Що я зробила корисного сьогодні для себе ( здоров'я та краса)??

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Kasia, 3 Жовтень 2008.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Поки діти сплять, мама раптом вирішила побути не мамо-господинею, а гарною дівчиною:)
    маска для волосся, полокання волосся з травами, кавовий скраб і манікюр. На черзі ще корекція брів і легенький макіяжик.
    А ще - після свят я на системі -60, і не маю на собі вже жодного "пасхального" грама
    ось так! :)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  2. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    нині позаймалася спортом, старалася не нервуватися (а то для мене дуууже важливо), ще планую скрабик і ніжки попарити-поскрабити)))і душ контрастний)) і харчування правильне сьогодні)
     
  3. Shamna

    Shamna Мамуся

    Прийняла ванну, маска з глини на обличчя + скраб для тіла.
     
  4. Shamna

    Shamna Мамуся

    Сьогодні відкрила для себе чудесну маску для лиця з пелюстків тюльпанів. Ефект мені дуже сподобався.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Була на LPG масажі , то одягається костюм . Включається апарат схожий на пилосос і така насадка трохи більша ніж велика вакуумна банка ( силіконова) . І тим пилососиться все тіло, багатьом навіть болісно . Мене не боліло нічого крім лівої руки чогось ) . Треба випивати в тоЙ день як і в інші зрештою до 2,5 літрів води .
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. zetta

    zetta Well-Known Member

    Третій раз масажу LPG , шкіра гладенька, більш пружна , з'явилось більше больових зон , візуально підтягнулось все .

    Ага, сходила на педік але то якийсь жах. Я ще такого не бачила тому не рахується .
     
    • Подобається Подобається x 3
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А де вам зробили такий жахливий педік:girl_crazy:? От хочу піти кудись на педикюр до доброго майстра, може порадить хтось?
     
  8. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я собі купила гель-лосьйон для тіла на основі слизу равлика:girl_dance:Такий він вже крутий,шикарно зволожує шкіру і знімає будь-яке подразнення і почервоніння.Вчора прийняла ванну з морською сіллю,зробила собі скраб з вівсянки і кави і потім нанесла той гель.Зранку шкіра,як в дитини:girl_spruce_up:
     
    Останнє редагування: 20 Червень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  9. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Я собі вчора догодила: скраб+масочка, зробила собі манікюр-педикюр, після роботи поїхала в салон пофарбувалася і оновила стрижку. Чоловік забрав додому і влаштував святкову вечерю, а потім на годинку забрав доцю погуляти, щоб я відпочила :girl_in_love:.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • мімімі мімімі x 1
  10. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Скільки нам жінкам для щастя потрібно,всього навсього навести красоту і трішечки спокою))І нехай весь світ зачекає:girl_flirt:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Встала зранку і поснідала полуницею :girl_smile:
     
    • мімімі мімімі x 1
  12. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Чому ж ні,отримали для себе любимої порцію вітамінчиків))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А я вчора зробила собі скраб з кавовоі гущі, так уранці шкіра така ніжна та зволожена, що настрій піднявся)))
     
  14. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    А я чомусь не можу таким скрабом користуватися,в мене якась алергія,зразу на другий день обсипає по всьому тілу...Хоча скараб реально цей класний)
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Я теж вчора скрабом користувалась, маю від Мері Кей :girl_dance:
    А сьогодні знову снідала полуницею :girl_wink:
     
  16. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Можливо треба додати до гущі олійки? щоб вона одночасно заспокоіла шкіру.
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Сумарно за три дні :)
    Стрижка, корекція брів, манікюр, педикюр і хороший довгий сон протягом декількох ночей.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Манік'юр, педік'юр і корекція брів
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Пробувала,всерівно обсипає....Я користуюся медом з сіллю морською,також класний скраб виходить і шкіра після меду суперова:girl_dance:
     
  20. Ellelia

    Ellelia Вереснева

    Френч манікюр/педікюр, стрижка. Прийняття сонячних ванн.