Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

Тема у розділі 'Маленькі бешкетники', створена користувачем amaretto, 8 Червень 2013.

  1. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Кожен самець має захищати своє плем"я. Інколи і з деякими демократія не допомагає...
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Я щаслива, що вийшла заміж за людину та особистіть, а не самця.
    Для мене то дикість. Як то кажуть, сила есть ума не надо. Безрозумна поведінка завжди є поганим прикладом, для будь-кого. І поясніть мені, ЧОГО вчить дитину (особливо хлопчика) битва двох примітивних (ну раз застосовуємо силу, а не розум) самців?
     
  3. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Я теж за Вас дуже щаслива, і за себе також.
    Мій самець мене цілком влаштовує. І справа не в силі чи в розумі.
    Я би не хотіла, щоб мій розумний самець на напад противника (читай злочинця, кривдника) реагував розумними розмовами, поки його сім"ю кривдять.
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Так. Справа в тому, що проявляється в кризові моменти поза силу чи розум - і це ніяка цивілізованість не може знищити. Те, чого немає в жінці , а є в чоловікові. Самість. І це не означає, що битися двоє будуть, як два малюки в пісочниці.
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Ви говорите про конкретний випадок, чи про той, про який ви писали?
    Самосуд, як на мене, найгірший спосіб вирішення будь-якої справи чи конфлікту. І саме тому, що ще й дітей вчить бути злими й жорстокими.
    Та яку там самість. Ми говоримо про примітивну річ - брак контролю своєї злості. Потім і дитина відповідно реагуватиме. А тоді виникнуть питання, як у таких хороших батьків виріс такий хуліган?
     
  6. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Я не говорю про примітивні речі)
    Хуліган - це чоловік, який пішов розібратися з людиною, яка вдарила його дитину?
     
  7. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

     
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Розбиратися також можна по різному. Можна сказати так, що сусід буде обходити десятою дорогою. А можна битися і ще самому добре отримати на горіхи. Тоді дружині доведеться двох своїх мужчин підтримувати :)

    Якщо дотримуватися правила "око за око", то бійка може не припинятися вічно.
     
  9. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    А чому Ви зразу уявляєте самосуд? Просто чоловік пішов поговорити тет-а-тет з іншим чоловіком. От далі вже залежить, якими ці двоє виявляться. Але якщо би була бійка, я - за того, хто не буде в ситуації конфлікту намагатися проявити якості, притаманні науковій конференції)) А поводитиметься адекватно))
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Розібратися? Якщо пішов вдарити, тоді так - хуліган. Розібратися можна й цивілізовано, як людина власне!
    Як на мене, тут закладається ставлення до людини як до тварини.
    А що, тоді треба впадати в другу крайність? Обидва варіянти погані: і байдужість, і агресія. Я в більше та менше зло не вірю. Зло є зло.
     
  11. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Можна і не битися. Я до речі, про бійку і не казала. Але шарпанути разок за грудки не завдило б, щоб мізки (якщо вони є) трохи на місце стали :)
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Власне. Я і не мала на увазі, щоб батько бити фейс починав))
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Ну так, оце
    За принципом анекдоту: мій пес не кусається, він з'їдає живцем. :girl_crazy:
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Що це означає?
     
  15. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Ліль, Ви ж мудра жінка, невже сарказму не розумієте? Не вірю ;)
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    У таких дописах/темах, ще й коли мова йде про власного чоловіка - не розумію!
     
  17. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    В кожного своє розуміння.
     
  18. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Добре, припустимо, а якщо той мужик, який вдарив дитину сильніший за даного чоловіка-самця, який поліз віддавати здачі, чи то просто пошарпатися за свою скривджену дитину. Це я не по даній ситуації, а для прикладу. І кому тоді краще, що чоловік прийде додому з розбитою бузьою.)) Чи то всі чоловіки у нас а-ля Клички.;)

    Ну, і підтримую думку, що фізичною силою вирішувати якісь конфліктні питання трохи не правильно, вже не говорю не мудро. Як мозок працює в нормальному руслі, можна те питання вирішити цивілізованим, але значно дієвішим способом, аніж в хід з кулаками...))
     
  19. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    А Ви впевнені, що той кривдник, який виявиться сильнішим за тата, зрозуміє якісь слова? Сумніваюся.
    І зрештою, я писала про свого чоловіка, як вірно вказала Ліля. Може він в мене і не Кличко, але його здібності (як фізичні, так і розумові) я добре знаю. ;)
     
  20. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Що робити, якщо дитина постраждала від дорослого?

    Є в житті ситуації "против лома нет диплома". Але це вже крайнощі, зрозуміло.
    Хоч розібратись бітькові б в даній ситуації варто б було.

    Була в нас неприємна історія, коли сину було 9 років. Бавився у дворі з другом, вирішили вони залізти на трубу біля входу в під'їзд. Опинились біля вікна сусіда. З сусідом на той час знайомі не були. Чую вдома несамовиті крики : "Ловіть їх!", не думаючи, з мокрою головою злітаю вниз і бачу, що той сусід - дядько років 50-60, босий, неадекватний, волочить мого сина. Розмови в нас не вийшло, він, доречі, ще й нетверезий був, кричав тільки, що його не відпустить і веде до себе додому, щоб син писав йому пояснення, чого ліз до нього в вікно. Малого він не відпускав, мене не слухав, син переляканий. От що робити? Я сказала, що якщо він не відпустить, то я викликаю міліцію. Реакції нуль. Дзвоню до чоловіка - терміново до нас, добре, що той поряд був, за 10 хвилин з'явився. Сина до того часу я таки змогла забрати і відправити додому. Ну що вам сказати, коли з'явився чоловік....розмова була зовсім іншою. Сусід перепрошував і вибачався тільки. Ніхто нікого не бив, ніхто нікому не погрожував, тон розмови ніхто не підвищував....Я була просто в шоці. Від того, що я, жінка, нічого не можу зробити проти мужчини. Нічого. А тільки но з'явився чоловік - все! Інша річ.
    Сусід ще довго вибачався за свій вчинок. Кожен раз, як нас бачив. Думаєте, так би себе вів, якби не було поруч чоловіка, батька? Я просто впевнена, що ні. Нажаль.