Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я хочу фуксію,декілька видів очитку,бегонії,лілії,гладіолуси...
    Та планую дещо глянути на ринку,бо знайомі займаються квітами,то дещо візму у них
     
  2. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Придбала собі насіння маку східного, колись такий у бабусі в селі ріс, дуже його хотіла, то буде такий спогад з дитинства,,чорнобривці "Аляска" великоквіткові, кремово-білого кольору,фрезію рожеву та ацидантеру Муріеля. Не можу дочекатись коли настане тепло, щоб то усе посадити-посіяти.

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 20:28 ----------

    Трошки підсніжників з мого квітника
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Яка красота!!!:girl_in_love: А що це у Вас таке голубеньке цвіте біля підсніжників?
     
  4. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Цвіте голубеньким сибірська проліска, вона ще добре не вилізла із землі, дуже полюбляю цей первоцвіт.
     
  5. fanet

    fanet New Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дівчата, а хто щось чув про базар саджанців і кущів на Глибокій чи Шуварі... чула що скоро має бути?....
     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Висадила укорінені череночки бругмансіїї та квасолинки клещевини у горщики, вже дістала на пророщення гладіолуси. Розтрусила поверх землі трохи попелу,гумусу та пісочку,залишилось тільки у деяких місцях розпушити земельку,а у місцях де висаджую однорічники скопати .Розпочались весняні клопоти,але вони мене тішать, адже потім буду результат ціх клопотів,яким буду тішитись.
     
  7. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Я восени зробила, тепер чекаю з нетерпінням, коли все зацвіте. Мені подобаються гірки не правильної форми, асиметричні з каміннями декоративними. в основному я садила на гірку тюльпани, гіацинти, по-заду нарциси і основне, що всю гірку вривають різні мохи, дуже подобається, коли тюльпанчики прокльовуються крізь мох, красота. Коли все зацвіте сфотографую. По-заду гірки, також різні декоративні кущі, навколо білі проліски, збоку ялиночки, під ними підсніжники.
    Ой така класна тема, як я швидше її не побачила... Іринка, молодець, що її створила!

    ---------- Додано в 19:08 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

    О, бругмансія моя слабість... я минулого року купила маленьку, а тепер маю ціле дерево, зимує в підвалі. Я восени її обрізала по схемі і мала багато черенків, пороздавала всім, собі 2 залишила. Так хочеться її вже поблище до сонечка виставити, але на дворі їй ще захолодно...
    В мене є рожева, обіцяла подруга дати жовту, а у вас яка?

    ---------- Додано в 19:11 ---------- Попередній допис був написаний в 19:08 ----------

    Можливо комусь пригодиться. Мені порадили висаджувати тульпани в обрізаних платикових пляшках, з отворами на дні. Так цибулинки не гризуть шкідники і викопувати легше...

    ---------- Додано в 19:15 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    Дуже хочу юку, вже підготовила їй сонячне містечко.
    Купила мак багаторічний різних кольорів, дуже гарно виглядає.
    І ще, мабуть, піду зараз висію пеларгонію, всі радять, що вона не така вибаглива, як сульфінії. петунії і цвіте до заморозків...
    Сіяла на розсаду любелію різну, то вона така делікатна, ледве її порозсаджувала.
     
  8. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    У мене білого кольору.Сьогодні придбала кущ троянди "Чорний принц", завтра планую висадити.Бачила на ринку вже продають бульби канни,але не знають яку ціну на них скласти,трохи задорого.
     
  9. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Були б ви ближче, помінялись би... ;)))
    Погуглю, що це за канни...
     
  10. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Канни як георгіни, гладіолуси висаджують у травні, коли мене загроза заморозків.:girl_dance:
    У мене поки що зацвіли проліски та крокуси(білі, фіолетові, жовті).Вже починає випускати стрілку гіацинт, а мишачі гіацинтики ще сидять -холодно їм, певно...
     
  11. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Мої крокуси також цвітуть. така краса!!! Білі, а фіолетові тільки починають проростати, мабуть я їх восени заглибоко посадила... Дуже хочу жовті. А гіацинту ще не видно...
    Треба навідатись на Привокзальний, може там вже є щось цікаве...

    ---------- Додано в 22:54 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    Я теж таку маю, дуже гарна і швидко розмножується!
     
  12. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

     
  13. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Так для мускарі ще трохи продолодно, у мене також є, трохи вилізли із землі і сидять.Крокуси цвітуть,але не всі є трохи пізніші сорти.Гіацинти теж випустили стрілочки,але чогось ще чекають,певно ще трошечки тепла.Трохи викінули квіточок примулки білогл та вишневого кольору.
     
  14. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дівчатка! А в кого сальвія (шалфей) зимувала? Я її назиму утеплила, але зараз вона виглядає не дуже "живучо"... чи може буде випускати нові пагони знизу...

    ---------- Додано в 10:51 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    Я "підгрузила" чоловіка, щоб купив мені салітру, думаю зараз вилісти з ліжка і піти попарпатись в квітнику, газоні ;)) А чим ви підживляєте в такий період? І ще думаю чи впитається та салітра, чи посипати нею безпосередньо перед дощем...
    І ще думаю, може тюльпани полити сумішшю для стимуляції цвітіння? Чи поки салітри хватить...
     
  15. Іруня

    Іруня Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дівчата, підкажіть недосвідченій:girl_blush2: : хочу посадити квіти, які продаються цибулинами, а не в насінні. Що з тими цибулинами робити восени, скажімо? Викопувати їх, чи залишати в землі? Якщо викопувати, то де і як їх зберігати?
     
  16. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Цибулькові (нарциси, тюльпани, гіацинти, крокуси) висаджую так, щоб 2-3 роки не рухати самі цибульки. Нарциси розсаджую в вересні коли вони вже дуже закущаться, на відміну від тюльпанів, їх не підсушую, викопала, відділила цибульки і пересаджую там де запланувала. Гіацинти так само. Тюльпани викопую десь в середині серпня, у затінку підсушую і у вересні висаджую.
     
  17. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Мої гладіолуси зимували в холодильнику (десь мама таке почула), виглядають свіженько і живенько. Жоржини - в підвалі, там прохолодно, теж гарненькі. Тюльпани, нарциси, лілії - в землі.

    А в мене в свою чергу запитання щодо троянд. Як ви, дівчата, за ними доглядаєте? Коли сухі гілки обрізати? Треба обрізати?
     
  18. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Треба, от якраз зараз треба розкопати (ну бо ж вони підгорнуті) і обрізати. Можна підживити.
     
  19. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Тішуся нині, що вчора при сонечку пообрізала троянди і розрихлила грунт між гіацинтами. Ще й помилувалася фіалками (колись кущик принесли з прогулянки лісом і посадили, то тепер вже розрослися, листя ще маленьке, а фіолетових квіточок над ним вже багато). Як буде завтра без дощу, то ще пересаджу хризантеми.
     
  20. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Переїхали жити на перший поверх, під вікнами є "захаращена" клумба, хочу якось то все привести до порядку. Дівчата, підскажіть, що можна зараз посадити, бажано багаторічне. Думала над чорнобривцями, астрами - та не знаю чи можна їх просто в грунт висівати, і якщо їх зараз посіяти - то чи будуть вже до осені цвісти.