Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    я минулого року робила сирну паску по перепису Софії-Соні, то вперше сир змели до крихти... мені всі переписи перший разроблені даються важко, і цей не виняток, намучилась з недосвідченості своєї.. але повторю обов"язково, ну дужесмачнюща вийшла.

    Напишу домашній майонез, може комусь (хто дбає про здорове харчування) у пригоді стане.

    перепис взятий з дрімфуду З того часу тільки його і роблю. Мені подобається більше класичного домашнього, де тільки яйця і олія, тим, що менше треба тої самої олії)))))))))))
    Мої нотатки
    -на етапі заварювання оцет не дуже привабливо пахне, коли робила перший раз - дуже хотілось викинути все, але доробила до кінця і не пожалкувала. Чоловік, діти, друзі - всім майонез сподобався.

    -в мене була порошкова суха гірчиця, то я її добавляла в заварку під час заварювання, щоб добре розчинилася.

    - дуже смачно з часником.
     
  2. олюся_зі_львова

    олюся_зі_львова мамочка чотирьох діток

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я до свят буду робити салати собі і для моїх хлопців в село (тато і 2 брати): крабовий з рисом, мімоза, "соняшник", і "шубу", ще зварила холодець і будуть голубці, а завтра чанахи зроблю, але більш рідкі, щоб на перше було. Зробила вже вафельні рулетики з галяреткою, ще зварю дітям кисіль, і мабуть все...
     
  3. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Підкажіть, де то добро продається? Хочу зробити яйця по-царськи, а ще каперсів бракує:sad:
     
  4. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    то як розкажіть?
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    в сільпо є, і бачила в італ. магазинчику на кобилянської
     
  6. masjanj4ka

    masjanj4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Минулого року робила шоколадну бабку (сирну паску). А цього року буду робити плесканку - вона мені смачніша.
     
  7. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Розказую:
    10 яець, зварених вкруту
    1 банка печінки тріски
    1ч.л. каперсів
    майонез для зв"язки
    перець, цукор

    Яйця розрізати на половину, достати жовток. Жовток+ печінка подрібнити(я лінива роблю блендером), додати майонез, каперси, приправити перцем і цукром. Начинити половинки білків(для естетичної насолоди можна за допомогою конд. мішка). Зверху можна прикрасити червоними ікринками.
    Минулого року було без каперсів, тепер хочу спробувати в оригіналі:)
     
  8. Coshitce

    Coshitce Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Бачила каперси на продуктовому базарі на Добробуті
     
  9. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    М"ясо спечене, ковбаска зварена (зі шпондера і моркви), кишка, хлібець, паштет готові. Пасочки попечені, холодець вариться. Буде ще капуста тушкована, салат із язика і мабуть якийсь із курки. Пляцки пече моя бабуся, я тільки вафлі перемастила.
     
  10. DarkNess

    DarkNess New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Мені от цікаво, чи можна давати оливкову олію по даному рецепту? Бо я пробувала робити майонез неварений з оливковою олією, то він мені не збився, пішло всьо в каналізацію, може то в олії справа?
    Як ви їх готуєте?

    І ще тут писали про голубці... будете робити зі старої капусти чи вже з молодої (бачила на базарі вже продається)?

    Я ще купила тарталеток, зроблю 2 начинки, і буде легка і зручна закуска. Перша - терті яйця, плавлені сирки, черемша або часничок, майонез, сіль, перець - змішати, викласти в корзинки, зверху декілька соломинок шинки і огірочок, зелень. Друга - сир (творог), трохи тертого твердого сиру (або пармезану), масло, трошки часнику, сіль, перець - добре перемішати. Формую кульки, всередину кладу оливку (з горішком замість кісточки), обкатую в дрібно нарізаній зелені (кріп, петрушка), і кладу в корзинку. Дуже смачно.
     
  11. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А ми вже спекли пасочки, тато вчора ковбаску зробив.
    Хтіла в вас спитати, може хтось щось порадить.
    Які можна приготувати салатики (щоб без майонезу)? І ще, ми не можемо придумати, що приготувати на солодке, таке щоб файно транспортувалось, бо ми то перше в неділю до діда завезти маєм, а в понеділок воно ще має витримати 300 км до Франківська. Ми думали може сирник приготувати, але не печений, знайшла тут рецепт (вже не пам'ятаю, чий саме) такого сирника, то нам не підходить, бо в ньому використовується сік і ще фіксатор до сметани...
    Може хтось щось порадить про салати і солодке? Буду дуууууууууууууже вдячна!!!
     
  12. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    теоретично можна, якщо рафінована (екстра віргін), а фактично хотіла пробувати, а потім зажала))))))) мені передає свекруха, справжню італійську, але 2л. в рік, то я її тільки до салатиків тримаю... далеке від італійської, що в нас продається
     
  13. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Аскорбінко, дякую за рецепт майонезу. Я зробила півпорції на пробу, оцет давала яблучний, то навіть досить приємно пахла гаряча суміш. Вийшло смачно.
     
  14. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    За Касіним рецептом, у ФотоПереписах є :)
     
  15. Liona

    Liona Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    а я ще нічого не робила, все на завтра запланувала ))
    Будуть голубці з грибною підливкою, холодець, запечена шинка, шпігована морквою і часником... так... що ще... а! відбивні, картопля, салат з печінки та оливками, овочевий салатик... може ще горбушу запечу, ще не вирішила... Ага, ще єврейські рафаелки... холодні закуски різні... щось ще забула... А! Потім згадаю ))
     
  16. llonka

    llonka New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?


    Можу порадити одну смачну річ - блинчики з апельсином.
    Випікаємо звичайні блинчики.
    Начинка:апельсин (ріжемо шматочками), волоський (тобто грецький) горіх(теж можна порізати, подрібнити) і все це перемішуємо з рідким медом (якщо мед вже засахарився, то насипаю кілька ложечок у миску та розігріваю до рідкого стану).
    Потім усю цю начинку загортаю в блинчик.
    Смачно!!
    І вдома готувала, і на роботі пригощала - усі задоволені. А головне - смачно та швидко!

    ---------- Додано в 19:59 ---------- Попередній допис був написаний в 19:55 ----------

    на останок елементарний салат.
    Отже, шинкуємо пекінську капусту, додаємо кукурудзу, змащуємо майонезом. Перед подачею на стіл додаємо сухарики - можна самій зробити(нарізати шматочками хліб та підсушити у духовці), або знайти в магазині:girl_smile:
    Надзвичайно легкий та смачний салат)
     
  17. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    я бачила ваш допис,але нічого мудрого в глову не прийшло... майже вся випічка з масляним кремом гарно переносить дорогу (муси не рахуються)... добре охолодіть, покладіть в коробку (щоб печиво не їздило по ній) і можете спокійно везти.

    на скору руку можна зробити вафлі з білим і какавовим крекером, крем - масло+варена згущенка+сік лимона. Вони поки пропитаються, то якраз доїдете;)

    Салати я б в дорогу не ризикнула брати (замішані)...


    банка консервованої фасолі
    сир твердий невеликими кубиками (можна нарізати попередньо і загонути в плівку)
    печериці з банки (маленькі або краще різані)
    сухарики (посипати зверху)
    часник(обов"язково), майонез

    всі компоненти можна везти окремо і змішати на місці за 5 хв без ризику прокисання.

    ніб все зрозуміло написала, оченьки вже злипаються, біжу спатки)))))
     
  18. Myroslava82

    Myroslava82 Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А можна рецептик тої краси?
     
  19. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Прошу дуже. Частуйтесь.
     
  20. Надя К.

    Надя К. Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У мене вже все готово: пасхи, сирна бабка, ріденький борщ на копчених реберцях, голупці із грибним соусом, холодець, домашня ковбаса і шинка, печене м"ясо, бурячок з хріном і соус з хріну, фарширована риба, торт "Снікерс" і маково-кокосовий пляцок, ну і завтра ще зроблю салат "Цезар".