Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем amaretto, 8 Червень 2013.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    А я неможу заспокоїтись,реву вже годину
    Сусід мого тата(чоловік нашої форумлянки) вдарив малого по обличчі фактично за просто так. Ми лише приїзали до хати, я пішла годувати молодшого, а старший забіг до сусіда. Дитина прибігла до хати вся в сльозах, заходиться. Я пішла до сусіда вияснити за що дістала моя дитина. Як виявилось за те що діти щось не поділи, я пояснила що можна покликати мене, це зовсім не повід тлумити мою дитину. На що почула що я дитину не виховую, хоча реально їхня дитини це якесь чортеня(і було багато ситуацій в яких я могла поступати так як сусід, але мені дико бити чухих дітей)
    Сиджу і думаю яким то треба бути ідіотом щоб 30літній бугай вдарив 3річну дитину по лиці.......
    Слів нема, одні емоції.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. alfochka

    alfochka New Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Це в "рагулі" . Справді , в голові не вкладається , наскільки деградоване суспільство .
     
  3. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Мене саму затіпало, як уявила... Яке людина має право бити чужу дитину?? Навіть не знаю що зробила б. Чому, якщо вдарити дорослого, то можна відповісти по закону, а дітей можна бити виходить?!
     
  4. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    а Ви напишіть, яка то форумлянка, хай їй буде соромно, може, навчить свого чоловіка не простягати руки до чужих дітей. Не думаю, що трьохрічна дитина зробила щось страшне, що аж треба його вдарити, рагулисько таке. То є чуже дитя, перш за все.
     
  5. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  6. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ні до кого особисто, то просто думки в голос.
    Отак, не почувши версію того чоловіка, вже його засудили і т.д. Я проти биття дітей, тим більше чужих. Але з власного досвіду, в мене було 2 випадки, коли можна було сказати, що я "била" чужих дітей. Один раз якийсь хлопчисько біг з великою палкою, направленою Олені прямо в лице, то я механічно схопила його за руку і відвернула в сторону. Схопила сильно, але не спеціально, просто перша думка, яка майнула в голові - лиш би не в око. Але мама мене зрозуміла, одна перед одною вибачились. Інша - коли бились абсолючно чужі хлопці. З коліжанкою розтягували, то теж досить сильно тягнули за руки, бо не можливо було розняти.
    І мені чомусь здається що між Аморето і її сусідами то вже не перший конфлікт. Якби хотіла просто поплакатись, то написала б просто сусід, без уточнення, що то чоловік якоїсь форумлянки (ну принаймні я б саме так зробила.)
    Повторю, то моє ІМХО
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А мені здалось, що Ви в курсі)))

    З цим згідна на всі
     
  8. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    А якою може бути версія дорослого чоловіка? Чим його могла образити дитина такого віку? хіба копнути . Часто так буває, що конфлікти між дорослими проектуються на дітей, ну але Амарето вільно пустила сина до сусідів. Якби там був дорослий хлопчисько, можна припустити, що сказав щось, гроші вкрав і тд, ну але дана ситуація абсолютно дика.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ні, ні Аморето, ні її сусідів я не знаю особисто. Просто написала, так як я побачила ситуацію
    а версія, що чоловік не бив не може бути? Чи випадково вдарив? Ну і дитина могла не так пояснити.
    Якщо таки вдарив, то я би прийняла міри.
     
  10. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ото власне. Версій може бути тисяча, але при жодній версії права бити чужу дитину дорослий хлоп не має.

    Тим більше, що
    він то і не відпирався від факту)


    Та яка різниця. Ніку ж не написала. Писала на емоціях, особливо і вибирала, що писати, а що не писати. А навіть якщо б і нік написала? Дружина за дії чоловіка не відповідає.
     
  11. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Так чоловік не відпирався, що він таки вдарив.
     
  12. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    зі слів аморето ;)
    А як зараз напише та форумлянка - що от чоловік пальцем не чіпав, а тут такий наклеп на нього. Кому повірите? Тільки чесно?
     
  13. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  14. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  15. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

     
  16. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    таки перший
    наші діти інколи можуть чогось не поділити, так як і всі, і якщо вони шарпаються між собою то ми їх просто забираємо один від одного.
    Але мене добив факт що це доросла свідома людина вдарила малу несвідому дитину. А ще на питання "за що" до мене посипався словесний понос що я не так виховую свою дитину.
    Моя дитина мені брехати таке не буде, він прийшов дохати заходячись слізьми(просто захлипуючись) з червоним обличчям.
    Про побої не думаю, але чесно не знаю як будем спілкуватись далі
     
  17. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    реально не реально, але в міліцію можна звернутись. Колись мій брат пошарпався з меншим від себе хлопцем (десь роки на 4, але фізично вони однакові були) Так от, тато того хлопця вдарив мого брата кулаком в спину і відібрав ровер - зі словами прийдуть батьки, я їм ще дам і навчу дітей виховувати. Мої батьки прийшли, з міліцією. Ровер забрали, знімали побої, хоч слідів не було. Казали міліціанти можна справу відкрити, та батьки не стали
     
  18. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Амарето, а Ви самі ходили, чи з батьком чи чоловіком?
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Ну, і ви не сходили на розбірки після того?
    Я би вже за секунду була у того мурмила в хаті.:ireful1:
    Та бо нема оправдання тому сусіду, якщо навіть дитина зробила там щось не поправиме. Мудрий дядько в будь-якому випадку взяв би за руку і привів до мами, а мама най розбирається, чи по дупці дати, чи насварити, чи що... Але сам- не мав права, ще й по лиці. Жесть!!!!

    Ну, і про форумлянку ту, то думаю не вартує писати, бо ж вона то в нічому напевно не винна, а форум є форум в зуби візьмуть і буде форумлянці трохи не приємно... Хіба заради цікавості, типу а в кого ж то такий чоловік)))) але то вже просто наша жіноча цікавість. Мені самій цікаво, але думаю не тре то писати...
     
  20. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Відкрита велика жилєтка (3)

    Тим більше , що на ДП таки частенько можна почути про "ярлики" і "діагнози"