Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Троянди вирощую третій рік, маю куповані: в епіцентрі( голандського походження); на гуртовому ринку "Шувар" 2 роки тому по 25-30 грн за кущ; плетисту троянду купувала в садовому центрі "Свитязь" 3 роки тому за 35 грн. Першу зиму перезимували усі бо гарно їх накрила, а цю зиму послухалась сусідів :girl_cray: зробила лишень земляний насип довколо куща як наслідок замерзло 3 куща гарних дворічних троянд. Цієї весни купувала троянди на ринку "Шувар"(роздрібному) 25 грн за кущ, продавці розповідали, що троянда привита до коріння шипшини, а тому є морозостійка (розведені в Новому Роздолі), посадила в кінці травня а в середині червня вони вже зацвіли :girl_in_love: . Великий вибір був на "Стрийському" ринку " гарні, здорові посаджені у горщиках по 35-50 грн залежно від сорту. Найдешевше продавали троянди на ринку "Іскра" по 15 грн вони були без землі (думаю такі приживаються довше і цвітуть значно пізніше), а також на гуртівні "Екофлора".
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2010
  2. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А це троянди моєї мами:
    [​IMG]
     
  3. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ось так розквітнули мої троянди, станом на 10 липня :girl_in_love: ( газон "покошено")
    [​IMG]
    Висота жовтої красуньки 1,50 метра.
    [​IMG]
    А це моя улюблена малиново-червона троянда (якість фото незадовільна :girl_cray:)
    [​IMG]
     
  4. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Нині купила собі два журнальчики "Нескучный сад" і "Мой прекрасный сад" за липень :girl_in_dreams:
     
  5. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я тільки про таке мріяти можу, може і я колись розживуся на садочок коло хати
     
  6. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Сад навпроти нашого будинку ще не є садом моєї мрії, бо він в мене з'явивися тільки цього року. Багато чого не встигла, багато чого ще не знала. Хотіла сфотографувати з вікна, але чоловік розклався на газоні зі своїм причандаллям. Ну нічого, ще встигну.
    Троянди вже відцвітають, жоржини потрошку теж, соняхів і лілій ще нема, матіолу тре нюхати, а чорнобривці, думаю, всі бачили. Зараз хочу похватися гладіолусами, яких я просто на дух не переносила, допоки не побачила, як гарно вони розпускаються і зацвітають.
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
    А самі бачите, хто то все має доглядати...
    [​IMG]
     
  7. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дуже гарні гладіолуси, особливо білий. Коли ж ви їх посадили, що вони у вас вже розквітнули? Мої тільки починають подавати ознаки майбутнього цвітіння, думаю в другій декаді серпня якраз усі будуть квітувати.
    Мені більше подобається "Нескучный сад", як довідник частіше використовую форуми , а ще краще власний досвід...
     
  8. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Не пам'ятаю. Правда, пригадую, що мені видавалося ніби це вже дуже пізно.
    В сусідів теж зараз квітують.
     
  9. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ось ,такий квітник ,у моєї сестри.
    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG] [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 11:04 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    І у сестри ,також,гладіолуси зараз квітують.
     
  10. соломійка

    соломійка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Жасмин весною:
    [​IMG]
    Троянди:
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Лілії:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    В нас весною цвітуть підсніжники, крокуси, тюльпани і ще карликове деревце рожевим цівітом (назви не пам*ятаю). Влітку приєднуються жасмін, троянди (в нас такий собі міні-розарій), чорнобривці, водяні лілії в озерці та ірис. Осінніх квіточок у нас щось не має, але все ще продовжують цвісти троянди.
    Найбільше подобається подвір*я весною, коли зелень має яскравий, соковитий колір, а перші кіточки так милують око.....:girl_tender:
     
  12. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Наближається весна, тема стає актуальною. Хотіла запитати хто яке насіння квітів купляє. Сьогодні ходила в магазин, хотіла вже закупитись, але ще нема вибору, напевно старе допродують, а нове ще не получали, хочу купити пітунії, особливо жовті, лобелію, їх бажано вже висівати, щоб швидко цвіли, жовті маленькі чорнобривці, астри і хочу ще щось нове, але не знаю на чому зупинитись, тому що часто на пекеті із насінням намальовані гарні квіти, а сходить хто-зна що, а бо взагалі не сходить. Може хтось порадить щось цікаве і перевірене.
     
  13. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    У свекра перед вікнами внутрішній дворик, хочу тоо року зробити там порядок і шось посадити, але таке що багаторічне, але що саме ще не придумала... Хочу шоб виглянути у віконо "і душа розвернулася а потім звернулася"!
    ПС: Можливо хтось шось порадить?Мо кущики які гарно цвитуть чи що... Хотіла кущову троянду у якої квіточки дрібненькі і китицями, але вона така велика росте що боюсь щоб сусіди не протестували...
     
  14. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Цій троянді можна зробити опору, щоб вона росла не у висоту, а в бік, або аркою, в мене наприклад в'ється по заборі.
    А ще можна посадити, наприклад форзицію, цвіте ранньою весною жовтими квіточками, ялиночку, або тую, і з сортів, які не ростуть великі і на зиму їх одягати у світло. І ще багато залежить від освітлення, думаю у внутрішньоиу дворику не буде багато світла, тому потрібно вибрати щось із тіньолюбивих рослин, наприклад хоста, астильба, або ранні квіти крокуси, тюльпани.
     
  15. meri5

    meri5 Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    В мене вже зійшли крокуси, але знову випав сніг і я переживаю чи не замерзнуть бо недогадалась їх накрити.
     
  16. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А в мене зійшли нарцизи, я їх накрила землею в суботу, але все одно переживаю чи не змерзнуть. Купила якісь нові хочу побачити квіточки.
     
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ой, дівчата, а в мене і крокуси, і нарциси, і гвоздички, і первоцвіти посходили. Так гарно і так рясно. Переживаю...
     
  18. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Якщо зараз випаде гарний сніг, може їм нічого не буде.
     
  19. Fleur

    Fleur Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Найкраще сходять чорнобривці, висіваю їх літом у відкритий ґрунт, а решту купую готову розсаду. Уже декілька раз сіяла айстри, майори вони погано сходять. Купувала карликові соняшники, а виросли більші за 2 метра.
    В мене також посходили крокуси, тюльпани, нарциси. Декілька крокусів навіть розквітали на початку грудня, погода аномальна :girl_sad: . Минулого року багато тюльпанів посходило передчасно, але квітнули гарно сподіваюсь, що і цього року не померзнуть.

    ---------- Додано в 20:40 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

    Врахуйте те, що троянди розквітають в середині червня, тому якщо хочете, щоб ваше око милували квіти з весни то варто було посадити крокуси-тюльпани-нарциси-гіацинти, або примули (можна буде купити уже ранньою весною). Сусіди будуть проти лише у випадку, якщо ви троянду впустите по їх стіні, що може створювати сприятливі умови для розвитку плісені. Гарним варіантом будуть штамбові троянди, які виглядають як деревця, а квіточки наче крона.

    Хоста прекрасний варіант, різновидностей дуже багато ( маю 5 видів), зелені листочки із травня по листопад-грудень, цвітуть в липні-серпні, не вибагливі до умов.
     
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я чорнобривці також сію, сходять дійсно супер, не дарма це ще стародавні українські квіти,які привикли до нашої землі і клімату, але астри і майори у мене також добре сходять, але насіння вже не купляю, а збираю своє. Може Вам просто погане насіння попалось, я минулого року також купила якийсь новий сорт майорів, мали бути супер великі суцвіття, і зацвили такі, що навіть не було видно цих квіточок. Карликові соняшники також купляла, виросли маленькі, але квіти були негарні. Ще пробувала купляти портулак - взагалі не зійшов, повні мальви - також не зійшли. Сіяла і різні пітунії, але гарно цвіли тільки ті, що продаються у капсулах де є пару насінин. Але все одно хочеться ще щось пробувати.
    А ще я сіяла кімнатний перець, вже є маленькі перчики.