Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 9 Серпень 2010.

  1. zlatovlaska

    zlatovlaska Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Привожу з собою завжди магніт на холодильник!
     
  2. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Покажу колекцію Барбі моєї подружки,Хресної мами Терези. Мала як до неї приходить ,незнає яку ляльку хапати))) Барбі близько 60 шт.
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  3. mamaTimy

    mamaTimy ... трохи вредна))

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    і я колекціоную магнітики, і хоча рідко подорожую, та завдяки знайомим маю багатенько -хоч би двері в холодильнику не відірвало. Хі! Горжусь що маю магнітик з Норвегії з Осло бо в 2010 знайомі були на Євробаченні, ложку з Амстердаму, а ще маю маракас з Куби, бо тоді з магнітом не склалось. А так маю магніти з Парижу, зі Стокгольму, з Талліна, Сінаю, з Родосу, Сан Маріно, Флоренції, Мальборку, Румунії, Болгарії і міст України. Радію!
     
  4. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    моя подруга також дуже любить збирати магніти тому я завжди знаю що їй привезти з подорожі!
    я правда їх досить мало маю, якось з тим не склалось але маю велику колекцію відкриток з тих місць де бувала!!
    а ще завжди відсилаю вісточку до Львові з якогось містечка!!
     
  5. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    і ми з коханим колекціонуєм магніти, навіть коли чоловік їздив сам в подорож, працював певний період в туристичній фірмі, то також привозив мені магніт:girl_claping:
     
  6. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    [​IMG]
    не дуже гарна якість бо з мобільного додаю))
    але ось фото деяких з моїх відкриточок)))))))
     
  7. Osya

    Osya Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Магнітики на холодильник
     
  8. Sertce

    Sertce Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    А в мене троxи дивне заxоплення- я колекціоную і дуже люблю канцелярське приладдя. Бачили б ви скільки в мене ручок і олівців! Але привожу я завжди щось оригінальне, " буденне" не купляю. Діти в школі дарують, маю згадку про ниx.
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    А мій чоловік колекціонує горнятка Старбакс з різних міст де ми були. В нас вже їх коло сотні! А я монетки і інструкції з безпеки з літаків. В мене навіть такі раритетні є - з АН-24 львівських і південних авіаліній
     
  10. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я колекціоную цікаві солонки і перечниці, а також різні млинки.
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я теж не дуже оригінальна, відкритки, різні квитки.
     
  12. poputochka

    poputochka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ніц оригінального - магніти:girl_haha:
    Намагалась збирати також сірникові коробочки з різних кафешок та готелів, але вони чомусь весь час кудись зникають:girl_sad:...
     
  13. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ми теж колекціонуєм магніти - це обов'язковий атрибут будь-якої подорожі, ще привозим листівки з подорожей та колекціонуєм квитки, які потім разом з фотографіями вклеюєм в альбом :) І ще я теж почала колекціонувати різні сірникові коробочки, але колекція поки маленька, чого не скажеш про магніти ;) Братові з подорожей завжди привожу маленькі кухлики і пакетики з цукром ;)
     
  14. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    в мене Дарця почала кицьок колекціонувати - фанатка хвостатих :)
     
  15. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я також приймаю в дарунок, і сама привожу магніти на холодильник, от моє чудо
    [​IMG]
    тепер прийму в дарунок холдильник, бо місця нема де кріпити магніти :) :)
     
  16. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    як це прочилата згадала свою подругу якій я також часто привожу оригінальні горянтка!
    вона правда посто з різних міст- оригінальні збирає! памятаю що привезла їй якось горнятко у формі скутера Веспи з Італії! правда писало на коробці що пити з нього не можна!
     
  17. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    а мені приємно якісь практичні речі - щоб і використовувалось і згадувалось. Наприклад, металеві баночки для чаю / кави.... Я собі привезла із Відня таку - з "Поцілунком" Клімта :girl_in_love:
    А з Болгарії, наприклад, маю глиняний (в такому народному їх традиційному стилі) горщечок - використовую для запікання страв в духовці, а також як смажу дерунчики чи оладки:)
     
  18. truskaffka

    truskaffka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ще дописати хочу.....Цього разу я спеціально везу маленький ....камінчик :) Для одного друга, який попросив привезти "кусочок Англії". Той камінчик - то особливий жовтий камінь, що видобувається тільки в центральній частині Великобритані!!! :) Ну і чаю англійського......яка частина Англії без чаю
     
  19. opko

    opko Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я привожу з подорожей пивні бокали.
     
  20. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Привожу магнітики, горнятка, дрібні сувеніри, чаї/каву - часто залежить від країни і міста, їх "специфіки", намагаюсь знайти щось таке, що б мені нагадувало саме про те чи інше місто. А ще збираю монетки різних країн.