Що кому не ясно?

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Ніка, 18 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    О, то Ви прекрасно розумієте, що доведеться закрити. То прошу ще зрозуміти, що ті теми теж дратують. Де справедливість?
    Пропоную ще раз: випишіть чіткі правила ДЛЯ ВСІХ а не для вибраних.
    І ще би дуже хотілося, щоб такі розборки проводилися в приват, а не збурювалося півфоруму.
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Чомусь Ваші зауваження прийшли не в приват:)
    До слова, в приваті багато кому що написали..Не зрозуміли..На жаль.
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 3
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Правила виписані. В сусідній гілці:
    Зачинено!
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Оскільки задужо форумлян не розуміє і возмущаєцця... Гєрасім, за что!? (с)
    Спробую пояснити.
    Перший допис тут Артьома в день реєстрації (вгадайте, в коку гілку):
    Статистика дописів в гілці:
    Автори дописів Всього дописів: 1.286
    Псевдо Дописів
    natorella 193
    Nata 117
    RubenRybnik 93
    Кому робить зовсім нічого - сядьте і почитайте дописи аналогічного "зовсім нерекламного змісту".

    Дуже приємно бачити "активну позицію". Чудово! якщо це не зв'язано з МЛМ*...
    Там ніхто не каже "Купи!". Кажуть "подивіться, яке оно добре, разом з нами". "Ми навчимо вас цим користуватися"

    Проведіть експеримент (стосується прибічників "ідейного" пояснення слінго-бізнесу): прогугліть троха "МЛМ" і "Дідімос".
    Я ТАКим чином надибав показовий текст.
    Клуб "Простомама" - клуб будущих, кормящих и просто мам http://mama-ryazan.livejournal.com/ (Дідімоси Рязані).
    Там читаємо:
    Дуже гарний зразок головотяпства :suicide: Гарно розділено "мухі (ГВ) отдєльно, котлєти (слінги) отдєльно.
    Відкритим текстом правду-матку різати... :scare:

    Цитата з Просто-Мама нікому нічого не нагадує?. :xaxa::xaxa::xaxa:
    ТАК от.
    Заробляйте, люди добрі, скільки можете і де можете!
    Але не перетворюйте Форум у БАЗАР!
    Збудуйте свій, встановіть там свої Правила (дуже демократичні до чужої комерції).
    Щасти вам у бізнесі!

    Наспівуючи:
    Будуй хату з лободи
    А в чужую не іди, не іди...

    ЗІ: не подумайте, що я, комуняка, клятий ненавиджу МЛМ і бізнес.
    Моя дружина (і я теж значуся в структурі) теж є менеджром косметичної МЛМ. Теж запрошує на семінари, запрошення тисячами видруковуються.
    Але ніколи і нікого на Форумі я не залучаю до цього. Не пощу фотографії товару, який "просуваємо".
    І від інших не хотів би того щастя на Форумі.

    Мамочки!
    Чи наші жінки глупіші за рязанських?
    (запитання відповіді луччє в ПП, згідно Правил Форуму)
     
    Останнє редагування: 19 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 25
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Дякую, Левандівко за лінк на рязанський клуб. Схожість вразила. Все решта й так було помітно. :)
     
    • Подобається Подобається x 9
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що кому не ясно?

    Як хочете. Форумна евтаназія - звична справа.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Що кому не ясно?

    а ЛП - це що?
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Теоритично, "л" - сусідня з "д" клавіша.
    **************************

    Шановні форумляночки!
    Мені дуже прикро, прийміть вибачення, але...
    Недогледіли... :suicide:
    Тихенько-тихенько Посиденьки, як і наше кохане місто Львів, заполонило торгівлею.
    Зрозуміло, коли форумляни обмінюються б\в речима: віддають за символічну плату форумлянам комбінезончики-платтячка-мештики та інший дріб'язок.
    Зрозуміло, коли обмінюються досвідом, чи надають консультації з ГВ.
    І зовсім не зрозуміло, коли КОНСУЛЬТАНТИ комерційних фірм провадять тут свій бізнес. Коли виставляється на продаж партія секонд-хенду. :banned:

    Розумію, що закриття слінго-торгу (усіх гілок) не всіх потішить.
    АЛЕ ТАК НЕ МОЖНА!
    Ще раз вибачте, що постраждали і дописи добропорядних дописувачів.
    Розгрібти зараз дописи "інформаторів про товар" - не реально.

    Уклінно прошу:
    1. Не впадати у розпач. все буде добре, а слінги купити\підібрати під колір улюбленої торебки можна і поза форумом.
    2. Не впадати в обговорення модерації (Правила Форуму викладені для тих, хто "не встиг").
    3. Перетерпіти тимчасову, принаймні, відсутність гілки про Слінги і припинення рекрутації в слінго-мами на ДП.
    4. Утриматися від спокуси надавати консультативні послуги про товар на форумі. Для цього краще використовувати офіси, сервісцентри і т.п.

    Розумію, що значна частина форумляночок щиро сподівалася отримати і некомерційну інформацію\допомогу. Трудно...
    Вчасно не зарубали, вибачайте.

    Сподіваюся, не треба додатково пояснювати, чому заблоковані консультанти Дідімос та продавці партій секонд-хенду.
    Сьогодні вичитав "кримінальні" гілки, вперся чолом у факти, "прийняв міри".
     
    Останнє редагування: 21 Лютий 2009
    • Подобається Подобається x 12
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Відповідь: Що кому не ясно?

    І ще велике прохання до всіх - зробіть, будь-ласка, порядок зі своїми підписами, приведіть їх у відповідність із правилами
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    Знаєте,ПАНЕ ЛЕВАНДІВКА, колись я Вас поважала, бо бачила рацію у Ваших словах.
    але чим Вам завадили слінги - я не розумію??? значить калясками можна торгувати (обговорювати ціни, досвід і свої продавати), а слінги ні???
    Вибачте, якщо когось ображу(у самої каляска на балконі стоїть) - але значить калясочникам можна сидіти на форумі, а слінгомамм - зась??? :tanksmile: мені просто образливо!!!
    блін, так як Вам пояснити, що ми на зустрічі не продаємо!!! ми просто ЗУСТРІЧСАЄМОСЬ!!! мені просто образливо... чим Вам помішила тема про слінгозустріч не розумію!!!
    видно все таки на форумі почались часи комунізми!!!
    ЦЕНЗУРА ПРАЦЮЄ ПО ПОВНІЙ!!!
     
    • Подобається Подобається x 8
  11. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    Куди діли тему Слінгофорумівка і саме головне ЗА ЩО? вже навіть зустрітись і погуляти з дітками заборонено? :confused:
     
    • Подобається Подобається x 6
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Звернення до модератора

    За те, що вона поволі перетворилася в тему агітації та реклами. Не вміють дівчата тримати чітку межу. Тему не буде відновлено до розгляду її адміністратором. Чекайте.
     
  13. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    а тема про візочки не є темою агітації і реклами? там дають ціни, посилання, фотки. а тема про ГВ не є темою агітації? чи популяризація ГВ? чи інші подібні? може взагалі оголошення на форумі дати: Мамам з ГВ та слінгами вхід заборонено? :ninja:
    яким саме дописом там агітація? фотками? тим, що кожен хотів спробувати слінг на практиці? :confused: це вже якесь паталогічне переслідування...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Звернення до модератора

    Ще раз кажу. Чекаємо розгляду адміністратора. Там видно буде.
    І так, переслідування. Раз попеклися, тепер на холодне... І нема на то ради.
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Звернення до модератора

    Оскільки Ви текст ПП сюди віддублювали - відповім 1 раз, тут.
    Даремно шумите!
    Жодного комунізму, навіть навпаки, капіталізм: хочете мати слінго-торг - купуйте рекламну гілку , і там бавтеся у "зустрічі", "семінари".
    Тоді гілка матиме рекламний символ, і справа мам буде, дивитися рекламу, чи ні. А в безкоштовних розділах реклама заборонена.

    Колясками торгувати можна лише своїми вживаними.
    І слінг свій продати не боронить ніхто, але...
    Дивимося дописи користувача Ніка:
    З 20 останніх дописів (від 06.04 по 22.04) аж 1 не про слінги.

    Замініть слово слінги на, скажімо, Аvon, для ТАКої активності - і проти вічного бану ніхто й не пискне.

    Не моя вина, що слінги попали в систему прямого продажу, що активні слінго-продвігалки (в маси) ніяк не втримають міру.

    В кого пам'ять коротка - просю читати тут: http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=414975&postcount=64
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    дякую за відповідь!
    не буду коментувати кожне придирання. день сьогодні паскудний...занадто багато людей мені з.їло нервів. а воно того не вартує!!!
    нехай я буду "слінго-продвігалкою"! мені це не образливо!!! мабуть нове все так криитчно сприймається...що поробиш... але принаймі я не продвигаю жодні марки слінгів, жодні магазини ітд... коли мене запитують - можу пояснити - що то таке і з чим його їдять...мені здається природнім годувати грудьми, а не сумішами. здається природнім носити дитину на руках(=в слінгу), доки та сама не ходить і потребує ,щоб її носили, а не трісли у візку... мені здається природнім робити для своєї дитини найкраще. і я так буду робити!!!
    а що комусь подобається чи не подобається - мені по барабану!!!
    вибачте, пане Модераторе, якщо чимось Вас образила!!! закриття гілки про слінгозустріч мене обурило, тому не змогла стримати емоцій. якщо вважаєте, що це заслуговує на -4 бали для мене - значить так воно і буде...
    оскільки мої пропозиції допомогти форуму матеріально щомісячними внесками залишились без уваги, то ж бажаю успіхів у подальших пошуках потенційних "торгашів". а мене прошу не чіпати. бо не знаю, як ще вам пояснити, що я нічим не торгую...
    вибачте. але все замахало...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    Дівчата, вибачте, якщо скажу щось не те, але... Для чого робити підкреслено СЛІНГО зустріч? Я слінга не маю, то що - вхід заборонено? Я, до речі, хотіла би всіх вас побачити. Словом, не подобається мені поділ на СЛІНГО і не слінго...
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    На здоров'ячко! В темі з ПОРАДАМИ про слінги. Продовжуйте радити/консультувати.
    Нагадаю, штраф (1 бал) Ви отримали за "павліна, которого нарешті дочекалися".
    Слінго-акції - інша справа.

    Знаю, що не торгуєте. Стоматологи в рекламі зубної пасти теж не торгують.

    Я ж приводив цитати слінговиків:
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Bogdanka

    Bogdanka Well-Known Member

    Я вже не встигла побути комсомолкою, але піонеркою так. У нашої піонервожатої було так: якщо якась пропозиція/ініціатива тощо були не в її стилі то значить ти відразу попадав в немилість і в тебе падала оцінка за поведінку. То, Ніко, з Вами щось поібне тут сталося... не вгодили Модератору.

    Знаєте, пане Левандівко, я на слінго-зустріч прийшла зі своїм слінгом і в хаті лежить - ще поки не маю потреби носити слінго-шарф. Так от, по-перше зауважу, шо слінгів там не продавали, не рекламували і точно не "продвігали" як тут неодноразово було зауважено, а по-друге мені особисто стало легше дитину носити в слінгу завдяки тому, що дівчата показали як дитятко зручніше в слінг пакувати, що в цьому поганого?

    До речі, Ви за пропаганду, я ж правильно розумію? Пропагувати - це не рекламувати, це означає вести розяснювально-просвітницьку роботу (як Ви і запропонували наприклад з форумівками по ГВ). Моїй дитині йно 2 з хвостиком місяці, а я вже добрий десяток разів чула про себе, що я як циганка ношу своє дитя, невже це погано, що нас бачили люди - як можна носити дитину і як зручно!!!! годувати!!!.......

    Я була на першій зустрічі лишень, то там були і форумлянки без слінгів! Приходьте, ніхто нікого не збирався товкти, бо той хтось без слінга;)
     
    Останнє редагування модератором: 22 Квітень 2009
    • Подобається Подобається x 2
  20. Ніка

    Ніка Well-Known Member

    Відповідь: Звернення до модератора

    "Знаю, що не торгуєте. Стоматологи в рекламі зубної пасти теж не торгують." - я Вам щось зле зробила??? будь ласка, хватить прискіпуватись!!! чи ви кайф отримуєте, як доктор Хаус???
    на форумівку запрошувались всі бажаючі!!! цього разу мабуть візочків було більше, ніж слінгів. і від того всім було добре!!! а наїзди на рівному місці залиште деінде!!!
    вже навіть нема бажання щось Вам пояснювати, доказувати ітд...
    бувайте здорові!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
Статус теми:
Закрита.