Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

  1. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

     
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Basyanya маю, але заважають, дуже некомфортно з ними. То недавно почалось, і в різний час ходить. 6-7 то таки зарано, я вважаю. І норма таки з 8:00. Хіба побачимо, то ввічливо попросимо змінити маршрут)
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    А в Австрії страховка на машину не обов’язкова? Мені страшно уявити, які вона рахунки мусить без неї оплачувати.
     
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    В Україні справді лише з 8 години можна шуміти? Тоді і сміття лише після 8 забирають?
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    З 7. Мають забирати так щоб не шуміти (якщо що, то я розумію, що так зле і так недобре, коли вдень сміттєвози їздять).
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Almariel так норми змінили, з 8:00 до 22:00. Це раніше було з 7 до 23. Спеціально ще раз перевірила дату публікації.
     
  7. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А можна якось покарати сусідського півня, який під хвостом має всі норми і кукурікає в 4 ранку? :girl_crazy:
    Він мене не дратує, але раптом.
     
    • Смішно Смішно x 14
  8. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Тільки в бульйон :girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 4
  9. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Нічого собі.
    Сміття не можливо тихо забрати. Техніка, яка прибирає вулиці теж гучна.
    Як завжди: прийняли закон, який неможливо дотримуватися.
     
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Ну думаю можливо. В нас сміття і вдень бачила вивозять, то чому мають шуміти вночі. Це вже питання до підприємств, чому вони порушують. Бо це таки шумно. Мені особисто не заважає, бо в нас смітники далі, але іншим людям думаю так. Хіба хтось має дуже міцний сон.
     
  11. HappyViki

    HappyViki Well-Known Member

    Мене в селі моєму нервував мій власний півень:girl_crazy:, то я закривала звечора, а відкривала, коли прокидалася, бо це нереально просто, такий співун попався. Сусідам, мабуть, норм.
     
    • Смішно Смішно x 2
  12. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дратує, коли з березня ( а фактично, з лютого, бо прохворіла менша соплі-температурки-кашлі ) ти сама з трьома дітьми, і ніхто нічо, бо ж типу карантин, бо ніхто ніяк не може. Ні їсти зварити принести, ні дітей хоч на день забрати. І то все так говориться, що якби наперед моє прохання ні в які ворота. Але не це дратує, не перший рік живу і не чекаю допомоги. А ось як маю завести меншу в садок і вийти по справах/погуляти зі старшими спокійно, то "я до вас прийду". Рілі? Зрозуміло, що я сказала, що нас вдень не буде, хіба ввечері, як меншу з садка заберу. Отакі от у мене сОвпадєнія. Дратує.
    Ще чекаю вказівку, що "може ще не веди, почекайте трохи, ага-ага". Ітак, побачу хто ж насмілиться? Чоловік бачив, що я його приб'ю як щось там натякне навіть. Ну-ну... Невже комусь совість дозволить? Ну тоді їх записую на, тиждень для початку, догляду за дітьми. Нє? Ніяк? Ну то засуньте собі ті добрі поради.
     
    Останнє редагування: 17 Липень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Дратують чужі малолітні діти, що гуляють без нагляду. Чому я маю вирішувати їхні проблеми? Мені, наче, і власних вистачає.
    Свіжа історія: під підїздом досить часто бігають сестра 5 (здається) і брат - 3 роки. Час від часу забирають в інших дітей (в моєї в т.ч.) якісь іграшки (то теж постійно треба якось розрулювати мені :girl_emo:). Малювали нині крейдою, хлопчик теж попросив. Ну ок, дали йому шматочок, потім він десь малював, десь бігав, я з меншою зібрала свою крейду і пішла додому взяти самокат. Вертаємося - за тих 3 хв поки нас не було внизу вже є його мама і каже "не давай моїм дітям крейду" . Потім виявилося, що той малий десь заникав таки собі шматочок крейди і поки ми сходили на 3 поверх і назад обписав зі всіх сторін машину :suicide: добре, що власної мами, але зле, що крейда стерлася, а лишилися подряпини. По факту мене, наче б то, і не звинувачують "ну то ж власна дитина зробила", але все одно якесь таке "чого ти дала, чого не пильнувала" . Ще й інший сусід (який взагалі не дозволяє малювати крейдою біля під"їзду, бо йому, бачте зі взуттям в квартиру потім носиться) теж своїх 5 коп тицьнув що "не пильнуєте" ніби я тим дітям з ножами дозволила по подвір"ю бігати чи з кислотою. Блін, то ж найменше, що ті діти можуть на вулиці взагалі знайти собі, безневинний шматок крейди!
    Ну от мене бісять такі ситуації. Я не підписувалася за вашими дітьми пильнувати, мені за це не платять :))) , більше того, навіть не просили за ними наглядати! Але ж типу "то ж діти, можна ж приглянути". Коли ті діти будуть ламати лавки чи нищити якесь спільне майно, ображати тварин чи моїх дітей - зроблю зауваження, а що вони там собі пхають в рота, у вуха, куди залізають, де ходять і по чому малюють - по великому рахунку мені взагалі по барабану має бути. Я чомусь свого майже 7-ми річного дуже на обмежений час і дуже рідко одного в дворі лишаю, а тут 3-річний сам по собі бігає :facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
  14. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    То певне в тему "рагулі" треба. Я щось взагалі не зрозуміла, а чого до Вас претензії? То що Ваші діти обмалювали? Мама би мала свою дупу піднести і пильнувати за дітьми сама. Мене такі люди чарують, чесне слово. Питання як дітей 3 і 5 років можна самих на вулицю випускати лишається відкритим.

    Останній раз я таке схоже бачила, коли батько на весіллі кричав на 5-тирічну доньку, чому вона не дивилася за молодшою сестрою дворічкою (дитя впало), поки сам з жінкою заливав беньки за козацьким столом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    То не були прямим текстом претензії але типу "не давай моїм дітям крейду"і "коли він то зробив?"
     
  16. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    бісять люди, які спілкуються з тобою раз в ніколи, знають чисто загальні речі. але вже як щось стається таке негативне, чи захворів хтось чи просто щось таке побутово-негативне, вважають своїм обов'язком передзвонити, все розпитати-рознюхати і понити "йоооой, та я такааааааааак співчуваааааюююю.... йооооооой!". ну йо-ма-йо, і так тошно, а ще тут ви зі своєю псевдо-співчутливою турботою! спілкуємося раз в рік-півтора 20 хв по телефону, ну то й гарно. нема чого зараз такими турботливими робитися!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  17. syxivska

    syxivska Well-Known Member

    Дратують мене безкінечні онлайн "міжнародні" музичні конкурси, в музичній школі.Все зводиться до того, щоб здати гроші, вислати відео і будеш" Гран-прі переможцем".Гра може бути будь-яка.Ми мусимо брати участь, бо зверху тиснуть на викладача, а він на нас.Афера 21 століття.Хтось абсолютно нічого не зробив,але йому на карточку пливуть міліони.Тіштесь папірцем грамотою,яка немає ніякої ціни.Який може бути онлайн конкурс, якщо дитина не була в музичній школі від березня?!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 3
    • Подобається Подобається x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    в мене часто так буває, що під час прогулянки до мене з малим приєднується якась малеча(3-4 роки), бавляться з моїм, а батьки дитини тим часом кудись відходять. ну і нам вже треба йти, а дитину чужу немає на кого лишити. І доводиться чекати поки дорослі підійдуть. По-перше, безвідповідальність щодо своєї дитини, по-друге - невихованість щодо дорослих.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  19. Nett

    Nett Member

    А таке роблять? Бо я лише за своїм дивлюся і думаю, що та малеча десь здалека контролюється... Я зі спокоєм іду звідти.
    Я якось дуже далека від тих усіх дитмайданівських "правил". Приходжу, граюся з дитиною, іду. І знайомства там не заводжу :girl_sad:
    І в дворі тасуватися не люблю.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Може якби то був звичайний майданчик біля будинків, то я б теж не так реагувала. Але ми гуляємо в парку Знесіння, в тій частині, що біля Шевчгаю. Хто там був, знає, що там навколо ліс, кущі, можуть машини їхати(рідко, але є), періодично з кущів якісь люди виходять))) А батьки лишають і йдуть то до машини(на пів години), то пройтись асфальтованою доріжкою.
     
    • Креативно Креативно x 1