Що читаємо?

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Irus'ka, 16 Вересень 2008.

Статус теми:
Закрита.
  1. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Вчора дочитала "Інферно" Дена Брауна. Ця книжка читалася мені найлегше. Як і всі інші його твори - варто читати з примруженням очка, але всеодно захоплюючий сюжет.
     
  2. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Відповідь: Що читаємо?

    Читаю наразі Іоанну Хмелевську з її кумедними детективами. НУ от враження від книжок, як щось солодке і маленьке топчеш- легко, невимушено:)
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я зараз читаю серію про комісара Мегре :)
     
  4. Soledad

    Soledad New Member

    Відповідь: Що читаємо?

    зараз допишу і йду читати "Ефіопію" Жадана
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Читаю за порадою Ляни "Дивний випадок із собакою вночі" Марка Геддона. Хлопчик-аутист розслідує вбивсто сусідкого собаки. Автор пише з такими деталями мислення, що дух захоплює:girl_claping:
     
  6. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А Ви читали паперовий варіант чи електронний (не можу ніяк знайти)? Підтримую відносно "примруження")). Теж люблю цього автора, правда останній твір, який читала (Цифровая крепость, здається) - не сподобався, аж надто "фантастичний"
     
  7. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А я щось вагаюсь щодо цього роману. Ну вже дуже невтішні відгуки про нього на лайвлібі.
     
  8. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Я качаю з флібусти на планшет, або телефон і так читаю. Паперові книжки купую тільки дітям :) Привчаю до прекрасного.

    Читала. Не можу сказати, що у захваті, але пішов цілком нормально. У Брауна все аж надто фантастичне, тому я сприймаю його твори виключно як літературний вимисел, бо якщо припускати, що там є хоч доля правди, то мозок в трубочку згортається :))


    Я не читаю відгуків, я читаю книжку і роблю свої висновки. Наразі ще не можу оцінити його критично, тому що я ще остаточно "не повернулась" із подорожі Італією, а дія роману розгортається саме там і я читала книжку натхненна тим, що бачила на власні очі і заодно, ще раз все це переживала :)
    Ця книжка не зовсім схожа на попередні, щось таке невловиме в ній не так, як зазвичай, але мені всеодно сподобалось.
     
  9. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Що читаємо?

    Я зараз дочитую Дена Брауна "Inferno". Мені дуже подобається, я взагалі обожнюю його книги. Якщо ви читали його попередні романи і вони вам сподобались, то неодмінно почитайте "Inferno".
     
  10. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Дочитала. З впевненістю можу сказати, що ця книга на мене вплинула.
     
  11. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Почали перейматися проблемою перенаселення?
     
    • Смішно Смішно x 1
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що читаємо?

    Ні. Задумалась як живеться людям з особливими проблемами, як суспільство їх сприймає і в якій дирі наша держава..Скільки альтернативно обдарованих осіб було викинуто на узбіччя життя лише через упереджене ставлення інших..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. LVitaliti

    LVitaliti Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Мені сильно припала до душі автобіографічна книжка Коко Шанель "Жизнь рассказанная ею самой"... дуже "сильна" книга, я її не просто читаю, а проживаю! :)
     
  14. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    ППКС. Але обидві книжки сподобались дуже-дуже. Я так розумію, остання книжка із трилогії ще не перекладена?

    вчора поки пів ночі вкладала Дарцю, паралельно читала (якраз те, що треба - ненапряжно і дозволяє відволіктись і не втратити нитку розповіді). Повеселило :)
     
  15. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Що читаємо?

    перечитую зараз всього Бредбері. в нього такі чудові оповідання:girl_tender:
    а ше паралельно Айріс Мердок "Відрубана голова". поки тільки починаю в"їжджати в той любовний квадрат і шось тєжко. але я не здаюсь:clapping:
     
  16. Відповідь: Що читаємо?

    Евгенія Гінсбург Крутой маршрут - книга шок про сталінські репресії як люди виживали, біографічний твір. Шокувало 2 речі як жінок розлучали з дітьми, автор була розлучена з сином з 3 до 16 років, але при цьому син виріс достойною людиною і відомим письменником (Московская сага його твір), і інше як після цього можна було залишитись комуністкою????? Прочитайте написано легко,але я в шоці.

    ---------- Додано в 23:56 ---------- Попередній допис був написаний в 23:46 ----------

    Страсти ума или жизнь по Фрейду, Ирвинг Стоун біографічий роман про життя Фрейда, дуже кльово, особливо хто медик, купа задоволення. Стив Джобс (Уолтер Айзексон), і ще недавно Сюзен Коллінз Голодные игры, але це хто не бачив фільм, бо фільм мені зіпсував все враження від прочитаного зовсім не передає ту атмосферу і боротьбу, і останнє читала дуже давно тепер хочу у електронному варіанті враження тримаються досі Ефремов Лезвие бритвы, трохи радянські розділи але в загальному і історія і трохи містично-фантастичного і дуже гарно про красу. Вибачте за розділові знаки-спати хочу:shok:
     
  17. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Що читаємо?

    О, тільки зайшла в темку поділитися враженнями, аж тут вже обговорюють "Інферно".
    Щойно дочитала і не можу згребти думок докупи. Закидайте мене помідорами, але головзло - геній. Чи то я його розумію як генетик генетика?


    Я була такою дитиною. Дитинство для мене - найкошмарніший період життя, чесно.
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Що читаємо?

    А є ще третя?! :)

    Дочитую третю книжку Шопоголіка... хотілось чогось бездумно-легенького. Читається швиденько і собі можна помріяти ;)
     
  19. JuicyFruit

    JuicyFruit Member

    Відповідь: Що читаємо?

    Поки годую дитину, то маю трохи часу почитати. Минулого тижня дочитала Пола Джонса "Черчіль". Надзвичайно цікава книжка, читається дуже легко, незважаючи на те, що це біографія і описує життя політичного діяча. Взагалі з цієї книжки Черчіль для мене став відкриттям, бо, крім того, що він колишній прем"єр-міністр Великобританії, я нічого не знала. А виявляється, що він був надзвичайно талановитим журналістом, художником і письменнником. У книзі багато жартів, описів про злети і падіння Черчіля, про його захоплення і також цікаво подається інформація про Першу і Другу світові війни.

    А зараз почала читала Уолтера Айзексона "Стів Джобс". Також біографічна книжка і дуже захоплююча. Автор не прикрашав Джобса і описав його таким як він і був. Тому відчуття від прочитання трішки двоякі, бо звично, що геніїв і героїв описують лише з позитивної сторони. А тут і куріння марихуани, і ЛЗД, і відречення від доньки. Прочитала лише 100 сторінок, тому більше напишу, коли дочитаю. Але книжка як магніт. Крім того, цікаво там описано появу ПК. Якщо для нас мишка, для прикладу, є звичною річчю, то у книжці можна знайти історії її створення у такому вигляді, до якого ми звикли
     
  20. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що читаємо?

    гугл з вікіпедією кажуть, що є :)
    Вчорашню ніч далі зайняло читання Маші Трауб, цього разу Плохая мать". Я щось сентиментальна стала, сплакалась на ніц.
    За дві ночі налагоджування ГВ в ПБ прочитала Ребекку Дафни Дюморье. Гарно і легко читалось, сюжет цікавий і втягує сильно.


    _______________________

    Тему зачинено. Продовження тут.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Листопад 2013
Статус теми:
Закрита.