Що б таке з'їсти??

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Kasia, 23 Лютий 2009.

  1. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    З вашими екзотичними уподобаннями вирішила і собі спробувати те,що хвалять мої друзі,а я ще їла.Мариновані огірочки ,а зверху ложечка меду чи столова ложка цукру.Гурмани,приєднуйтесь!:clapping:
     
  2. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Як була мала, то завжди в липні на Петра-Павла в селі у бабусі малосольні огірочки і мед у вощині, дід прямо із вулика рамку діставав і обрізав. А ми вже жували...М-м-м...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Я ім так: чорний хліб, намащений смальцем, посолити, рорізати цибульку і збризнути оцтом ням-ням-ням
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    ой....а я люблю такі канапочки...спочатку сардини і варене(порізане) яйце, майонез,перець змішати і мазати на чорний хліб....ой то так супер смачно.....можна ще цибульки і сиру(голандського натертого) додати....то взагалі буде бомба
     
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Майже фаршмак)))
     
  6. angelok

    angelok Active Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    ага:).....точно:xaxa:
     
  7. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Хто знає якi iнгрiдiєнти у тих хот догах що у вас продаються у Львовi? Я оце сиджу i так хочу хот дога такого що бiля унiверу продається що менi аж погано вже. Хто знає? БУДЬЛАСОЧКА скажiть!!!!! Я собi забацаю!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    булка+ сосиска+морква по корейські+капуста, гірчиця,кетчуп....ніби шось таке:confused:

    а я б шо небудь з"їла.... в мене сьогодні розгрузочний день, фрукти і кефір.... зараз би пішла і канапку з молочною ковбасою і сиром....але нє...йду спати.... а завтра буде загрузочний день:xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Берете булку для ход-догів і сосиску :), салат з свіжої капусти (капуста, морква, цибуля), корейська морква і те все щедро поливаєте кетчупом та гірчицею. Смачного!
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Ага, от власне менi той салат з капусти був цiкавий. Бо я щось не дуже зрозумiла що там було. Добре що корейську капусту тут продають то я можу без зайвих проблем це оформити.
    Дуже дяккую дiвчата. Зроблю собi одного вечора Львiвськi хот доги!!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    там ще кукурузку дають і зелень(не завжди)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    А мої гості балдіють від такої гарячої канапки: той же фаршмак (сардина, яйце, цибулька дрібнопорізана, сіль, перець, майонез), можна ще салка трішечки додати в нього :) все то гарно перемішати і на булочку.. Зверху щедро твердим сиром посипаємо - і в духовку.. Я ще під сіточкою з бутербродами ставлю пательню з водичкою - тоді вони не пригорають.. І оте гаряче чудо 20-хвилинного приготування завжди іде на ура :) Навіть наперед замовляють :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Думала я про те чого б я такого зїла і захотілося мені бастурми...не полінилася...пішла в Арсен-купила...всю зїла...тепер думаю чого б це випити, щоб погасити шалену спрагу:)))
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Галя_у_стразах

    Галя_у_стразах Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    а мне вот в макдональдс хочется.... знаю что плохо, но душа все-равно просит химии
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    а я б з'їла шоколаду, можна білого або чорного зі смаком кави, або торта Прага, або шоколадного торту з Цукерні і................. взагалі напхалася би солодким... - ото чекаю - доця стане старша і може ще і в час годування грудьми зможу таке свято дочекатися:girl_mad:
    і хочу ще риби, просто свіжої, запеченої в рукаві... коропа наприклада, або толстолоба:girl_in_dreams: ах...:girl_flirt:
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Я б з"їла суші і стейк лосося з лимонним сочком!!!!!!!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    і яяяяяяяяяя - абажаююю
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Lastivka_Rivne

    Lastivka_Rivne Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Bogdanka, ще солодким наїстеся ;), не переживайте. В мене малий на ГВ, а я без солодкого і дня прожити не можу. Сьогодні собі робила сирну бабку з шоколадною помадкою. Оце така в мене дієта :) :) :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Хочу сиру з пліснявоююююююююююююююююююююю
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Що б таке з'їсти??

    Я так чогось зараз хочу сильно і навіть не знаю сама чого саме... Хочу дико зупи-пюре помідорової, аж пахне вона мені, а ще пампушка з часником