Що смачненького готуємо на Великдень?

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем mileneva, 20 Березень 2010.

  1. berezhano4ka

    berezhano4ka New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    в нас планується нашестіє гостей на понеділок -меню орієнтовно таке:олів"є,салат з курки (куряче філе,кукурузка,краби,ананас,свіжий огірочок,яйця),копчена рибка,жарена рибка,печінкові рулетики з сирком і часником,домашнє копчення,паска,курячий бульон і налисники з курячого філе з грибами на гаряче,сирник,бананово-шоколадний бісквіт і торт Баунті на солодке
     
  2. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Меню складено:
    Печінковий торт, тушена риба з морквою і цибулькою, копчена риба(тато замаринував і буде коптити, ням-ням), салат з крабами і печерицями, грецький салат, олів'є для кількості. Бульйон з локшиною, свиняча книжечка за вашими рецептами. На десерт - цвібак тертий з маком і амонячний пляцок з яблуками. Ще крім того бурячки з хроном, ковбаска, шиночка, оселедець. Вже хочу тих свят, а ще цілий тиждень треба постити.
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    а шо то за цвібак з маком?
     
  4. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У нас вже вуджені готові полядвиця, шиночка, шпондер, ковбаска. Буду робити курячий рулет, рибу під сиром, "котлети" у вафлі, один із легких салатів за Вашими рецептами, бабуся олів'є з вареним м'ясом та холодець. Думаю пекти медівник.
    Кров'яночка, сальцесон, паштет, паштетівка робить чоловікова мама з частковою нашою допомогою.
    Паски печемо разом.
     
  5. Kleo

    Kleo New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Надумала на Пасху напекти солодких яєчок, в формочках що купила у Мучачі.
    [​IMG]А тепер задумалася, яке ж то тісто краще взяти (думала, таке як на мафіни, але чи добре вийде, чи шапка дуже не підніметься? Ну звісно ту шапку можна троха зрізати і склеїти дві половинки якимось кремом і вийде ціле яйко. Досвідчені господиньки, що порадите? :ed4d70def841dc74b57 Може хто має якийсь добрий перепис, буду дуже вдячна?
     
  6. Lingerie

    Lingerie New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В мене в планах- Паска, сирник під шоколадом, медівник. М"яско вже замариноване і завтра дідо з Марком їдуть вудити шинку, ковбаску і полядвицю. В духовці запечу шпондер, і індичий рулет в омлеті.Холодець, бурячки з хроном, олів"є, зелені нарубаю. Може ще зроблю паштет печінковий. А на горяче буде росіл і запечене м"ясо з печерицями з молодою картоплею. Ну і обов"язково "хреновий соус":girl_crazy:...ми його дуже любимо.
    Ніби все, може по ходу ще щось придумаю.
     
  8. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    В нас то називається білий хрін. Ми без нього нікуди! Робимо великий майже трьох-літровий слоїт тої смакоти і потім цілий тиждень їмо ложкою. Особливо я. За один присід можу БАГАТО того добра з’їсти.

    Знайшла в одному журналі спрощений перепис хронового соусу в який можна макати сирі овочі, або полити броколі зварені на парі.
     
  9. Snigurochka

    Snigurochka New Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я спечу паску, це я дуже люблю робити!!!! Хочу зробити м'ясний рулет, зелений салатик (зелень, яйця,редиска,сметанка, сіль), писанки, фаршировану рибу.. Доречі, хтось знає класний рецепт, бо я ше рибу не фарширувала...???
    Далі картопля тушена з грибами, еклери солодкі та солені з сиром плавленим, грибочками та куркою, творожна запіканка і можливо ще мариновану буженіну.... І ще хочу спекти хліб.
     
  10. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    О, до речі...еклери треба зробити з фетою і квашеними огірочками.
    Дякую, що нагадали
     
  11. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Виходить подібне до бесквіту, спочатку лиєш більшу частину тіста, потім макову масу, а зверху решта тіста.

    Подивіться тут http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=430653&postcount=9
     
  12. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    А у нас цього року програма-мінімум. Ми вирішили схалявити і пройтися по гостях :girl_crazy:

    Тому в нас тільки те, що в кошику (паска, яйця, ковбаска-шиночка....), ще я полядвицю запікатиму, будуть також відбивні, холодець, курячий рулет, печінковий торт, зараз замариную печериці, і, мабуть, все. А минулого року чоловік кричав: "А чого в нас буде тільки три салати..?" в результаті багато чого попсувалося..Тому того року салатів ніяких не роблюґ. максимум — щось зі свіжих огірочків-перцю, легеньке :)
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Що таке цвібак я знаю. Але я знаю про такий що вимішується з цукатами, родзинками і додаємо ложку рому. А ось про макову масу не чула.
    Знаю що цвібак дуже такий вередливий :)
     
  14. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Буду пекти його перший раз, мама детально все роз'яснила, думаю що вдасться.

    Нічого собі мінімум, щоб це зготувати потрібно не одну годину стояти біля кухні. А пройтися по гостях це завжди приємно і посуд мити не треба!
     
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    ..але, порівнюючи з минулим роком, суттєво легше :ed4d70def841dc74b57 Там з важкого — хіба печінковий торт, бо довго смажити треба. Печериці вже готові, м"яско нарізане в морозилці лежить ще з минулого тижня, полядвиця маринується, над холодцем стояти не треба, рулет роблю за 20 хвилин.

    Загалом, я людина лінива і люблю полегшувати собі життя — я руками майже нічого не роблю. Все робить або комбайн, або мішалка для тіста (так паску міситиму), або інша техніка :)

    От тільки пити нічого не придумала — чи сушки зварю, чи просто соку купимо..?
     
  16. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    У нас виникла суперечка. Вирішила запекти рибу під сиром або посмажу і салат з оселедцем та салатою зробити. Мене мало хто підтримав, мовляв "увесь піст їли рибу, усі захочуть лише м'яса". А до нас у понеділок приїздить уся родина, і пам'ятаю, попередніх Векдень, Різдво йшла розмова, що м'ясо їдять два дні, і у кожного вдома є, хочеться вже чогось не м'ясного, нового.
    Яка Ваша думка?
     
  17. Trumbumbulja

    Trumbumbulja вперед до мрії

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    На свято їдемо до мами. Але меню таке: паска, крашанки, печена шинка і ковбаса, вуджений шпондер, олів"є, салат "Поляна", салат "Купки", голубці, тушена капуста, холодець, оселедець, шашлик, сирник, хрін, риба смажена і ще, напевно, якийсь тортик спечемо. Отака в нас гостина на цілий тиждень :).
     
  18. Нюта

    Нюта Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Я буде пекти торт "Йогуртовий" не приторний і цікавий на смак, а ще мабуть "Вишиванку" спечу. З салатів зроблю грецький, з курки і смаженими печерицями, а також салат польської кухні з яйцями хроном і копченостями. Ну і звичайно паштет, рибу фаршировану, і може ще щось придумаю!
     
  19. KOCHAM

    KOCHAM Well-Known Member

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Для mamulja
    Риба запечена під сиром
     
  20. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Що смачненького готуємо на Великдень?

    Ми також на Великдень поїдемо до бабці,але вдома все одно потрібно щось приготувати.То буде олів"є,грибна підлива,тушений кролик,спечу тістечка "Каштани" і "Пташине молоко".
    А решта все куповане.