Самодурство модератора Левандівки

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Pilipka, 14 Листопад 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pilipka

    Pilipka Well-Known Member

    Звернення до модератора.
    "Прошу мені сказати саме за що було видалено моє повідомлення про продаж "куртки для хлопчика на 4-5 років"? Розмір не вказаний?
    А ось тут вказаний?
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46759 Придивіться уважніше, також вказаний вік дитини.
    Вам переписати всі ХХХLLLL?
    Це якийсь вид сублімаціі, якого я не знаю? Відчуваєте себе божком? Так, гідне заняття для старезного дядька.
    До побачення, модератор з вас препоганий."
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Гиии...
    ТАК.
    Старезний божок.

    [​IMG]

    Але з мешканцями нашої Барахолки (не плутати з форумлянами) більше почуваюся директором базару.

    Мені - не треба. Не купую.
    А от форумлянкам, котрим доведеться марно пертися до продавця, бо йому ліниво описати товар, - необхідно.

    Поважайте ФОРУМЛЯН, раз подобається торгувати на нашій Барахолці.


    ЗІ: щоб приємніше милося зацитую допис для "чергового модератора" у Вашій темі:
    Написаний Нині, 08:48 . А в 10:23 з'явилася хамська тема.
    Для тих, хто в танку розшифрую: після уточнення тема повинна була відчинитися. І не красти час форумлян на читання неповного опису.
    Якщо бракує виховання (чи ще чогось) запитати в ПП у модераторів, і дуже кортить напискувати - Ваш особистий вибір.

    Саме тому залишив цю тему. Для науки барахольщицям (раптом, до Бані висунуть свого носа з Барахолки).
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Самодурство модератора Левандівки

    Придивилася.
    Розгледіла, що там пише розмір 12-18 місяців. 4-5 років - це вже не розмір.

    От чого не розгледіла, це причини для конфлікту й порушення правил форуму. Не сподобалося щось - завжди є пп. Модератори не викидають дописів без причини, бо їм так захотілося. І ображати їх за виконання правил, які проігнорували форумляни, не варто, навіть неетично, я би сказала. Вони тратять на виправлення помилок свій час, до того ж добровільно й задурно.

    Якщо дуже вже не сподобалися дії модератора, завжди можна написати пп іншому модераторові, а не рвати сорочку на форумі. У таких випадках ви завжди програєте, бо грубо порушуєте правила. А якщо просто видався поганий день, то підіть на прогулянку, а тоді вертайтеся до барахольчаних тем. І зі спокійною та світлою головою подумайте, може, дійсно щось не так і спитайте "а що не так? що можна виправити?" Кожну видалену тему можна цілковито безболісно повернути на форум знову, після того, як зроблено необхідні виправлення.

    Співпраця з модератором можлива, бійка - ні.
     
    Останнє редагування: 14 Листопад 2009
  4. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: Самодурство модератора Левандівки

    Вчора сто разів ввагалася чи зв"язуватись з барахолкою, бо ніколи того не робила (не торгувала) і в принципі, на наступний рік маю іншу племінницю, якій та курточка підійде як подарунок... але я сумнівалася відносно ціни... а тут виявилося що через розмір треба було вагатися... :)

    оскільки, тут на мене посилання є, то мушу автору сказати, що для малих дітей - вік - це і є розмір, а для старших діток треба вказувати ріст, як розмір.

    я, між іншим, вперше постила повідомлення у барахолку і перед тим сиділа і читала правила, ЩО треба вказувати. Як на мене я вказала ВСЕ згідно правил, крім складу, але я подала сайт на якому є опис товару.

    Автор повела себе як базарна баба!
     
Статус теми:
Закрита.