Що мене дратує?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем OxankaF, 3 Вересень 2009.

 1. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  І знову я сюди... Просто хочу виговоритися, бо вже то все дістало.
  Дістали історії "експертів" про ковід і все що ж тим пов'язано. Є категорія я чула від знайомої, а є що б'ються в груди і на тебе нападають, бо вони праві, а ти дурна...
  В нас запровадили примусово-добровільне тестування 2 рази на тиждень, от мені вже тиждень промивають мозок як то несправедливо, держава хоче на бідних людях заробити, мозги викулупати і взагалі порушення всіх людських прав і норм.
  А прикол в тому, що люди мають право самі вибрати який тест хочуть, платний чи безплатний, просто полоскання рота чи тикання паличкою, робиш сам вдома чи робить спеціаліст ...+немає регулювань як перевіряти чи людина тестується. І всі ці тести визнаються. Я вже три тижні роблю безплатні тести, але що я можу знати якщо на вулиці зрада,бо десь на плоті писало що приватна клініка робить цей тест за 40 євро...
   
  • Подобається Подобається x 2
 2. Basyanya

  Basyanya Well-Known Member

   
 3. Hermi

  Hermi Well-Known Member

   
  • Подобається Подобається x 1
 4. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Дратує, коли люди звинувачують у своїй непорядності і безвідповідальності когось іншого, причому роблять це "з посмішкою", мовляв, "сам дурень". Отже, ситуація: тиждень тому у соцмережах одна досить відома у Львові пані розмістила допис із проханням подарувати їй бавовняні речі для рукоділля. У мене такого було чимало, тому домовилися з цією рукодільницею про зустріч. Правда, до запропонованої нею локації мені було не дуже зручно добиратися, але ж хотілося зробити добре діло! В результаті у вказаний день і час я прочекала з торбою речей добрих півгодини. Пані так і не з'явилася, зате у відповідь на моє повідомлення в месенджері надіслала свою адресу на іншому кінці Сихова. Мабуть, я сама мала принести речі їй на поріг. Така ситуація, м'яко кажучи, здивувала, але я вирішила, що напевно сама щось не так зрозуміла... Коротше, домовилися з цією рукодільницею на інший день. Причому вказаний нею час мені не підходив, проте пані навіть не думала щось міняти, а вперто кілька разів присилала мені в повідомлення зручну їй годину. Довелося підлаштуватися, змінити свої плани, але... пані знову не з'явилася, на дзвінки також не відповідала. Було страшенно неприємно, але намагалася заспокоювати себе тим, що це відома і порядна людина, і без серйозної причини вона б так не вчинила. А вчора ця рукодільниця знову оновила свій допис про речі. В коментарях я поцікавилась щодо своєї ситуації - отримала відповідь у вигляді смайлика. Чесно кажучи, це зачепило, і там же в коментарях я зауважила, що ця пані не дуже відповідальна. А сьогодні зранку отримала від неї відповідь: це я погана, а мої речі просякнуті негативом, тому їй їх не треба, і взагалі, вона інвалід, і не буде сама щось звідкись нести, а мене заблокує. Класно, правда? Почитала інші її прохання-оголошення - в коментарях та сама ситуація: всі, хто не співає пані дифірамби, отримують порцію хамства, прикрашеного веселими смайликами: мовляв, вона вся така позитивна, а інші псують їй настрій.
  Висновок... А нема ніякого висновка, дратують такі люди, і все. Ух, хоч тут виговорилася... :girl_mad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 6
  • Співчуваю Співчуваю x 4
  • Подобається Подобається x 1
 5. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  І я знову побубніти. Маємо одну родичку, з якою не спілкуватися не можна . В неї найкраща в світі професія, а всі інші - то так, прислуга. І якщо скажеш що інші професії є більш оплачувані чи кращі - як ти смієш відкривати рот...
  Все було б нічого, якщо б нам не доводилося планувати відпочинок разом. Піти в хороший ресторан-це дорого, можна в дешеві ходити. Поїхати відпочити в готель на березі моря - Ви що з розуму зійшли, от можна за 10 км знайти в три рази дешевше і гарно відпочити. І от зараз ця пані напрошується на літній відпочинок разом з нами, бо на машині зручніше і можна на пляж не пішки іти, а їхати. Коли я показала готель на який я погоджуюсь, + не машиною їхати, а переліт - я хамка не вихована і тільки буду тратити гроші.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 3
 6. Almariel

  Almariel Well-Known Member

  Вміння казати «ні» нескінченно важливе для психічного здоров’я
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 2
  • Зе бест! Зе бест! x 1
 7. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  Це точно, але тут ще включається сімейна вдячність і вічний борг перед нею. Але підозрюю що і цьому прийшов кінець.
  Сьогодні ми все ж таки сказали чому їхати машиною не будемо. У відповідь таке почула, що взагалі не чекали. Чоловік просто кинув трубку. Виявляється що ми собі життя споганили, треба було головою думати, дитина то велика відповідальність і у вас не буде ніякої молодості,навіть світу не побачите. Після почутого, навіть і коментувати нічого не хочеться. Навіть не думала що існують такі егоїсти.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 4
 8. Hermi

  Hermi Well-Known Member

  І знову я сюди. Мене просто притягує до токсичних людей. Маю одну знайому, яка мене вже дістала. Остання капля сьогодні: якось обумовила я (рік тому і більше до того не поверталися) , що ми плануємо їхати на море десь на місяць і вона запропонувала що може пожити в нашій квартирі, а в замін буде доглядати за квітами. Ми просто говорили і забули. Сьогодні вона дзвонить, що їй нема де жити (це вже зовсім інша історія) і що вона хоче на наступний тиждень заїхати. Я мяко кажучи в шоці, а вона закатала скандал, ми ж домовлялися, мені що тепер на вулицю іти? Ну по-перше поговорити і домовитися це зовсім різні речі, а по-друге можна поцікавитися чи в нас не змінилися плани і якщо така ситуація, треба домовлятися, а не просто прийти з валізами і я буду жити у вас.
  Її пошук квартири, то взагалі весела історія, людина щиро вірить що за 400 євро мажна знайти квартиру мрії, і гарно з мене сміялася, що ми вже півроку шукаємо житло і взагалі мажорами стали, бо розглядаємо дорогі квартири. І взагалі, у Відні квартир купа і можна заїхати на наступний ж день (ага, щас, оформлення всіх доків триває від 1,5 місяця). Я їй це нагадала, і звісно я хамка не вихована.
   
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 9. syxivska

  syxivska Well-Known Member

  Звонить двоюрідна сестра, щоб привітати з іменинами і звертається до мене не по імені, а по перекрученому прізвищі, так само її діти. До прикладу не Устяк, а Устячка.
  Я сприймаю то як мінімум зневагу з її боку, хоч її то напевне звеселяє. Сказати то їй прямо чи тітку в поважному віці вже й не варто виправляти?
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Співчуваю Співчуваю x 1
 10. Materynka

  Materynka Well-Known Member

  Якщо вас це реально зачіпає і не подобається - обовязково потрібно сказати. Але ви повинні бути готові, що вона бурхливо відреагує, або образиться.