Хатні клопоти

Сад моєї мрії або квіти біля будинку

Posted by галичанка on 28 Червень 2010 відповідей - 2.660
  1. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Чорнобривці, айсти будуть цвісти. Я б рекомендувала чорнобривці низькорослі, айстри не дуже люблю, через їх неохайний вигляд після цвітіння, я б віддала перевагу рослинам які мають постійно гарний декоративний вигляд.
    У вас клумба добре освітлюється? І чи добрий там грунт, якщо так, то можете садити квітучі рослини. З багаторічних: нарциси, тюльпани, крокуси, гіацинти, але їх краще восени посадити. Є багато гарних квітучих мохів, дуже гарно виглядає і має акуратний вигляд.
    Якщо в клумбі тінь, то може краще засіяти газончик і насадити декоративних кущиків, бо більшість квітів в тіні будуть виглядати, як штурпаки...
    Є багато варіантів, пройдіться по магазинах, базарчиках і відповідно до умов на клумбі підбирайте, що вам подобається і помаленько сформуєте ту композицію, що вам до душі! Успіху :)

    ---------- Додано в 22:14 ---------- Попередній допис був написаний в 22:07 ----------

    І я вчора порядки понаводила :)
    Я свої кущики і в тому числі декоративну троянду обрізала восени і гілочки повстромляла в землю під накриття і маю підозру, що вони поприймались, трояндові гілочки вже мають бруньки, побачимо, що з цього буде...
     
  2. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Трояндові кущики я теж привела до порядку, шкода ,що два загинуло, потрібно буде на їхне місце , щось інше посадити. Хризантемки, ще не рухаю, хай краще вилізуть із грунту, хочу пересадити їх ближче до кущів смородини. Доволі гарно проклюнувся з землі дельфініум. Живучка так сильно розрослася, що покрила собою деякі нарцизи , та вони пробились крізь неї та готуються зацвісти. Зрізали старий кущ бузку білого, то хочу у вас поради, коли краще посадити новий зараз весною чи восени.

    ---------- Додано в 12:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:47 ----------

    Трошки квіток з мого квітника

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

    Отака сімейка їжачків живе у нас у садку

    [​IMG]

    Ще трохи моїх весняних первоцвітів

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Яка краса!!! Не знаю, як кому, а мені це так піднімає настрій!!!
    На другому фото, що це у вас за тюльпанчики з фіолетовими прожилками на листочках? В мене також такі проросли, перший рік, тому не знаю, як вони виглядають :)
    На рахунок бузку, думаю., різниця не суттєва. Я б, мабуть весною садила, щоб до заморозків він добре вкорінився і око порадував ;)
     
  4. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Це ідуть ботанічні тюльпани, вони низькорослі, у мене квітнуть світлооранжевим та рожевим кольорами.
     
  5. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

     
  6. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Так ціна досить прийнятна. Я канни буду висаджуватиу кінці квітня, та на початку травня, щоб не цвіли одночасно, коли грунт вже більш-менш прогріється.
    Висадіть свою канну у якесь відерце, а потім пересадите, або поставте дома у темне, прохолодне місце.
     
  7. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    О, я теж маю канни, але висаджувати буду їх в пятницю, після Благовіщення, бо ми скопуєм ділянку під траву, то як засієм (теж в пятницю), то вже не можна буде ходити аж поки не посходить і не підросте трохи.
    Ми з чоловіком теж сьогодні порядки робили, то я тільки в 19.30 зайшла до хати, цілий день в квітнику і то ше навіть половини не зробили.....Я ше хочу магнолію посадити перед хатою, хтось має? А і ще, дівчата ви свої троянди підживляєте?
     
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    І я дуже хочу!!! Але то, мабуть, вже біля нового будинку буду садити, бо зараз гарного сонячного місця бракує для неї.
    Дуже сподобалось в Канаді весною, на кожному подвір"ї магнолії, така краса...
     
  9. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Зробила собі сьогодні подарунок - купила отаку хризантему, просто балдію:)
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 5 Квітень 2011
  10. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А де ви купляли? гарний колір!!!
     
  11. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    На базарі в Червонограді.
    Не знаю чи то просто фото таке, але в моїх серединки більші і салатові.
     
  12. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Прикупила сьогодні люпин, бабця яка його продавала сказала, що буде салатового кольору, висадила, тепер залишилось чекати цвітіння і сподіватись, що колір дійсно буде таким.Ще висадила віолу, вона приморозків не боїться, хотіла купити петунію, та якось мені лячно її вже садити, кажуть, що будуть ще приморозки.
     
  13. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    От і я сьогодні, так хотіла висадити бругмансію у підготовлений горщик на дворі, ледве стрималась. Шкода її, в підвалі темно, а вона бідненька всеодно випускає салатові пагони.
    Сподіваюсь що наступного тижня погода стабілізується і моє деревце буде красуватись під сонечком ;)
    Може вже канни можна буде висадити...
    Я сьогодні крокуси россаджувала, так багато вийшло ;)
     
  14. Florena

    Florena Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Поставте її на підвіконня, або десь так у світле місце, щоб пагони не втягувались, а потепліє висадите.
     
  15. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    певно краще занесіть квітку в помешкання,бо передають нічні заморозки
     
  16. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Ех, і я канни ще не буду висаджувати, почекаю, може наступного тижня вже буде тепліше.
    Дівчата в когось росте вістерія? Я би дуже її хотіла, тільки от не знаю чи вона не є вибаглива, може хтось має, то поділіться досвідом.
     
  17. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Дівчата, а коли садять "грушпан"? (то таке дерево чи кущ що в кошик до паски кладуть)
     
  18. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    В будь-який час з весни до осені (якщо ви вже маєте вкорінену гілочку чи кущик з розсадника). Пишу це як результат власного досвіду, маємо два великих кущі висотою близько 1,5 метра. Але, звичайно, краще це робити навесні. З посаджених восени, деякі кущики сильно обмерзли (правда після обрізання повипускали гілочки та всеж не такі гарні, як ті що росли з весни).
     
  19. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    Вона в мене велика, в відрі, поки теплого для неї місця не можу придумати...Може з наступного тижня в теплицю занесу...

    ---------- Додано в 22:35 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    Дякую, дівчатка! За поради. Прийдеться ще трошки потерпіти, будемо надіятись, що скоро загроза морозів мине...
     
  20. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Сад моєї мрії або квіти біля будинку

    А я в суботу біля квітника посадила персик і колоновидну сливу, не знаю чи будуть плоди, але надіюсь хоч весною будуть гарно цвісти. А ще хочу купити цієї вести кущову чорницю, штамбову порічку і актинідію.

    ---------- Додано в 10:34 ---------- Попередній допис був написаний в 10:32 ----------

    Якщо треба можу поділитись гілячками для щепок, я в суботу свій якраз трохи обрізала, але в мене дрібненький (самшит).