Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я так глянула на свій минулорічний допис, і зрозуміла, що цього року їх буде не менше :)
    Отож матимемо: салат Цезар і салат з редиски, бурячки з хроном і морква по-корейськи, розсіл, млинці з м'ясом, кролик і картопля запечені на вогні (якщо погода не підведе :)), баааааагато домашньої зелені.
    Вчора спекли рублену ковбасу і шинку. З десертів - торт "Хвіст дракона" (на основі сирнику), "Шоколадний" і пляцок з вишнею. Ще буде морозиво з фруктами.
    А, ну і паска, звісно! Маємо три різновиди: дві по одному рецепту, але одні з родзинками, інші - без і декілька пасочок за іншим рецептом з цукатами і свіжою курагою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми планували цього року їхати на село святкувати і відповідно, не готувати нічого, окрім паски, але не так склалося

    буде купа салатиків - олів*є, Боніто, сир+редиска і зелень, бурячок з хроном, і ще якийсь з крабовими паличками. Маю форельку 3 шт., ще не придумала, що з нею робити. Якесь м*яско запечене, може по-французьки (якщо завтра ще його куплю)
    квасковий борщик, паска звичайно, сирник печеться, має бути мега смачний, з абрикосами, рецептик зара викладу у відповідній темці і вафлі перемазаня згущонкою.
     
  3. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми на великі свята готуємо різні салатики, холодець, бурячки а саме головне це вуджена рибка, шинка, шпондер і ковбаску робила цього року вперше і дуже смачна получилась, цікаво чи наступного разу так получиться.)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я планую таке: бульйон домашній, голубці, рулетики з курячого філе (начинка - салямі соломкою, гриби і сир голанд), тушковані в сметанному соусі, фарширована картопля, холодець, бурячки з хроном - само собою, салат з свіжих овочів (редиска, огірок, листя салату), салат з крабовими палочками + гриби смажені, яйця, кукурудза (для себе захотіла такий), м"ясного накупила трохи (печена ковбаска, шпондер, мясний хлібець, печінковий печений паштет- потроху всього) і ще будуть свої шинка, ковбаска, сирно-м"ясний рулет.
    На солодке у мене суперсирник з персиками (сама пекла) і куповані невеликі шматочки спартака і медово-горіхового. Буде ще італ.панетон і мої пасочки.

    Люди добрі, тепер скажіть, нашо мені стільки того, якщо до нас ніхто не прийде скоріш за все, а навпаки ми самі будемо по гостях? Нда-а-а...
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А в нас все дууже просто: голубці, олів`є, шпондер, шинка (кум вудив), паска...
    Може ще щось придумаю, але нам і того вистачить))
     
  6. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Меню цього року таке - Пасха, крашанки, м'ясне асорті, голубці, печений півень, холодець, риба печена фарширована, оселедець, салат "Поляна", канапки з курячим рулетом (сама пекла), овочі свіжі. А на десерт - сирник.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А я крім стандартного меню(Паска,мясне і солодке) зроблю великий "тазік(це типу миски)" олів"є бо пахне мені вже 4 дні, салат з хрону, бульйон з слойкою та картопляне п"юре з відбивною для хлопців. Гостей не плануємо, великих зібрань теж тому лише для себе меню
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У мене в планах:
    Салатка з моркви з грибами і вареною куркою
    Олів*є
    Салатка з редиски з яйцем
    хрін білий і червоний
    Печена телятина з яйцем, зайчик, (ковбаска і шинка куповані)
    На гаряче - печена бараняча нога, бульбочка, сос з грибів і салатка. Казала тета, що може тушену капусту принесе.
    Солодке - паска, пляцок маковий на білках, крухий пляцок, сирник і пересмарую андрути. Ще треба торт. Надіюсь встигну.

    Того року ми без студининки :girl_feminist:
     
  9. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В нас - паска, кілька видів ковбаски, телятина, запечена в гірчиці, свинні рулетики з чорносливом, олівє, салат з пекінської капусти з куркою та ананасом. На солодке - вафлі перемащені ірискою і Маскарпоне від Біскотті (цього року в плані солодкого я лінтяйка).
     
  10. nalia

    nalia Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Так ,як в нас будуть гості, то список страв вже складено. Холодець, м"ясне, 2-3 салати, фаршировані печериці, печінковий торт, рулетики з форелі,яйця з хроном. На гаряче буде пюре з кручениками. На десерт - естерхазі, чіз- кейк, маковий з маскарпоне.
     
  11. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Паска,мясна тарілка,яйка фаршировані печерицями,печінковий торт,бурячки і олівє)
     
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У нас мало бути трошки, а вийшло як завжди, бо ще мама в гості і своїми стравами приїхала.
    І так, ми з чоловіком наготували такого: я паску спекла, бісквіт на білках зі сметанковим кремом і торт "Баунті". Чоловік накришив мисяру "Олів"є", з картоплі і моркви, що лишилась салатик з моркви, картоплі, тертого сирочка і часничку (нічо так, я вам скажу))), бурячки з хроном.
    Мама привезе салатик з пекінської капусти з апельсинами і ківі та салатик з редискою і яйцем. Ну, і багато м"ясного само собою.))
    Мали варити картоплю, але вже не лізе. Так що нині у нас просто смачна сухом"ятка.:girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2014
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Чоловік мені дивувався, чого то я сказала , що хочу олів'є зробити на Великдень , почитав би цю тему :). Так що олів'є, м'яско різне, канапки з ікрою, яйка звичайно і пасочка у нас нині. Ще були ковбаски білі сирі на запікання, які я теж дуже захотіла на нині, але наразі лежать сирі, бо ми такі їдуни, що нам і того достатньо.
     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Піднімаю темку, може кому поможе.

    Я на Великдень за Новим Стилем готуватиму хіба паску, плесканку (солений запечений сир) і курячу ковбаску-сальцесон. Маю мати готину на Провідну Неділю, он тоді готуватиму більше. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Хочу на Великдень зробити мариновані перепелині яєчка, і постараюсь не забути про соус - хрін з журавлиною, минулого року дуже посмакував. Це такі маленькі родзинки. Решта - традиційний кошик .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. iragonzales

    iragonzales В декреті

    Можна рецепт соусу?
     
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    А от наш список: Паска і баранці і збір до Великодного кошика то само собою) а крім того бульйон, холодець, мяско з чорносливом, бурячки, салат з редиски, салат "Мімоза", пляцки (Йо-йо(крухий), суперовий і може сирник як встигну). поки то все що пригадала)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Будемо коптити ковбаску і шинку. Зробимо салатиків, ще правда не знаємо які саме. Паска, спечемо вишиванку і спартак. А там ще само собою щось додумається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Цього року буде мясне (печене мяско, кусочок шинки, ковбаски, рулет фарш з сиром). Паска , бурячок(два види термоядерний з хроном для чоловіка і нормальний для мене), корейська морква, салат олівє, бо давно не їла, салат з ананасом, печінковий торт, шампіньйони фаршировані, бульба під молоду з кропом, курка в духовці . А на рідке борщик в чашку.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. рижик

    рижик Well-Known Member

    Дівчата, а як робите ковбасу. Цього року хочем спробувати свою і щось я розгубилась серед нетівських рецептів, а в тут не можу знайти. Маю свинину і телятину, чи то тільки з свинини робити. Киньте хтось провіреним рецептиком, пліззз
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1