Що кому не ясно?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Ніка, 18 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Хух, багато тексту, але я осилила :)
    Є спірні моменти в цій історії, але хочу підтримати mirtagroffman. Всі ми різні за темпераментом, хтось пише спокійно, а хтось емоційно, хтось на форумі діяльний, хтось - більше читає, але толерантності час від часу усім бракує (і мені теж, так-так :)), але на жаль, і модераторам в тому числі.
     
    • Подобається Подобається x 21
  2. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Товарістчі, не треба робити з одних мучеників, а з інших узурпаторів.
    Безумовно, і такі зустрічі, і можливість проконсультуватись, і поділитись досвідом, і купити щось "у своїх", і т.д. і т.п - це просто супер, є, і буде невід'ємною частиною спілкування. АЛЕ Усе в міру. Насправді те, про що йдеться мова, робилось останнім часом, якщо можна так сказати "агресивно". Тобто і все, і всюди. І у дописах, і у підписах.
    Якщо робити усе в міру, то, думаю, ні в кого претензій не буде точно.
     
    • Подобається Подобається x 15
  3. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    А знаєте як провести форумівку без реклами: піти на вареники, випити пива-вина-кавусі. Наробити фоток того всього. І потім 10 сторінок обговорювати - хто де сидів, хто що їв, хто з ким прийшов.
    А ти як той пес в холод і мороз по маршрутках з дитиною їдеш по всіх закутках Львова. Чоловік свариться. А чого - бо я мільйони зароблєю і з млн не ділюся. А я хочу щоб усім дітям було так добре як моїй дитині. А ви всі такі мудрі. Могли б і підказати дурним "кормящім" мамочкам де можна забезплатно здибатися. І варіанти Антошок не пропонувати.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 24
  4. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Шановні модератори, звиняйте звичайно, але тоді давайте піддамо розборкам перераховані Гуцулянкою клуби, котрі створили наші форумляни.
    Бо виходить, що якщо людина старається щось зробити, то вона займається рекламою, а якщо про інші клуби/забави пишуть "відвідувачі", то це вже нормально.
    От поясніть: допустимо я створила клуб, написала про нього, мене забанили за реклам. А якщо я створила клуб і попросила трьох-чотирьох коліжанок форумлянок написати про нього позитивні відгуки, то хіба це не реклама?
    Не хочу нікого ображати, але якщо влаштовувати "польоти", то давайте для всіх. А то люди стараються, тратять свій час і сили, а модератори незаслужено банять. Зое виходить.
     
    • Подобається Подобається x 17
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Типовий приклад "галицької інтелегенції", яку дусить жаба за сусіда. Хоча я розумію і власників форуму, які хочуть за рекламу щось мати. ну то тоді треба вміти гарно домовлятися і бажано в ПП, не чорнячи одні одних прилюдно. Звичайно, реклама є, але кому не цікаво - не читайте. Я наприклад рада за людей які мають сімейний бізнес і які так відкрито показують як вони "варять" цю кухню. Як варіант можна створити окремий розділ з платною рекламою, бо я впевнена що кожен форумлянин мав би що прорекламувати. І нехай там будуть і фото фотографів з підписами і надгробки, слінги, одяг для вагітних, і оріфлейм, і логотипи і посиланення на "себе улюблених". Щоб було і "вам" і "нам".
     
    • Подобається Подобається x 14
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Стосовно комерції Гукасових-то справді недоречно, бо тут більше ентузіазму, ніж заробітку, і явно менше реклами ніж в темах про продаж речей конкретних, які багатьом так само актуальні.
    Суб'єктивно, комусь хтось подобається більше, комусь менше, форум розростається, обговорення повторюються, міняється загальний фон-
    але того і добивались коли фідокремили ДП від ЛФ.
    Тому, як на мене, банити і видаляти змісту не має, Уляна чудово знає свою справу-слінги, природній догляд, і подає інформацію повну, незаангажовану, безкоштовно, фото Артем робить суперські, щодо підписів, тут питання спірне, але треба було обговорювати то в ПП, думаю і Уляна і Артем однозначно пішли б на контакт, як і в будь-якому іншому питанні, яке їх стосується, а нахрапом нападати-не пасує, як мінімум.
     
    • Подобається Подобається x 14
  7. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Звернення до модератора

    йдеться не про зустріч. та тема просто спрацювала каталізатором.
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. SovaBa

    SovaBa noctua

    Відповідь: Звернення до модератора

    Повністю згідна- так і було: я дома, в теплі, ніц мене не пряже, а natorella- з дитиною на морозі в трамваї туди і назад, потім ще пішки до будинку, і на 9 поверх пішки, бо лівт не паше:shutup:! І ц еж за "дякую"! Шановні модератори, Ви якось в приваті з mirtojy узгодьте, що Вам не подобається, а все решта верніть- в наш часі так мало хто шось доброго і корисного робить:ireful1:!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    та всі зрозуміли що йдеться про рекламу- підписи на фото,посилання в підписах на свої студії,блоги,пслуги,і.т.д.,і.т.п.
    НЕЗРОЗУМІЛО,чому претензіі тільки до конкретних людей.І ще,якщо людина порушує правила форуму,про це потрібно вказувати одразу,після першого ж допису....а не через енні місяці....
    Однозначно модераторам потрібно навести порядок з тою рекламою,визначитись,що ж все таки є рекламою,а що ні....і встановити правила для ВСІХ ФОРУМЧАН ОДНАКОВІ,незалежно від часу перебування на форумі,мови і віросповідання:haha:))))
     
    • Подобається Подобається x 22
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    Ну то я вже писала: в такому випадку давайте всю і явну і приховану рекламу розглядати. Не гарно якось, тут багато хто рекламою займається.
    А мене вся реклама нервує однаково :) (вважайте, що жаба дусить як хочете).
     
    • Подобається Подобається x 14
  11. mirtagroffman

    mirtagroffman миється в бані

    Відповідь: Що кому не ясно?

    А чем определять меру? Например мера зла будет определятся недовольными и пострадавшими, а мера в участии на форуме? То есть пока ты тихо сидишь и воду не мутишь, то все хорошо, даже если ты подпольно нарушаешь правила или действуешь неправильно..но стоит тебе даже с хорошей инициативой вылезти, так все - голову снести что бы опять ровно было? сильно много меня тут? А кто мешает вам быть активными и интересными? Я думаю форум только выигрывает от интересности и активности и сплоченности.
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. mirtagroffman

    mirtagroffman миється в бані

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Спасибо Ксани, мне важна твоя поддержка, хотелось бы услышать про спорные моменты?
    На счет модераторов - то тут речь идет не о толерантности а о статусе модератора - модератор должен быть беспристрастным, и неангажированным. Более того если модераторов несколько, то между ними должно быть общение и согласие. Я же ничего этого не увидела. Мартини вчера поменял название по моей просьбе и согласился подождать проведение встречи и после этого даже обещал извиниться, если окажется не прав. Я спокойно иду на работу, потом ложусь спать, а когда прихожу сюда, вижу то в мое отсутствие, уже набежали все кому не лень и модераторы в том числе и закопали буквально ногами всю мою ветку, откоментили в очень однозначных тонах мои сообщения и в итоге не выяснив не оговорив со мной это в личке, как минимум просто закрыли ветку..Это разве имеет что-то общее с непредвзятостью и самим пониманием модерации форума? Я молчу уже про то что по сути мне было отказано в том что бы я могла ответить в своей ветке на их выпадки. Кстати на мое письмо в личку, где я предельно просто и понятно объяснила свою позицию по всем вопросам Мартини мне так и не ответил, а написала я его еще вчера утром..

    апдейт: спасибо всем кому не безразлична эта ситуация,и кто высказал свою позицию.
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Ви ж зараз намагаєтесь зав'язати дискусію навколо понять? Не варто.
    Ви не дитина, щоб усе тре було по поличках розповідати.
    НАскільки я пам'ятаю, дописів на довільні теми у вас не було. Ок, нормально. Є інтерес, ми його розвиваємо. Але ваш підпис насправді вражав. І я розумію Мартіні, якому це не подобається, бо за хостинг він ж теж звідкись має платити. І теж створив форум для нас з вами.
    Ніхто ж тут не сказав, що те , що ви робите не має права на життя, і що це погано і т.д. Це супер, але все ж таки, майте ту ж саму міру, і поставте себе на місце власника форуму. Плюс наїжджати на модераторів з позиції узурпованого мученика теж не варто, тут все ж таки дорослі люди. З ними, як і з усіма, можна і домовитись, і обговорити. Тим більше, наскільки я розумію, пп-шне спілкування таки було.
    Збавте обороти і виграються від того усі.
    Знову наїзд? Не переходьте на особистості зі старту, моя вам порада.
     
    • Подобається Подобається x 15
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Ого. Мене не було всього то днів.. А скільки оффтопу:) Точніше негативу вилито на всіх і вся.
    Для тих, хто нарікає, що модератори не часто бувають - а нещодавно багато хто розписував, що як добре, що жорстко не модерують..Знову зле, знову недогода.
    Дозволяли рекламу - замучили спамери. Закинули про явну рекламу - не чіпайте, воно нам цікаве.
    До чого це я.. Завжди будуть невдоволені форумами, це зрозуміло. Але я не бачу змісту в розмусолюванні цього невдоволення на півфоруму на правах "більше вільного часу"в деяких форумлян. Пора закінчувати з взаємними обвинуваченнями і пройти цей етап спокійно та гонорово.
    Щодо чітких правил реклами - ну та даруйте, всі Ви розумієте, що нереально завжди це вираховувати, там де це помічають модератори там і припиняють.
    От на Вашому прикладі з слінгофорумівкою... Бачите, на оренду залу Ви не проти скинутись, а от на платне оголошення на форумі - то вже ні. А де та чітка різниця між двома ініціативами? Адже адміністратори за форум також платять свої гроші, не Ваші.
    Говорити тут можна довго. На зараз це виглядає деструктивом. ІМХО оффтопом. А в житті знаєте всюди діють якісь правила, які нам доводиться або приймати або йти на іншу територію, або відкривати свою територію. Форум на жаль, (з не залежних ні від кого причин) не ідеальний вимір, щоб всім догодити. Сподіваюсь більше не буде бажаючих так надарма витрачати свій дорогоцінний час. Бо таки дарма розвели соплі та воплі. Давайте жити далі без негативних емоцій в тих рамках (але це ж і не означає, направду, тільки негатив! без правил і Ви б тут не затримались), які куди вже діватись - завжди у всіх нас будуть.
     
    • Подобається Подобається x 12
  15. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    то все є чудово - і ініціатива і активна життєва позиція і погляди на виховання, які я цілком підтримую
    до речі не лише активна, але і досить агресивна позиція, нав*язлива, імхо
    але тут спір про інше - чи є то бізнес і чи є то його реклама на форумі
    та, безперечно, що є. це реклама і явна і прихована. безоплатна. і то є просто факт
    перший допис в цій темі тільки це і підтверджує - явна реклама

    це дуже добре, коли на улюбленій справі можна заробляти гроші і жити тим і мати з того прибутки
    погано коли робиться вигляд що це не так і ще й таким чином. нащо заперечувати?
    і жаба тут ні чого лише елементарна порядність і здоровий глузд

    я розумію, що зараз Уляна заробляє мало грошей, але з часом її діяльність розшириться зокрема завдяки форуму
    (поясню на прикладі: я писала на форумі що колись організувала і проводила безоплатні курси з організації бізнесу
    питається для чого я це робила? для того щоб зробити рекламу фірмі (які в нас послуги і спеціалісти) і для того щоб набути досвіду в тому всьому і люди які послухають курси згодом в разі потреби замовлять послуги вже в нас і так далі
    воно і працювало так, бо не могло не працювати - клька людей стали клієнтами, просто в мене не вистачило сил і терпіння. то вимагало значних зусиль, але і віддача була)

    щодо бізнесу. є або доброчинність або заробляння грошей. так малих грошей, але грошей
    не хочу вдаватися в деталі, але по 15 грн з мами, це з 10 мам 150 грн - за час і за прання рушників, ну але це плата за організацію і роботу
    відсотки за слінги - це теж заробіток, платні виїзди на консультації по ГВ це теж заробіток. і реклама власного імені
    кого ви переконуєте що це не так себе чи інших? навіть якщо ви не заробляєте зараз ви будете на цьому заробляти в майбутньому і непогано
    чи ви цього не знали? то я вас потішу, з часом ви будете непогано заробляти

    інші теж користуються форумом для реклами своїх послуг і самих себе, але хоч не виправдовуються і не роблять це так агресивно

    знаєте, кожен бізнес починає окупатися з часом, а не відразу
    але і жевжик і басейн і зимовий відпочинок - це реклама бізнесу
    то є просто факт і мене дивує нерозуміння цього факту
     
    Останнє редагування модератором: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 13
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Риболовля починається із прикорму? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Дякую, Гелено. Але давайте не провокувати більше нікого на власні аргументи;) Бо так багато тем доведеться зачинити, шкода буде.
    Прошу всіх без оффтопу надалі.
     
  18. mirtagroffman

    mirtagroffman миється в бані

    Відповідь: Що кому не ясно?

    вот чем я зарабатываю на жизньэто моя профессия и мое хобби моя жизнь. У меня достаточно клиентов то бы обеспечить себя тем что мне надо. А вопросы которые я сейчас активно изучаю и пропагандирую это не заработок, это то чем я живу - потому что у меня есть ребенок и мне все это важно.
    Не знаю почему во всем может усматриваться только презренный метал.
    я собираю вокруг себя единомышлеников, что бы комфортно и интересно общаться мне и моему ребенку, а не для заработка. Те мои деньги, которые вы уже посчитали за меня, это компенсация затрат на все что я делаю. И я вношу в общую копилку не меньше..
     
  19. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що кому не ясно?

    МЛМ починається із "зустрічі".:xaxa:

    Пам'ять про Дідімос? :bazar:

    Шо-шо? Общественний? Відколи?
    Правила варто прочитувати до, або після реєстрації. Ви ж їх нині читали..?

    Хіба, ТАК. І теми ці моніторяться. Ретельно. ІР адреси (чи не співпадають з магазином), в яких гілках форумлянин постить, які дивиться.
    Все під колпаком у Мюллєра (с)

    Видите, а ці слова "одного модератора" не були потрактовані вірно... :cowboy:

    З ініціативою показати як правильно вибрати/вбрати фірму і колір слінгів?
    -Не сперечаюся, хороша ініціатива... для менеджера :banned:
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 7
  20. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Так, стоп, значить додали за існування комерційної дуже для Вас важливої гілки в "копілку" (як компенсацію для форуму, якому також потрібна дуже підтримка від його однодумців для кращої роботи) і проблема знята. Однодумці Ваші, якщо вони такі не лише на словах і дійсно зацікавлені, Вас обов"язково підтримають. Це виходить далеко не 40 грн з людини..при чому одноразово. В чому проблема?
     
Статус теми:
Закрита.