Самборська Аліна 3 рочки. Діагноз - рак основи черепа (хордома)

Тема у розділі 'Доброчинність', створена користувачем Rostok, 19 Березень 2015.

  1. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    10349218_772718046130905_4448760373206883339_n.jpg Незважаючи на свій трьохрічний вік, маленька Алінка бореться із такою страшною хворобою. Вона пройшла уже багато випробувань, але продовжує із останніх сил свою боротьбу.
    Дівчинка перенесла уже операцію, різні обстеження та щодня переносить страшний та нестерпний біль.
    Ціна порятунку маленької Алінки – 110 тис. євро. Лікування проводитеметься як мінімум у два етапи – 1. операція; 2. протонове опромінення.
    Звертаємося до всіх милосердних людей допомогти нам у лікуванні нашої донечки, оскільки ми не у змозі оплатити таке дороге лікування. Все, що ми мали, продали уже: квартиру, машину та інше майно, але зараз у нас залишилося найцінніше – наша дитинка, яку ми понад усе на світі хочемо врятувати. Будь ласка, допоможіть нам не втратити сенс їхнього життя!
    група в ФБ : https://www.facebook.com/groups/279385532247980/
    група в ВК : https://vk.com/club75555134
    Група в ОК : http://www.odnoklassniki.ru/group/57095132217405
    Реквізити: 1) Карта Приватбанкй (нова) 5457082400102377 оформлена на Діану Самборську
    2)КІВІ-Гаманець (новий) +7 903 500 12 85
    3)* Paypal: acsrot@yahoo.de
    (Paypal відкритий в Німеччині, на друга сім'ї, Лілю Ш.
    Для меншої комісії вказуйте - "переказ сім'ї/друз'ям" . Призначення (обовязково): Donat. Alina Samb.)
    4)Яндекс- гроші 410012587793928
    5)Номер оператора БІЛАЙН (тільки для отримання допомоги):
    +7 909 125 93 91 (краще на цей номер !!!)
    +7 963 022 00 59
    6)U368776196131- гривня
    E114685935415-евро
    Z341975281826-долар
    R169863140837-рублі
    B228068742722-білорускі рублі
    7) КАРТА СБЕРБАНКА РОСІЇ - чекаємо готовності, через спроби взлому,карточка в процесі розблокування
    Друзі, ПОКИ ЩО є ТІЛЬКИ реквізити РАХУНКА для збора, це легко зробити скориставшись сбербанком он-лайн:
    Отримувач: Миколайчук Юлія Александрівна
    Рахунок N:40817810128000581097
    БИК: 048702640
    Кор.счёт: 30101810400000000640
    всі документи прикріплю в наступному пості
    --- дописи об"єднано, 19 Березень 2015 ---
    запрошення.jpg новий рахунок з клініки (переклад).jpg рахунок з клініки за 04.03.15 (переклад).jpg рахунок за реанімобіль по Львову (до аеропорту).jpg рахунок за реанімобіль по Німеччині.jpg рахунок за санавіацію.jpg рахунок на протонотерапію (переклад).jpg результати гістології (2 ст.).jpg
     
    Останнє редагування: 20 Березень 2015
  2. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    ДОБРОГО РАНКУ!!! Сьогодні наступив новий ранок і новий день і ми, звісно, розпочинаємо його з нашої спільної молитви! Наша пташечка ДУЖЕ потребує нашої молитви!
    Давайте ПОМОЛИМОСЯ устами нашої Аліночки і будемо поруч з нею не лише в часі ранішньої молитви, а й увесь день і повсякчас!
    Вже ранок засяяв
    І сонечко встало.
    Хвилина молитви
    Для мене настала.
    Мій Отче Небесний!
    До Тебе молюся!
    І до Ісуса
    Всім серцем горнуся.
    Цей світ пречудовий
    Ти дав мені Боже!
    Радіюю, сміюся,
    Бо так мені гоже...
    Мій Отче Небесний!
    До Тебе молюся...
    Любити і вірить
    В Ісуса навчуся!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. olenjatko

    olenjatko Well-Known Member

    Теж молюся за здоров"я маленької Аліни. Почала дев"ятницю до Юди Тадея у безнадійних обставинах і маму долучила. Думаю, що завдяки молитві і вірі стількох небайдужих людей наша маленька дівчинка змогла перенести таку важку операцію, тепер потрібно продовжувати молитися і допомагати хто чим може, щоб Аліночка успішно відновилася в післяопераційний період і до кінця подолала цю недугу!!! Детальніше можна прочитати про Алінку тут http://vk.com/club75555134. Я тепер заходжу вконтакт лише, щоб почитати новини про нашу дівчинку, вночі по кілька раз просинаюся і зразу заходжу туди.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  4. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    насправді величезна кількість людей залучена до молитви! І ми бачимо, що не даремно. Але зупинятись не маємо права, бо дівчатка потребують цього. Коли зупинили збір, таке враження, що зупинився час.... розпач і сум прийшов((( . Та Алінка згуртувала нас дуже сильно!
     
  5. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД ДІАНКИ САМБОРСЬКОЇ!!!
    Доброго здоров'я Вам!
    Хочу всім подякувати за велику допомогу! За Вашу віру в Алінку і іі сили! Вона просто чудо! Кожен день переконуюсь на скільки вона сильна в своіі три рочки. Завдяки Вашій допомозі, і молитвам ми починаєм нове життя, і строєм плани на щасливе майбутнє. Ви навіть не уявляєте яка я щаслива зараз!!! Тепер я вдихаю повітря на цілі груди, радію сонечку теплому, усміхаюсь людям. І вірю що з вашою допомогою ми з часом будем гуляти з Алінкою на вулиці ) і радіти кожній хвилині.
    Операція пройшла добре. Лікарі задоволені своєю роботою. Низькій іім уклін. Тепер потрібен час щоб відійти від операцііі, по переду ще довге лікування,але нам все під силу!
    Я ще раз дякую усім Вам за Ваш неоціненний внесок, бо на сьогоднішній день, нажаль, вийти з такого стану без сторонньої допомоги не можливо. Ваша увага і любов до Алінки мене дуже вразила, а саме тим, що в часи підстав та обманів ви повірили нам та виявилися настільки чуйними та доброзичливими! І саме тому, Ви ВСІ заслуговуєте на безмежну подяку та Боже благословення!
    Ще раз усім дякую!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Аліна - справжня молодчинка. Стежу за новинами вк. Вже мультики дивиться, трішечки водичку п*є... Така малесенька і така сильна. Молюсь за неї.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    дякую Радіоночці за підтримку!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Так ,наша Алінка сильна дівчинка, вона борець і буде жити, я навіть не сумніваюсь. В цієї дитинки треба вчитись як треба боротись за своє життя. Вона вже дивиться мультики, а завтра до неї приїде її тато.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Часу дуже мало - маємо кілька тижнів щоб зібрати захмарну для сім'ї суму 46000 євро - не будьте байдужими,будь-ласка,долучайтесь в групу
    https://m.facebook.com/groups/279385532247980?ref=bookmark
    і запрошуйте туди своїх друзів - чим нас більше-тим ми сильніші.РАЗОМ - СИЛА!Ця Квіточка вірить,що ми їй допоможемо стати здоровенькою!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. glasses

    glasses Member

    Дівчатка, усім дуже дуже дякую за допомогу для Алінки!!!Вона у нас молодчинка і ми не можемо не допомогти цій дитинці!!!Діаночка дякує кожному за все, що ви робите!!!
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    FB_IMG_1427041489921.jpg
    Татко приїхав до манюні! хто в соцмережах слідкує, то вкурсі
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  12. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Доброго ранку
    Сьогодні ще один новий день та ще один шанс зробити добро для маленької дівчинки Алінки. На жаль, після операції, кошти на рахунки поступають далеко не інтенсивно. Схоже, що люди подумали, що операція зроблена, а решта - це вже звичайне лікування і нічого термінового у ньому немає. Але, на жаль, це не так. Ми вже не раз підкреслювали, що операція без протонотерапії просто не матиме ніякого сенсу і пухлина виросте дуже швидко до тих розмірів, які вдалося зменшити максимально. Невже ми зможемо до цього допустити? Дуже просимо поширювати інформацію, розповідати близьким та рідним. Дорогі наші, ми не можемо залишити Алінку на півдорозі!!! Адже тоді всі наші зусилля до цього, будуть просто марними. Алінка бореться із останніх сил, ми, дорослі, повинні допомогти їй у цій боротьбі!!!
    Гарного всім робочого дня!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Ніхто не в курсі, чи має Алінка тему на кідстафі? Я не знайшла. Якщо не має - може зробити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    маєте можливість, то будемо вдячні!

    НОВИНИ ПРО Аліночку!

    Дорогі наші, стан Аліночки без змін, на разі дівчинку тримають у нейрохірургічній клініці, оскільки чекають на виготовлення спеціального коміра. Такий комір повинен підтримувати шийку, тому без нього Аліночку небезпечно перевозити.
    Вона, надзвичайно рада, що всі біля неї: і тато, і мама. Намагається щось їм "розповідати". Температурка вище 38, на щастя, не піднімаєтся.
    Любі наші, дуже потрібна Ваша молитовна допомога, вона зараз є безцінною. Важливо, щоб Алінка зібралася силами і змогла сама дихати, а не за допомогою апарату штучної вентиляції легень. Давайте будемо про це благати Бога, так само, як ми благали про те, щоб успішно пройшла операція. Бог нас почув тоді, почує і зараз!!!
    10996020_863562603703707_1521006837447442602_n.jpg
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    тоді я зроблю темку на кідстафі. сьогодні.
    молимось за Алінку!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  16. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    супер, дякую ! Якщо потрібна якась додаткова інфа, пишіть
    Хто має бажання, приєднуйтесь до нас в ФБ до щогодинної молитви за нашу доцю..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Malyatko

    Malyatko New Member

    Вірю в Аліночку, слідкую за новинами!!! Вона молодчинка нас не підвела, нам залишається не підвести її. Розповідайте друзям , знайомим, долучайтесь до групи, поширюйте пости
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    То брат, а я в нього на волонтерській основі))). То Вам дякую за небайдужість!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Зробила. Але там зараз всі теми благодійні знаходяться на модерації. Невідомо, коли активують. На жаль. Чекаємо
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. glasses

    glasses Member

    Бухг
    А документи вони не хочуть?чи їм підходить маркування фейсбуку?Ви тільки ще до того гарно перегляньте правила.Щоб не забанили, бо вже переходили таке.