Що у холодильнику?

Тема у розділі 'Пляц забав', створена користувачем slobodianka, 16 Січень 2011.

  1. Gydzuk

    Gydzuk New Member

    Відповідь: Що у холодильнику?

    в нашому холодильнику завжди купа консерв рибних, яйця, мясо в морозилці, чоловікове пивко:girl_yes2:, сирки президент, сьомга на суші))):girl_tender: і всякі сушні прибамбаси - васабі і імбир:)
    останнім часом стараюсь завжди мати арахісове масло (обожнюю його)
     
  2. Sweet sunflower

    Sweet sunflower Well-Known Member

    В холодильнику завжди має бути -молоко- кефір-сметана- йогурти -масло- яйця.
    Квашена капуста, мариновані грибочки,оливки,сир твердий,
    оселедець, куряча бастурма, варення,лимони,калина
    в спец контейнері зберігаються овочі: капустинка, морквинка,болгарський перець, селера,
    В морозильній камері мясо, риба, заморожена зелень, ягоди.
     
  3. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

     
  4. YulyaT

    YulyaT New Member

    Завжди має бути
    Яйця, масло, молоко, сир, сир твердий, кефір або ряжанка. Це обов'язково на кожен день. Ще якась ковбаса або шинка для чоловіка. Плюс м'ясо або курка, індичка в морозілці.
     
  5. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Поділіться досвідом: яке молоко купуєте? Тобто, продукція, під якими саме торговими марками, на вашу думку, зараз якісна і смачна?
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ми купуємо Молокія Казкове 3,4%, не знаю чи воно якісне і не знаю як дізнатися. Купую через смак і термін придатності 10 днів.
    Колись знайшла в бабці молоко Ферма, здається, там де термін придатності пів року, бабця його на верхню полицю запхала і забула. Воно на місяць було протерміноване і ніц йому не було, ні на вигляд, ні на колір, ні на запах. Боюся такого
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    І ми Молокію, але по тому, як молоко скисає, я дивлюся, скільки там того "натурального" залишилось. То з Молокії такий трохи дивний недо-кефір в мене робиться( декілька разів брала "Радивилів" і розливне, і в тетра-паку, то ще гірше кисне. А от буквально 2 тижні неподалік почали продавати фермерське молоко, не пам'ятаю звідки, то вчора мені скисло на дуже добрий кефір. То поки що на ньому зупинюся.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Ви маєте на увазі самостійне скисання, чи що із заквасками виходить?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  9. Annyuta

    Annyuta Well-Known Member

    от і я беру фермерське, поки подобається смак і кисле молоко виходить супер. Сподіваюсь воно натуральніше за пакетоване
     
  10. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Самостійне.
     
  11. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Може ваше фермерське молоко непастеризоване, тому скисає так класично?

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  12. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Спробую "Молокію". Раніше завжди купував "РадиМО". Як тільки його почали продавати, знайомий, який живе недалеко від заводу, сказав, що там найменше хімії. Але зараз щось трохи сумніваюся в якості цього молока. Тема зараз взагалі актуальна: кажуть, що 30% молока на прилавках - фальсифікат із транс-жирами.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2018 ---
    А може воно погано скисало, тому що пастеризовне? А не поділитися адресою, де саме те фермерське молоко продають? Був би вам вдячним. :)
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я також тільки Молокію беру.Мені і скисає нормально, подобається. В них і кефір той, що в кульках і в картонці, і в пляшці різний. Там різні технології виготовлення.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Про хімію - це не є офіційна чи перевірена інформація. В нього на підприємстві родичі та знайомі працюють. Оце вони запевнили, що продукцію можна споживати, бо кількість добавок ретельно контролюють і їх не так і багато. Але наголошу, що це інформація на час виходу на ринок. З часом все могло змінитися.
     
  16. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Можливо і таке, запитаю.
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2018 ---
    Та можу, це на в. Хвильового біля Барвінку колишнього. Хоча якщо ви з іншого р-ну, навряд чи поїдете по молоко сюди)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Cholovik

    Cholovik Active Member

    Так, ви праві. Хвильового - то далеченько. Думав, раптом, може, десь поблизу. :)
     
  18. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    В багатьох районах продають фермерське молоко, є мережі. Вам в якому потрібно?
    --- дописи об"єднано, 2 Листопад 2018 ---
    Так може і інші виробники контролюють?)
     
  19. Cholovik

    Cholovik Active Member

    30 відсотків молока на ринку - з надмірними домішкам, із транс-жирами. Зараз законодавство таке, що ніхто не має права ґрунтовно перевіряти виробників "молочки". Тому, на жаль, вони не дописують в графі "склад" усього, що є насправді в упаковці. Тому й вирішив порушити цю тему і запитати для себе, хто якому виробнику довіряє. Завдяки цьому хочу спробувати "Молокію".
    В Україні 30% молочної продукції є фальсифікатом, - Асоціація виробників молока
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    «Довіряє» - не пасує до даної ситуації. Я не можу їм довіряти, я ніколи не перевіряла їхню продукцію . Обирала суб’єктивно. Ну і бабульок і їхнього молока я боюсь більше
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3