Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Consuelo, 9 Серпень 2010.

  1. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Я привожу прикраси (срібло, золото). І на згадку про країну залишається, і не знецінюється.
     
  2. Суничка

    Суничка Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Доброго дня. Дівчата, хочу спитати поради у Вас. Недавно приїхали з Венеції і привезли як сувеніри маленькі керамічні маски на згадку. І тут родичі розділились на дві половини: одні категорично сказали, що не можна маски купляти і везти до дому, інші- навпаки. Може хтось підкаже істину?
     
  3. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    о, маєм спільну хворобу :girl_crazy: маю вже величезну корзину! можу підкинути пару пакетиків в колекцію, бо деяких є по 2 :girl_yes2:

    магніти, то стандартно, ще трошки і вже на дверці холодильника місця не буде. де ж тоді вішати?:girl_sad:
     
  4. purse

    purse Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    це і про мене теж, але в першу чергу на відпочинку шукаю сувенірну тарілку за назвою міста і історичним чи приналежним до міста зображенням
     
  5. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    нарешті сфоткала нашу колекцію
    [​IMG]
    улюблені тут
     
  6. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    І я нарешті сфотографувала свою маленьку подорожуючу колекцію:
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  7. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    і я поціновувач магнітиків:girl_claping:
    [​IMG]
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ми колекціонуємо маленькі рюмочки. Почалося все з датської. Попросила чоловіка привезти щось з русалочкою. Потім зі здивуванням побачили, що в кожній країні можна знайти подібні. Ці перші рюмочки і взяли за еталон. З кількох країн не привезли, бо не підходили. З Цюріху сестра привезла, то вже хай буде.
    [​IMG]
    [​IMG]
    Ну і іноді магнітики привозимо. Частину даруємо.

    І не знаю, чи колекція чи досягнення моїх малих
     
  9. Zabka Mandrivnuzia

    Zabka Mandrivnuzia New Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    які гарні колекції сувенірів:girl_wink:
    але в мене трішки інша колекція - я майже з кожної поїздки привожу маленьку чорну сукню)
     
  10. yulsu

    yulsu Member

    Відповідь: СУВЕНІРИ

    З Греції - оливкову олію, оливкове мило і звичайно, оливки. Оливки ми привозили сушені, дуже цікавий смак. Оливкове мило продається на сувенірних розкладках - гарно запаковане, але можна купити в любому супермакеті дешевше.
    [​IMG][/URL][/IMG][​IMG][/URL][/IMG]
     
  11. grundecamp

    grundecamp New Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    я теж колись з Венеції привезла собі і коліжанкам маски, і ні від кого не чула, що "не можна".
    А ще я з різних країн, де буваю привожу крім магнітів, горнятка з національними ознаками
     
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Маю знайому ,яка звідусіль привозить різні цукорки запаковані, вже має гарну колекцію)
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Останнім часом тільки магніти, бо займають мало місця в багажі
     
  14. prolisok

    prolisok Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    я теж магніти ,але хотілося б ще щось ,можливо прикраси ...)
     
  15. Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    я привожу завжди чашки з підписом міст/країн звідки приїжджаю
     
  16. Annabela

    Annabela Happy Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Щойно повернулась з Відня і Будапешту. Як завжди купую магніти собі і друзям. У будапешті купила цікаві горнятка з написом Будапешт. А Відні звичайно шоколад. А ще з усіх поїздок я обовязково привожу пакети з цукром з різних кавярень!!! Тому завітати до кавярні бодай на каву у різних містах, для мене святе - щоб пакетики понабирати)))
     
  17. darysj

    darysj Active Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Не переймайтесь,маски можна і купляти,і тим паче,привозити їх додому.А ще,як за ідею,то можете їх у коридорі на стінці почіпити,дуже гарно дивляться.Мої гості постійно в захваті від них:girl_blush2:
     
  18. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ми привозимо магнітики і на холодильнику маємо вже колекцію. Але збираємо лише ті, де ми були. Не любимо, коли нам даруть магнітики з якихось країн - ми там не були, спогадів про це нема. А ще накуповуєм багато різних цукерок і печива, а потім ще кілька місяців розтягуєм задоволення:) і смакуєм. Є багацько кружок, деякі є відверто дорогі, але ми їх просто використовуємо в побуті. Привозити різні картини, статуетки... не любимо, не подобається збирання непотрібних речей, хламу. Це на любителя. Любимо простоту, без зайвих деталей в інтер"єрі.
     
  19. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    ми в основному магніти, але якщо знаходимо ще щось цікаве то купуємо, особливо коли не вперше в тому самому місті


    Мама моя збирає тарілки з назвою міст і країн

    деякі друзі привозять маленькі статуетки

    ---------- Додано в 12:29 ---------- Попередній допис був написаний в 12:28 ----------

    ну і звісно цукорки, каву, пиво, вино - в залежності чим славиться регіон
     
  20. SweetMira

    SweetMira Well-Known Member

    Відповідь: Що ви привозите/колекціонуєте з подорожей?

    Ми колекціонуємо маленькі керамічні дзвоники (компактно і симпатично), магнітики, стараємось по кав)ярнях пройтись і якісь корисні речі привести (наприклад приправи,посуд)
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1