Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. Balu

    Balu Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Перед пологами хотіла почитати відгуки про свою лікарку, і подруга порадила цей форум. А як малий народився, то періодично вишукувала необхідну інфу. Так і затягнуло :connie_pull-pigtail
     
  2. Nyny

    Nyny New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    я ще вагітною щось шукала і попала сюди )
     
  3. byrymm

    byrymm New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А мене сюди привів відчай. Років три мені поставили діагноз "Полікістоз яєчників". Шукала підтримки, розради і знайшла.
     
  4. marycherry

    marycherry Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Вагітність і все, що з нею пов'язано. Завдяки Посиденькам вдалося уникнути багатьох можливих проблем. Величезне Дякую всім, хто ділиться тут своїм досвідом і думками!
     
  5. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Аналогічно!
    А ще рукоділля і всякі рукодільні балачки і конкурси. :girl_tender:
     
  6. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    :girl_yes:
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    вишивка! моя мама страшенно любить вишивати, то я їй показувала різні схеми на сорочки!
     
  8. kostuk

    kostuk New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Барахолка.....:girl_blush2:
     
  9. innamorata

    innamorata Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я потрапила сюди коли почала підготовку до весілля. З пів року просто читала, а потім вирішила зареєструватися :)Навіть не знаю чи змогла б так добре все організувати якби не форум і не ваші, дівчатка, поради. Тепер я тут "живу" періодично :) а як щось треба взнати чи знайти, то це перше місце :) (навіть гугль частенько сюди посилає :haha:
     
  10. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    я сюди вперше потрапила, коли готувалася народжувати і шукала інформацію про лікарів в пологовому на Батальній. то гугля мене і скерувала
    потім близько двох років навідувалась сюди "анонімно", а цієї весни нарешті зареєструвалася. :girl_spruce_up:
     
  11. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    аналогічно :girl_yes:
     
  12. Nesterko

    Nesterko New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Мені коліжанка порадила відвідати форум)))
     
  13. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Мдя...
    Для барахольщиць треба окрему гілку заводити "З/за яким товаром прийшли на Барахольку?"
     
  14. Umm Aisha

    Umm Aisha New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Шукала інформацію про багаторазові підгузки, і натрапила на відповідну тему посиденьок). Потім почала продивлятись інші теми, знайшла для себе багато корисного, поради щодо гв, прочитала повністю темки про домашні пологи, педприкорм.. Загалом, подобається настрій форуму на природнє народження та виховання дітей)
     
  15. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    аналогічно. читала-вичитувала все про весілля. від весілля пройшло досить часу, а я ще в шопоголіках і в косметичній гілці перечитувала споглядала, але страшенно захотілось дописувати, ділитись інформацією, самій питатись от і зареєструвалась і дуже тепер тішусь з того :girl_claping:
     
  16. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Подруга порадила Барахолку - купили комод!!!Потім - дитяче ліжечко. а потім почалось перечитування всього підряд!:yes:
     
  17. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Не буду оригінальною. Я потрапила на форум завдяки нашому маленькому гарбузику який ще був у животику - щукала інфу про пологові будинки і лікарів (але тоді ще нелегально читала собі). А вже коли з"явився малюк, зареєструвалась бо як тут без барахолки - знайшли собі чудовий розвиваючий коврик.
    Хоч я ще новенька, і часто мене критикують та не розуміють, але ДЯКУЮ що ви є ДП, бо багато інфи почерпнула.
     
  18. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    шукада досить різну інформацію в просторах інтернету)) і часто натикалась на даний форум.
    тому вирішила приєднатись:girl_wink:
     
  19. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: З особистих рецептів

    Надзвичайно цікавий форум! Вирішила зареєструватись! Тут стільки всього можна почерпнути!
    Дуже велике дякую господинькам!
     
  20. glasses

    glasses Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Гуглила вічно за якоїсь інформацію і завжди вискакували ДП, перечитувала було цікаво. Вот і вирішила зареєструватись. Форум класний:girl_tender: