Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

Тема у розділі 'Організаційні питання', створена користувачем Olma, 6 Липень 2009.

  1. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Аналогічно. Затягнуло мене коли вагітна була, то і про пологові будинки і про лікарів перечитала все. Коли малеча народилась, то і відповідні темки почала читати, а як виникло багато питань, то і сама зареєструвалась.
    Дуже корисний форум.
     
  2. Virner

    Virner Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А мене на посиденьки привели відгуки про лікарів) Але я не реєструвалась, а лише читала, а потім і інші теми переглядала. Одна знайома, що жила до нас в орендованій квартирі (тепер виїхала за кордон), якось випадково сказала мені про "посиденьки", і що вона там зареєстрована. Ось так ми і знайшли нашу майбутню квартиру і вийшло так, що я продовжую писати під її ніком і не знаю, що саме він означає. Якось все дуже заплутано...:girl_crazy:
     
  3. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    а мені про "Посиденьки", одна знайома розповідала, так хвалила, казала, що тут купу цікавих і корисних порад дають. я спершу не реєструвалася, читала гілочки про весілля, а потім так затягнуло, що хотілося і собі щось написати. Так я пристала до вашого гурту:girl_bye:
     
  4. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Шукала я зал на весілля й мені вискочила першим чи другим лінком гарна й довга тема на посиденьках. Читала я ту тему читала, а потім приспічило щось спитатися - довелось зареєструватись. Оригінальною не буду - мені подобається дуже інформативність форуму (+ що важливо точно знаєш що в 95% це не якась прихована реклама, пропагандв чогось й тп, а дійсні поради й інфо з власного досвіду, це помагає) й звісно культура спілкування.
     
  5. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Точно як і я... більше року читала, вже частину форумлян знаю по аватару чи псевдо :) а тепер вирішила приєднатися...:girl_bye:
     
  6. SashaV

    SashaV New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Коли від подруги дізналась про цей форум-дуже зраділа.Це просто необхідно мати будь-якому місту, і Львів не став виключенням! Але не подобається мені ,що тут так багато правил та умовностей. Не раз я отримувала різні попередження...Не раз не могла приймати участь у конкурсах через брак дописів...І вроді розумію ці правила, але частіше вони мене злять. Форум ,як на мою думку, я місцем спілкування, а не якихось перепон та виправлень орфографічних помилок чи описок( так ще б якщо всіх виправляли, а то смішно читати за що карали мене і що не бачать в інших дописах.
    А в загальному дуже рада,що він у нас є):girl_claping: Добра та процвітання форуму!
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Та сама ситуація:)
     
  8. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Гуглила дизайн кухні і так читала всяке різне. Загалом, цікаво, затягує, коли є якась подібна проблєма, то щось можна нарити корисного для її вирішення.
    Але, як мені тут в карму писали, є теми де люди з власною думкою чи ситуацією(а ще й новенькі) не сприймаються. Тобто, "завсєгдатаї", не дозволяють ламати стереотипи, які ними ж встановлені на форумі, а сперечатися нема сенсу, тому більше читаю ніж пишу.
    Давайте жити дружно!)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Maryana kobylynska

    Maryana kobylynska New Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    а я шукала додатковий заробіток і забрила сюди.
     
  10. Annyhka Kavetska

    Annyhka Kavetska Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я так само і рада тепер
     
  11. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    я вже не пам"ятаю що саме я шукала, та потрапила сюди на Барахолку, так і зосталася на Посиденьках.
     
  12. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    а я добрих два роки читала теми, знаходила потрібну інформацію, а потім зважилась і зареєструвалась. кайфую:connie_pull-pigtail
     
  13. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я у Львові живу недавно, сама з іншої області. Спочатку сюди забрела коли терміново шукала житло (в мене на переїзд було менше тижня), потім стала читати....
    Пишу рідко, бо на роботі не маю інету, а дома, як завжди, ніколи.((
     
  14. Veselivka

    Veselivka Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Потрапила на форум в пошуках корисної інформації про вагітність та пологи, вже майже 3 роки тут, дописую мало, не люблю вставляти своїх 5 коп.
     
  15. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я шукла інформацію про допомогу онкохворим дітям ще в далекому 2007 році. Так і залишилась тут. Тепер без ДП ніяк.
     
  16. analastanka

    analastanka тень на стене

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Искала адекватную информацию по уходу за орхидеями - нашла именно здесь.

    Наверное, неделю сидела, читала форум (уже не только про орхидеи, а все подряд).

    Поняла, что здесь стОит остаться :)
     
  17. LoradeGray

    LoradeGray Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    А я шукала інформацію про пологові будинки та гінекологів. Так і потрапила)
     
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    а я як реєструвалась сюди, навіть не думала що не зможу потім покинути форум. Зареєструватись попросила подружка, в якої були певні питання, які соромилась сама задати, отримавши відповідь і більше думала сюди не заходити, але де там! От уже трішечки більше як рік я тут:)
     
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я готувалась до весілля. В пошуку чогось-там (не пам"ятаю вже, чого конкретно) першим результатом були Посиденьки. В них і засіла, тому що реально багато корисної інформації з відповідного розділу для себе почерпнула.
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Що привело Вас на "Посиденьки"? :)

    Я реєструвалась, зацікавившись темою про пологові будинки, а потім - темою "Народжуємо вдома!"
    А потім затягнуло :)