Що кому не ясно?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Ніка, 18 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    пане levandivka, думаю усі вас поважають і "бояться". хоча мабуть ваша критика багато кого навчила жити і відкрила на багато речей очі.
    але форумівка й так збирається вже з добрих 4 місяці. якби не mirta i natorella, то думаю процес далі від балачок не зрушився би!!! тому щиро від себе попрошу дати можливість провестись цій форумівці і нарешті нам всім зустрітись. а не відбивати вашими дописами у всіх охочих бажання прийти! і про які там заробітки може йтися мова???
    а якщо форуму бракне грошей, то думаю, що 200 активних "посиденців"(як було сказано модератором) готові будуть кожного місяця скидатись хоч по 20 грн на благо форуму!
    це лише ІМХО!!!
    я за корисне спілкування!!!
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. mirtagroffman

    mirtagroffman миється в бані

    Відповідь: Збираємо форумівку

    конечно с логотипом - фотографирует мой муж, а он делает это профессионально, потому имеет право подписать свою работу..или нет? Или лучше нащелкать мыльницей непотребных фоток и выложить без логотипа?:):bazar:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    вiн свою роботу може пiдписати, але ви не можете його рекламувати на форумi.


    Я звичайно ЗА професiональнi фотки, але давайте не будем про "ненужнi фотки мильницею" не треба плювати на простих смертних якi мають простi мильницi i тiшаться тим що зловили мить з свого життя чи їхньої дитини.
     
    • Подобається Подобається x 28
  4. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    :) а по моему плевок был не в сторону простых смертных, а чуток выше:haha:))),в смертных летели уже брызги, что конечно тоже не приятно:)))
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Артеме, а що дивного в тому, що власник форуму обурився, що ви використовуєте його для розкрутки власного бізнесу? Нащо вдавати невинних? Чи ви займаєтеся доброчинністю?
    Я не кажу, що ви повинні нею займатися, але називати чорне білим теж не варто.
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    а чому вартість фіксована 40 грн. і не залежить від кількості учасників?
    тобто прийде 10 чи 20 людей, не має значення
    скільки ж коштує тоді оренда залу на цей виключно благодійний захід?
    а ну ж грошей не вистачить? або лишаться зайві. і що тоді робити? :xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 8
  7. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Нащо так категорично? Я так зрозуміла, що йдеться про порівняння звичайних фотографій і професійних, і ні в якому разі не про принження. Іноді на телефон такі класні моменти можна злапати!
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Koza-Dereza

    Koza-Dereza Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    А я так незрозумiла. Прямо написано: "Или лучше нащелкать мыльницей непотребных фоток и выложить без логотипа"
     
    • Подобається Подобається x 6
  9. Kira Nessis

    Kira Nessis Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Я дико, извиняюсь, но не понимаю обвинений против логотипов на своих фотографиях. Я в многолетняя участница всяких форумов, чатов, блогов и жж. И частенько подтверждаю свои слова и действия фотографиями. Так вот на все свои личные фотографии (хорошего качества) я ставлю свою подпись. Да потому, что эти фотографии - моя собственность, а нигде так не пользуются чужими плодами нахаляву, как в инете.

    Я за защиту прав! Я за профессионализм! И я за свободу слова и действий! Я за логотипы на фотографиях!

    P.s. Гашу фотки даже в одноклассниках:)
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Та всі все зрозуміли. Тільки ще чемно вдають, що не до кінця.
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    На ЛФ і на ДП ДУЖЕ БАГАТО фотографів, професійних власне, але ні одному з них не вистачило наглості постити фото із логотипом студії, а не з власним підписом. Різницю розумієте, чи пояснювати?
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    наверное просто нет логотипов или они не так весело выглядят как мой:haha:))
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Артеме, давайте без лицемірства. :)
    Я вам одразу написала, як таке сталося. Ви ще тоді спитали, скільки би це коштувало, аби реклама була платною. Ви тоді сконтактувалися з Мартіні? Чи ви вирішили, що ЛФ і ДП - то цілковито різні речі?
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Збираємо форумівку

    але за окрему плату, вам зроблять класний логотип! Звертайтеся, шановні фотографи! :lol::lol::lol::lol:
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Звичайно, нема. Хто б в ТАКому селі, як Львів у то бавивсі...
    У нас і слінгів не було, і про ГВ не чули.
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    А з чого такі раденькі? :shutup:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Фотографія - це авторське право, так само як і картина, чомусь ніхто не думає критикувати художників за те, що вони підписують свої картини...
    Чому ви говорете про наглість? Це означає, що всі хто вивісили свої весільні фото, зроблені в студії Баранських, - наглі? Я виставляла свої фото весільні і вагітні, вони теж з підписом автора. До речі в тому їх і цінність.
    Не було прямої реклами, то навіщо ображати?
    Крім того мені здається, що власникам форуму потрібно більше прислухатися до форумчан і їхніх бажань, бо вони і є ж "ядром форуму" і завдяки їм він існує і розвивається кількісно і наповненням.
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. RubenRybnik

    RubenRybnik Well-Known Member

    Відповідь: Збираємо форумівку

    это не лицемерство, я демонстрирую выдержку и остатки хорошего настроения :)
    на счет дел минувших дней я поясню... у меня все фотки для веба лежат в одном месте и все с моим знаком, я взял 8 штук и залил на радикал таким образом вам на ЛФ и ДП попали снимки с веб адресом коммерческого блога. Отдельно делать фотографии без логотипа мне было просто лень и я, обмозговав ваше коммерческое предложение касательно "рекламы", сознательно отказался. Я изменил вид лого в автоматической штамповке. И теперь публикую фотографии с полосочками, это удовлетворило обе стороны:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Еге ж. Непряма реклама. Як і форумівка з Оріфлеймом у підписі. :)

    Якщо ви вивішуєте чуже фото й вказуєте, чийого воно авторства - це інше, ніж коли б ви вивішували власні фото із рекламою студії. Дивно, що ви не відчуваєте різниці.
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Збираємо форумівку

    Тобто ви були свідомі, що така ситуація, як сьогодні, рано чи пізно настане.
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.