Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Може якось сфотографую той дворик і вистьавлю фото, може що підкажете ще, але дякуючи вам вже "план дій" сформувала
     
  2. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я цього року плануюю їх теж (чорнобривці) посадити біля абрикосів, бо знайома,яка розуміється на квітах,казала, що тоді до абрикосів,персиків ніякі хвороби не страшні.
     
  3. talja

    talja Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Також цього літа купили карликові соняшники, а вони здоровенні такі виросли більше двох метрів ну і не злий жарт когось:shok:, як земляна груша ростом тільки з невеликими квіточками! :girl_crazy:
     
  4. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А я вже посіяла на підвіконнику петунії і чонобривці, чекаю сходів і думаю щоб то ще красиве посіяти.
     
  5. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Була сьогодні в садовому центрі - купила траву газонну, лобелію - два види, петунію, бальзамін, ще якісь, вже не памятаю:) З цибульок - суміш ірисів, суміш фрезії та іксію. Маю ще минулорічні - крокуси, тюльпани, нарциси. Ще марю англійськими трояндами, тільки не знаю які на них ціни будуть. Кліматіс думаю куда б то пересадити ну і багато-багато всього.
    Дівчатка, хочу альпійську гірку, ви хтось таке робили? Поділіться порадами та рекомендаціями будь ласка:)

    ---------- Додано в 18:26 ---------- Попередній допис був написаний в 18:22 ----------

    О, і троянду таку мушу того року собі купити, посаджу в кутку, в нас там не дуже приглядне місце:)
     
  6. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А Ви вже садили колись іксію, я собі тоже замовила, але перший раз, ніколи раніше не садила, не знаю що з того вийде. А де Ви купляли і по чому? І крокуси, тюльпани і нарцизи Ви плануєте тепер весною садити?
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ні, перший рік:) - будем ділитися враженнями:)

    Купляла здається по 15.50 або по 17 бо брала іксію і фрезію, то не памятаю, що коштує:)
    Крокуси і нарциси - в землі, вони зимують, тюльпани також.
    Ще купила гіпсофілу для бордюру. З великих і красивих маю ще канни - червоні квіти і зелені листки, і шииикарна оранжева з вишневим листям. На гірку купила ще кермек татарський - правда не знаю чи дійдуть в мене до неї руки:)

    ---------- Додано в 19:44 ---------- Попередній допис був написаний в 19:42 ----------

    А де замовляєте якщо не секрет, може де дешевше, а то я роззорюся з тими квітками.

    І ще похвалюся, зійшов вже мій базилік - ще такий манюсінькій, а вже тааак пахне!!!

    А, і бабі своїй на 8 березня купила дуже гарну примулу - яскраво оранжеву з великими квітками.
     
  8. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я замовила через інтернет у Сільському віснику, ціни у них ніби найдешевші, але не знаю, ще не прийшли, це моє перше замовлення у них.

    ---------- Додано в 21:25 ---------- Попередній допис був написаний в 21:22 ----------

    І я таку купляла, але білу, на гуртовні тій що біля Стрийського базару, так гарно пахне весною, потім хочу висадити біля будинку, не знаю чи приживеться.
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Має прижитися, ще й гарно розростися.
     
  10. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Люблю додавати декору до висаджених квітів. Мій тато привозить з Карпат камінці певної форми і ми їх викладаємо на подвір"ї. Дуже гарно втглядає. Минулого літа виклали стежку і трьохярусну споруду. На трьох ярусах висадили квіти, цвітучі мохи, а посередині є ємність для фонтану маленького. А цього року подарували татові омріяний фонтан, то певно вже буде сад моєї мрії.
     
  11. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я теж збираюсь там замовляти квіти,бо ціни дійсно найдешевші,якщо порівнювати з інтерфлорою чи світязем.
     
  12. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Таааакс, нова ідея:) Хотіла посадити вющу троянду в кутку - передумала. Тепер хочу арку, по якій та троянда буде витися, а під нею лавочка:) Де таке можна купити, чи може хтось робить? Щоб подешевше було:)
     
  13. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Бачила в Епіцентрі, ціну не пам'ятаю, метелеву, така, що складається і розкладається, мені сподобалась, собі пригледіла, тільки ще не вибрала де її можна поставити.
     
  14. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Була сьгодні на базарі то купила собі насіння ешольції,нігели,безсмертника,невести та взяла суміш айстр,не буду висівати на розсаду,бо немаю де її приткнути,то посію як потепліє під плівку.Ще у планах купити трохи насіння,бо так квіти маю у квітнику,він у мене невеличкий.
     
  15. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ура,весна,розтанув сніг у квітнику і вже починають зацвітати підсніжники,дуже чудово проклюнулись нарцизи,тюльпани,крокуси,проліски,гіацинтискоріше б зацвіла уся ця краса.Купила ще собі насіннячко левкою,тютюну крилатого,дурману,кохії,іберісу,мірабілісу(нічна красуня),льону великоквіткового,та два види соняшника декоративного(красное солнышко,плюшевый мишка),висаджу завтра декілька квасолин кліщевини,дуже мені подобається вона,тай догляд за нею невибагливий.Уже посадила бругмансію у відерця,тепер чекати лише тепла.
     
  16. shchojno odrugena

    shchojno odrugena New Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    я такий садила - краса!:girl_in_love: і дійсно такий махровий, тому тепер вирощую вже зі свого насіння:girl_cool:
     
  17. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я через який період посилка з Сільського вісника доходить до покупця?
     
  18. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Залежить з якого каталога Ви заказуєте, у кожному каталозі пише коли з нього буде проводитись доставка.
     
  19. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я все ніяк не можу зробити і собі замовлення,бо так багато чого хочу,що важко зробити вибір,що мені дійсно потрібно
     
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я все захотіла коли перший раз побачила каталог, заказала для початку два види георгін, жовту каллу і різні нові весняні цибулькові.