Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем amaretto, 8 Червень 2013.

  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    от-от

    я ж не кажу, що потрібно з порога в чоло бити.
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Ні, але чомусь мені видається, що дуже вірно і розумно підібрані слова спрацюють краще, аніж кулаки, чи шарпанина. Ну, вже не говорячи що батько слабший за кривдника, бо тоді то взагалі ціла кумедія получиться.)) Прийшов захищати дитину і сам отримав на горіхи)) І

    А якби дитину скривдив майстер спорту по карате, тоді як розбиратися?
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    По-різному сприймають слово "розбиратися")
    Див. "розбиратися в ситуації")) Не "влаштовувати розборки кримінальні".
     
  4. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Це вірно. Я теж не за насилля, агресію і т.д. Але коли мова йде про мою дитину, я сама готова кому хоч руки повідривати.
     
  5. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

     
  6. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Жанна не перживай, в мене в хаті майже Кличко(просто стриманіший)
    А сусіду повезло бо коли чоловік пішов до нього його вже не було(втік:girl_wink:)
    Наше спілкування припинено)
     
  7. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    я так бачу що обговорення вже вийшло на зовсім інший рівень)))
    Чи варто застосовувати силу коли ображають твою сім*ю? Для мене то складне питання. Тому що за себе я можу постояти сама, на образливе слово відповім, бійок наразі не мала))) ну хіба в дитинстві, але і тоді до мами жалітись не бігла)
    моя дитина неконфліктна. так. він може подертись за якусь забавку, він не любить коли беруть його речі без дозволу, але перший ніколи не задирається. Але він знає, що якщо його вдарили, він може дати здачі. І дійшли ми до такої постановки питання після того, як я побачила що на деяких дітей ігнор або обмеження спілкування не діє. То чому я маю вчити свою дитину терпіти насилля над собою? Нехай краще постоїть за себе.
    А щодо реакції батька на побиття його дитини то мені взагалі дивно що все обмежилось припиненням спілкування. Я собі уявити не можу щоб Сашко прийшов до хати набитий чужим дядьком і мій чоловік не відреагував на це. В той же момент сусід мав би шанс круто дістати. Нехай його не було вдома, нехай втік...А потім? коли нерви остигли? Тоді не обов*язково товкти одне одному мордяки, але розмова чоловіка з чоловіком мала би бути. І вибачення мають бути.
    Ми вчимо дітей бути добрими, ми вчимо їх бути людяними. Ми вчимо їх що батьки завжди прийдуть на допомогу. А що ж маємо насправді?
    Наразі маємо ситуацію що дитина постраждала від дорослого. Як фізично, так і морально. Захисту вона не отримала. оскільки маму благополучно "послали", а тато кривдника вдома не застав. То про який захист наших дітей ми говоримо?


    Ну і ще питання до тих, хто за "цілющу розмову": а що б в такій ситуації робили Ви і Ваш чоловік?
     
  8. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    повне відсторонення від неадикватних людей
    і як писали дівчата тепер свою дитину без нагляду не залишаю
     
  9. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Фізичне вирішення проблеми, яка вже відбулася, - для мене не вирішення. Тобто, якщо дитину хтось вдарив, то ні я, ні, сподіваюсь, чоловік, не пішов би бити йому морди. Краще написати заяву в міліцію, якщо є ознаки побиття, чи поговорити словесно серйозно. Але коли хтось би вдарив дитину при батьках і продовжував би бити, то думаю, фізичної розправи ніхто б не уникнув, бо ж не чекати поки міліця приїде і не стояти осторонь, благаючи зупинитися, поки твою дитину б'ють.
    Фізичну силу треба використовувати для захисту, а не для того, що провчити.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    і ви вважаєте , що бити то вирішення проблеми і гарний приклад для дитини? Невже тільки кулаками можна показати, що ти захищаєш свою дитину?
     
  11. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    якби у мене дійшло до такого, то питання би вирішувалось не при дитині.
    просто мені в голові не вкладається як по іншому можна говорити з людиною, котра позволила собі вдарити чужу дитину. розмова може бути з адекватним, але адекватний такого собі не позволить. вже не раз говорилось: з деякими індивідуумами треба говорити тільки їхньою мовою, іншої не розуміють.
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    А чим ефективніші не виховні бесіди, я щось не розумію.
    Пар спустити- розумію, але ефекту на моя думку воно буде мати мало. Ну, перетлумилися б сусіди. Ну, і толку...
    Мама вже захистила дитину тим, що
    думаю це найкращий метод вберегти дитину від кривдника на разі. Малий не буде туди ходити, буде увесь час під наглядом батьків, тай по всьому.

    Я є здвигнута, я взагалі не допускаю не те щоб малий сам там кудись ходив, а навіть лишніх розмов з посторонніми людьми. Особливо харять бабки типу "ходи дам цукерку", або "аяяй, ти не чемний, заберу", або як нині мужик напіввипивший намагався привітатися з Святиком за руку. Але я як жандарм в спідниці увесь час на чику. Краще то все діло попередити, аніж потім розгрібати наслідки.
    Нє, ну, то я просто приклад навела такий, коли відстоювала свою думку. Вашу ситуацію не мала на увазі.))