Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. garbuzyk

    garbuzyk New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Гугл постійно інформацію підкидав. Потім якийсь час не цікавилася, ну а потім почала Пузату хату перечитувати;)
     
  2. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Ніколи мене не цікавили форуми. Розповіла співробітниця. Тепер я тут час від часу живу...Своїм киянам рекламую. Київського, такого цікавого, форуму не зустрічала.
     
  3. Soleil

    Soleil New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Під час вагітності шукала відгуки про лікарів і пологові будинки.
     
  4. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    я ніколи не сиділа на форумах, не цікавилась навіть таким) а натрапила на Посиденьки, коли готувалась у 2007 році до весілля. Тепер щодня тут відсиджуюсь і практично живу:girl_dance:
    обстановка тут якась особлива, приємний дизайн,який діє навіть заспокійливо)))) люблю я Посиденьки!
     
    Останнє редагування: 14 Грудень 2010
  5. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    щось шукала толкового лікаря, гугл видав Посиденьки, щоб випитатись зареєструвалася (дякую всім за допомогу), потім чи забула, чи не мала часу, не заходила сюди, через деякий час зайла, і сиджу тут щодня щось читаю, деколи пишу. Ну цікаво тут, що зробиш...
    згідна з Ірискою на всі 100%
     
  6. manka

    manka Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Чула від знайомої, що тут можна дещо придбати. Купила "кенгуру." А потім зачиталась.
    Так я - ТУТ.
     
  7. RUSlana

    RUSlana Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Якраз шукала в неті інформацію про лікарні і лікарів, які приймають роди і тут...о чудо - львівський сайт з купою всілякої потрібної інфи! Підвисаю тут час від часу.
     
  8. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    оо тільки сама звернуда увагу, сьогодні 1 рік як я тут:girl_claping:
     
  9. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Що мене привло сюди я вже писала. А тепер напишу, що я тут знайшла.
    - Зустріла я тут свою подругу, клона, сестру і майже члена родини - Мучачу. Друзі взагалі родом або з дитинства, або з інституту, в дорослому віці важче сходитись з людьми, тому навіть не думала що в "майже 30" знайду собі подругу, та ще й таку! Не уявляю собі обіду без Мучачі, бачимось кожен день, ще й на вихідні, бо то моя людина на всі 100%!!!
    - Через посиденьки (і Мучачу) почала вишивати, ніколи б не подумала що буду це робити!
    - Ще почала фотографувати і записалась на курси.
    - Ще я втратила тут свій вільни час, деколи виганяю сама себе звідси.
    - А ще обзавелася купою потрібних і не дуже речей, не відходячи від клавіатури.
    - Щодо к неохідної інформації взагалі мовчу-зайшов і вже знаєш куди піти з дитиною, який фільм подивитись чи що приготувати на вечерю.
     
  10. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я в гуглі набирала: перші ознаки вагітності.... і вийшла на Пузату хату. Дуже задоволена, що знайшла такий гарний та привітний форум, на якому тебе і підтримують і вселять надію:girl_in_love:
     
  11. Lelka

    Lelka New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Під час вагітності шукала відгуки про лікарів (від мамочок, а не від самих лікарів:) і пологові будинки...:connie_pull-pigtail
     
  12. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Шукала у гуглі інфо про КК і знайшла ДП, тепер з форумом нерозлучна!:girl_yes2:
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Велике Вам дякую! :)
     
  14. Nevermind

    Nevermind New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я спочатку була на ЛФ і на посиденьки заглядала рідко. А потім на ЛФ збоку з'явилося віконце: "Тим часом на Посиденьках" і список тем. Заглядала, дивилася цікаві мені теми. І так, потихеньку перейшла і на Посиденьки. :)
     
  15. Miltonia

    Miltonia New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    шукала схеми для вишивок. Потім натрапила на інші теми. Пишу рідко, а ось читаю все від корочки до корочки (думаю, що ті питання, які я хочу поставити вже хтось ставив). Навіщо ж повторюватись?
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Мене сюди привела ЛЮБОФФФФФФФФФФФФФФФФФФФ! :girl_dance:(нерозділена)...

    П.С. Тепер вона взаємна, думаю у цьому маленька заслуга Посиденьок
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    а я зареєструвалась в далеком 2010 і забула...:girl_blush2:
    цього року практично на кожен мій пошук гугль одним із перших видавав посилання на посиденьки, я подумала, що це доля і тре реєструватися:), почала заповнвати форму і виявилось, що я тут вже є :girl_in_dreams: і тут почалось)
     
  18. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    мене сюди привела тема про слінги, а далі всякі дитячі дрібниці і клопоти.
    Посиденьки як родина, мені завжди приємно зустрітися з форумлянами :)
     
  19. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Коли завагітніла шукала відгуки про лікарів - акушерів та пологові будинки. Протягом двох років була просто читачем, потім вирішила зареєструватись.
     
  20. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Подруга розповіла мені про форум. Потім у неї деякий час у неї не було інтернету, тому вона гуляла на Посиденьках з мого ноута . Та й і я тоді підчитувала, що тут пишеться...
    Згодом вирішила зареєструватися, перечитала правила, але подумала, авось повезе і модератори не помітять малееенького порушення . Вранці прокинулась у бані :). Потім зробила усе за інструкціями пана Левандівки - і ось я тут :)
     
    • Подобається Подобається x 1