , нажаль таких ще не маю. Хочу придбати крокуси які цвітуть у вересні, колись давно бачила на гуртівні біля податкової, зараз їх там нема.
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я купляю журнал "Мой прекрасний сад" дуже подобається щоразу неможу дочекатись нового номера.
     
  13. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А я посіяла сьогодні на розсаду фіаки, всякі-різні, отакі[​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2010
  14. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    а де ви їх сіяли? і коли вони мають вирости?чи ще цього року будуть цвісти?
     
  15. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Посіяла на грядці на вулиці, вони зійдуть, потім треба попікірувати і на другу весну і аж до жовтня будуть цвісти. Ще хочу на слідуючий рік зробити альпійську гірку з фіалками і мохом (не знаю як правильно називається) і цинерарією морською [​IMG][/URL][/IMG]
     
    Останнє редагування: 8 Липень 2010
  16. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ось так розквітла моя лілія за тиждень, фотографії мало яскраві оскільки падав дощ:
    [​IMG]
    і в повний зріст ( газон давно не стрижений :girl_blush2: )
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А я сьогодні купила і посадила новий кущ троянди - всього по 20 гривень виявляється можна придбати красиві троянди, що в"ються по опорі, чайні і низенькі для бордюрів :girl_in_love:(раніше купляла тільки на гуртівнях-розсадниках, а там таких цін нема)
     
  18. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А де купляли?
     
  19. Milka

    Milka Moderator

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    навесні приходьте разом зі Fleur і будем ділити мої кущики.
     
  20. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Купляла у нас на базарі (у Миколаєві), квітів дуже багато, привозять із Чернівців, але не знаю, чи вони тільки тут продають, чи возять також до Львова - завтра постараюсь заїхати і запитати.