Сало

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем MARTINI, 1 Лютий 2007.

  1. ihorweb

    ihorweb Загублений

    Відповідь: Сало

    А я в салі люблю шкірку, тільки якшо волосків не видно :D , а то поганий вигляд апетит псує. А саме сало буває як посолений кусок рибячого жиру, то ду-у-уже погане, а як воно смачне, то смачне, шо тут ше скажеш :) . Аж слюнки потекли від тих фоток :-Р' ' ' :) а зараз піст... о-о-ох нашо я сюди зайшов, вже в животі забулькало...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Дімон

    Дімон Member

    Відповідь: Сало

    а я от вчора заварив в маринаді, потім натер перчеком, нашпігував часничком :haha: мммммммммм...... так іде під чорний хлібчик шо навіть запивати не треба :)

    А хто поділиться ще якимись цікавими рецептами по приготуванню сала?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    шпондерок на волині називають бочок...
     
  4. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Дуже смачна закуска з сала.
    Сало по козацьки
    Сало з добрими м’ясними прожилками(шпондер) ріжемо на кубики розміром в 2х2 см, і витоплюємо смалець, витоплюємо на невеликому вогні приблизно два рази по 15-20хв. Один раз , відставили дали вистигнути і другий раз. На окремій пательні підсмажуємо цибулю, нарізану кільцями, приблизно стільки скільки у вас шкварок, для підсмажування можна взяти смалець зі шкварків. Потім все це діло( шкварки і цибулю) перемелюємо на м’ясорубці, добавляємо смалець що витопився, солимо і перчимо, я ще люблю замість звичайної солі дати часникову або сухий часник в порошку. До борщика така канапусічка в самий раз і з чарчиною холодненької горілочки:o
    [​IMG]
    Інший варіант, сало сире перемолоти, добавити пропущений через прес часник, сіль, і червоний гострий перчик. Вживаємо так само на канапки.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. bug

    bug Загублений

    Відповідь: Сало

    Сало, перемелене із стрілками часнику - замєсто цукерок :)
    ням-ням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Немає різниці у якій області того кабанчика зарізали, головне ЧИм його годували.Якщо годували хлібом, то сало буде м"якеньке . а якщо його пасли типа як корову, то буде тверде і не смачне
     
  7. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Вже хочеться...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Саме краще сало в Нових Санжарах Полтавської області (Анатолій Петрович Завалій)
     
  9. coolzak

    coolzak Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Згадка з дитинства-заходжу в продмагазин і вибираю що би такого купити смачного за 50 заощаджених копійок(вік 11 12 років)-і виходжу щасливий не з цукерками а шматком сала по венгерськи
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Сало

    мм...сало....тоненький шмат просто на чорному хлібі..класика...
     
  11. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    тіко шо знямав
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Сало

    так нечесно! піду теж порию холодильник...

    З.І.до речі,мені той пдф зі салом не закачувався...може хтось викласти десь?буду вдячна.
     
  13. ZOOM

    ZOOM Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    :p Сало - сила, спорт - могила...:radist:
     
  14. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    [youtube]SHVDIP0xGxw[/youtube]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    я знала що десь таки в нас мусить бути тема про сало, але що вона така манюсінька ніколи б не подумала!!!
    невже ніхто не їсть сала??? а я такі надії покладала що знайду тут рецепт паштету з сала, колись їла в гостях - знаю що там була манка і морква, і що сало там навіть чути не було... і в гуглі нічого подібного не знайшла... стоїть миска сала меленого кілограмів зо 2, треба щось з ним придумати, бо прийдеться інакше топити смалець...
     
  16. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    а мені б згодився рецепт паштету зі шкварок перемелених :nyam2:
     
  17. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Сало

    Моя свекруха робить так: меле шкварки, дає товченого часнику, солі та перцю. Дуже смачно. Але в мене так не виходить чомусь)) Той паштет в неї такий ніби не мелений а розтертий. Може вона 2 рази перемелює.. Ще мушу її перепитати.

    А зі свіжого сала, майже так само, я мелю, так само часник сіль і перед, і до борщику на хліб намазувати.. мммм.

    А ще мені ддуже подобається рецепт моєї мами: свіже сало мама натирає давленим часником та сіллю з перчиком, так сало має маринуватись 2 дні, можна в холодильнику, а можна просто в холодному місці. Потім можна їсти, а можна в морозилку і скибочками різати. Так само до борщику, солянки, навіть просто до пива!
     
  18. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Сало

    Я так само роблю, але кладу то в банку скляну і в холодильник. Перець даю чорний, з ним більше смакує.
     
  19. Відповідь: Сало

    У мене чоловік - фанат сала. Я його сирим мариную у солі+чорному перці+солодкій паприці+чілі, ставлю у холодильник. Десь через 3 дні воно м’ягеньке-тане у роті. Знайома лікарка сказала, що дуже добрим є полтавське сало, якщо його їсти скибочку кожен день з часником, то воно зменшуватиме рівень холостерину.
     
  20. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Сало


    Ми їмо сало, як засмажка в борщ, суп,кашу. Закриваємо в банки дуже просто ріжемо квадратами сало, обмокуєм з усіх сторін в солі . Накладаємо в банку і закручуємо. Оце і все. Зберігається довго. А ще заморожую в морозилці і коли треба витягую, нарізаю, вижарюю і смажу оладки наприклад, чи просто посмажу з яйцями. Економить гроші на олії(мама сало з села нам постачає:)). Для випічки лише купляю масла.