Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Дівчата, ось рецепт білого соусу:

    2 баночки хрону
    4-5 яєць
    оцет, цукор - все збити і поставити на малий вогонь. Як починає булькати то зняти. Як вистигне додати сметани і до смаку солі, аби не було дуже рідке....
     
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Отаку заправадку моя бабця робить до зеленої салати. ДУЖЕ СМАЧНО!

    а ми робимо з цитриновим соком. Беремо кілька цитрин і витискаємо з них сік, правда не варимо а все сире.
     
  3. bagata mama

    bagata mama New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У нас на свята буде домашня копчена шинка і ковбаса(сьогодні чоловік закоптив); на перше-росіл з домашнього крілика; холодець; салат з курячого серця( з смаженою цибулькою, яйцями і майонезом) і з пекінської капусти( з апельсином, яйцем і майонезом); на солдке- побую два нові рецепти, якщо все пройде успішно потім напишу рецепт.
     
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    ВСЬО!!! Студинини, воно же холодець у нас не буде. Я не віслюк а мужа відмовилась. І обійдуться.
     
  5. Harmony

    Harmony Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У нас також буде ковбаска своя і запечене мяско...смакота
     
  6. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    а у нас вже є своє м"яско запечене, і ковбаска своя домашня дякувати моїй бабусенці :girl_in_love:

    запахи по квартирі літають :girl_crazy:
     
  7. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    мяско я ще запечу, он ней тільки розморозиться і росіл зварю в суботу, і зайчика спечу. Ще маю конче напекти купу пасок, на 5 хат, і ще два пляцки со смаком. Он тільки сиру у мене не є а конче тра. О! Придумала ще собі біду на голову - зроблю сирник з рікотти.
     
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А я користуюсь цього року своєю пневмонією і халявлю:girl_crazy:
    Шинку і ковбаску вже тато завудив, мама зробила кишку і паштет. А я тільки сирник спечу і пасочки в суботу, ну і бурячків з хроном нароблю. Нема натхнення, бо і так з дому не зможу ще вийти, от і буду сідіти і їсти:girl_in_dreams:
     
  9. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    а яйця сирі чи варені даєте? бо мама робить з вареними а я рецепт найшла то там з сирими
     
  10. mazyr

    mazyr Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Дівчатка напишіть, будь ласка, рецепт СНІКЕРСА. Дякую:girl_curtsey:
     
  11. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    дівчата а хто як готує сир у кошик для освячення?
     
  12. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    а я зроблю салатик який їла в неділю в гостях-листя салату порване на шматки, шампіньйони грубо порізані та обсмажені, фета, куряче м"яско "порване", помідори черрі розрізані навпіл на злегка підсмажені на сковорідці-все залите оливковою олією. І ще захопілось тортика з галяреток "Мозаїка"
     
  13. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я сир коли відціджую, то складаю в марлю і під прес, і він набирає гарної форми, круглий, плескатий, десь 5 см у висоту. На освячення кладу його на тарілку, і боком ставлю біля паски. Бачила, що сир ще в горнятках, або салатницях несуть, але не заю як його потім діставати звідти, ложкою хіба... А ми свій ріжемо "трикутничками", типу як торт.
     
  14. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    і ми в селі так робили., а тут свекруха каже шо вона такого неробить, от сьогодні буду дзвонити до баби своєї і питати як то зробити, бо відігрівати точно небуду.... може якось получиться так....
     
    Останнє редагування: 1 Квітень 2010
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    ми теж його формуємо таким батоном вимішавши з сіллю і виклидаємо на пласку тарілку, а ще святимо твердий сир, то просто кладемо шматок біля паски на білий папір
     
  16. Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ковбаску,полядвицю,вирізку,шпондерок,куряче філе вже запекла.Бурячки вже зробила.Маю смачну пресервочку з оселедця(шеф спрезентували),маю сьомгу солену(постачальник спрезентував),горбуша солиться.Цибулька зелененька росте своя,огірки купила по 10 гр. за 1 кг(повезло!).Пасочка спеклася чудово!.Пляцки спечені,перемажу в суботу,холодець,голубці теж в суботу,ще якийсь борщик зварю.Салати майонезні не роблю вже давно.Сир теж буду робити в суботу.Дуже смачно сир робила моя свекруха.Я роблю щось подібне ,підпікаю в духовці,улюблене блюдо на свята!:girl_curtsey::girl_claping::girl_haha::girl_haha:

    ---------- Додано в 21:29 ---------- Попередній допис був написаний в 21:28 ----------

    І на свята будуть мої милі гості---діти,внуки і сваха!
     
  17. natka75

    natka75 Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    читаю і думаю щось дуже знайоме:girl_crazy:, щойно таке собі зробила на вечерю,тільки без мяса курячого і помідорів черрі, а замість сиру фета просто посипала пармезаном тертим. це залишились мені шампіньони з цибулькою, які я давала до м"ясної книжки, оце заклала в духовку пектися.:girl_smile:

    це дуже мудро, бо як показує практика минулих років, потім частину тих всіх салатів викидається...я якщо і роблю, то на більшій як десертна тарілці салати на кшталт мімози чи соняшника, щоб порційно відразу всім роздати на тарілки і салат зїли.
     
  18. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    І я вже поробила багацько :)

    напекла пасочок, печінкових коржів, закрутила курячі рулети, паштет вже в морозилці, еклери готові...


    в суботу сходимо на закупи, зварю холодець, зроблю заливні яйця, наріжу салат з курки з огірком, другий салтик зроблю, зроблю крем до еклерів і майонез, відбивні посмажу...

    а зараз купатися, і спати...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mileneva

    mileneva New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    І в нас вже є ковбаска і шинка вуджені, пасочка, кишка - дякувати моїй бабусі, холодець мама нам дасть, зайця - свекруха. А я ще зроблю щучку фаршировану в суботу, завтра спечу пляцок. А з салатів - вирішила не робити нічого тяжкого-майонезного (щоб то позїдали), зроблю салатик з редиски (побачила що вже продається) і свіжі овочі будуть.
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Маю вже домашню ковбаску і шинку, паску. Холодцю пару тарілок мама варить.
    Вперше спробую нафарширувати курку,надіюся, що вийде смачно :) Ще захотілося дуже жульєнів. На солодке спечу сирник і рулет з бананом, також хочу спробувати плесканці, про які тут писали. Салати ніколи наперед не роблю, завжди перед подачею на стіл (крім бурячків). Хочу один зробити з язика, другий - овочевий з бринзою, як буде більше гостей, то ще може з куркою зроблю. А, і чоловік хоче дуже салату з сирків - один з його улюблених, то намащу його на грінки, а зверху плястерок помідора
    Сир на освячення - перемелюю, підсолюю трішки, додаю масла, формую або так як батон, або кружечком.