Що у холодильнику?

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем slobodianka, 16 Січень 2011.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    в нас миш повісилась вже давно, але іграшкова на липучці :girl_haha:
    Коханий колись повісив і так і не знімаєм :)
     
  2. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    сьогодні багато всього!!! сир твердий, ковбаса, фрукти в спеціяльному кошику, яйця, вершки, голубці, холодець, підлива, салат з капусти та перцю, бульйончик і тушене м*ясо.)
     
  3. DILEMMA

    DILEMMA New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    в нас завжди в холодильнику є яйця, твердий сир, різні овочі, мяско, молоко, масло;завжди щось можна зготувати,з голоду одним словом не помрем)))))):girl_haha:
     
  4. Peppy

    Peppy New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    завжди э яйця і майонез(!!!!!) на початку тижня ще можна побачити щось типу супчика жаркого або просто чогось "на друге". в пятницю в холодильнику, крім того самого майонезу, може пива чи вина, більше ніц не знайдете!
     
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В холодильнику завжди: яйця, масло, сир твердий, сир плавлений, салямка, різноманітні соуси, огірки, помідори свіжі, консерва, консервована кукурудза (на випадок салатику), оселедець, каструлька супу або борщику, консервовані ананаси, йогурти, кока-кола, пів капустини, зелень. А в морозилці купа всього: свинина, телятина, рибка, сирник (вже печений), домашні пельмені, вареники і голубці, ковбаска, печене мяско, кавалок копченого шпондерка, сальцисон, сало, морозиво, ягідки, сир твердий, масло, паштет, овочеві набори для супу, креветки, курка, курячі крильця, індичі ніжки, печінка, шлуночки.
     
  6. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Що у холодильнику?

    B нас е завжди: молоко, сир твердий тертий, та ще кiлька iнших, яйця, сметана, масло, консервованi кукурудза i горошок, варення, яке вже вiдкрите, гiрчиця для домашнього майонезу. B лоточках внизу: буряк, морква, цибуля, часник, картопля, кабачки, баклажан, помiдори великi i маленькi - на салат, свiжi печерицi, теж на салат, i рiзнi фрукти. А з готових страв то майже нiц, бо готую щодня нове, але в малих кiлькостях:o
     
  7. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

     
  9. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?



    Мої 180 л морозилки на 3/4 забиті мороженими фруктами і овочами, заготовки в зиму ще з літа. 1/4 морозилки це пєльмєшки, мьясо, куряче філе, масло яке свекруха привезла хрєн знати звідки - тіпа якісне, там же ж заквасочку йогуртові..... щоб в магазин не бігти вразі чого. Полички в дверці морозилки пусті, бо щось ніц туди не можу придумати покласти, хіба крабові палочки на одній з них.
    В холодильнику зараз місця повно, але нічого немає особливого....стандартний набір : масло, яйця, ковбаса, майонез, молоко, фрукти/овочі. Але зараз чоловік привезе поповнення харчів на найближчі вихідні і ще можливо на кілька днів будніх. Завтра буду переводити продукти на страви )))
     
  11. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    і в нас так, і ще багацько рибки
    а в самому холодильнику - як правило якась зупка, і стандартний набір
    також щось з другого (на підігрів).
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Що у холодильнику?

    Я б одна точно того не зробила, але живу окремо від батьків, то моя мамуся переживає, щоб доня часом не схудла і всьо то, що в морозилці - то від неї. А я не хочу її образити, зїсти не встигаю, то й кидаю в морозилку. Добре, що хоч коханий помагає і не жаліється на апетит.
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене в холодильнику завжди: яйця, масло, сир твердий, майонез, фрукти. В будь-якому випадку з голоду точно не помру :girl_wink:
     
  14. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене завжди є: масло. твердий сир, молоко, кетчуп або аджика або ткемалі, яйця, сало з часничком, лимон або обліпіха, і завжди щось рідке на обід
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Що у холодильнику?

    У нас в холодильнику завжди є молоко (для малого), яйця, масло, яблука і щось із страв (пеше і друге) для розігрівання.
     
  16. Bobas

    Bobas New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    Сьогодні забитий- риба смажена, салат "Шуба", картопля варена, росіл, макарони до росолу, рататуй, печений перець, смажена курка, навіть саморобний оселедець, фрукти, молоко, сири, сметана, оливки, купа ще всяких смаколиків( сьогодні забігали в Вероніку поласувати), малина. :girl_claping:А морозилка забита до самого верху фруктами, бо не катаю компоти, а варю із заморожених ягід.
     
  17. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене, якщо чоловік не у відрядженні, то багато всього можна знайти. А якщо ми з доцьками вдома самі, то полички пустують, бо варю потрошки. Із стандартного набору продуктів - масло, сир твердий, сир домашній, сметана, молоко, яйця.
     
  18. kyharochka

    kyharochka Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    А в нас в холодильнику є: в морозилці м'ясо та рибка; масло, яйця, молоко, розсіл, салатик, картопелька запечена, крученики, підливка, гречка, запечений хлібець, сметана, твердий сир, лимони, яблука і кусок пляцка, а ще закриті салати та повидло на нижній поличці.:girl_smile:
     
  19. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене в холодильнику є: масло, яйця, борщик, квашена капуста, калина, закрутки(вже розпочаті), олівє, майонез, кетчуп, консерви...
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    В мене зайди є багато мяса в морозилці- от сьогодні маю кролика, курку і трохи фаршу.
    Маю на даний момент 4 види сиру: горгондзола, пармезан, моцарела і маленька пачечка президент класичний.
    багато овочів- кабачки, морква, перець, помідори.
    Запіканка овочева і рибні котлети.
    бутилка води і відкрита банка томатного соусу.