Що змінила дієта?

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Liliyah Romanova, 3 Липень 2009.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я почала обмежувати себе від шкідливих продуктів під час вагітності. Було трохи складнувато, але від чіпсів, сухариків, спиртного (повністю) та солодких газованих напоїв відмовилася різко, відразу. Після родів ще відмовилася від різних майонезів, кетчупів, а ще від ковбас та будь-яких газованих напоїв та готових соків.
    Це називається примусова дієта:girl_haha:
    Спортом особливо не займаюся, якщо не враховувати танці з дитиною, довготривалі прогулянки по вулиці, та просто ходіння по квартирі:girl_crazy:
     
  2. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Колись я свідомо сіла на дієту. Мені здаврлося, що я товста і некрасива. То був кінець підліткового віку.
    Звичайно, я схудла. А ще перукар, догляд за собою і одяг зі смаком допомогли природній красі розкритися.
    Але я зрозуміла, що не в тому щастя. Звичайно, бути красивою і привабливою - це класно. Це додає впевненості. Але не варто себе виснажувати дієтами. Бо краса=здоров'я. А якщо його зіпсувати голодуванням і браком на цій основі вітамінів і необхідних організму корисних речовин, то привабливість сама по собі зникне, незалежно від об'єму талії.
    Я себе до такого не доводила, зуміла вчасно зупинитися. Звичайно, намагаюся притримаватися здорового зарчування, не їм батончиків, чіпсиків, арахісу і решти всякого шкідливого. Але якщо з'їм тортик домашнього виробництва в 11 годині вечора - то теж не впадаю в депресію і не оголошую на наступний день голодовку.
    До всього треба підходити з розумом.
    А взагалі я вважаю, що найкраща дієта - це здорове і збалансоване харчування + заняття спортом в міру можливостей.
     
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Донедавна ніколи не задумувалась над тим, що їм. В першу чергу коли почала "худнути", то почала перебирати їжею в дні шейпінгу і без (страшно хотілось солодкого після тренування). Другим етапом була вагітність і годування, тут взагалі дужже жорсткий відбір їжі, щоб не було печії, потім висипки в малого... одним словом різного роду дієти.
    Пару днів тому говорила з дівчинкою на шейпінгу, що вона займається, а не худне зовсім. І потім слово за слово і я зрозуміла, що я таки багато шкідливого і не їм, на відміну від тої дівчинки.
    Чіпси, сухарики - взагалі не пам"ятаю коли їла. В Макдональдсі їла 1 раз і то солодку випічку, а все решта боюсь навіть пробувати... Смажене їм, але в приготуванні надаю перевагу котлетам, а не відбивним. Салати підсвідомо вибираю не з майонезом (хіба шуба залишається...). Так само овочі квашені, а не мариновані... При чому деколи смачніше виглядає саме "шкідливе", а от взяти з"їсти рука не дотягнеться. Хліб вибираю з висівками або заварний.
    Чи є ми заручниками своїх бзіків? Мені так їсти дуже комфортно і зручно, бо не треба ще й дитині зайвий банячок варити. Хіба деколи чоловік питає, що це ж несмачно, - зате корисно. Для мене корисність і "смачність" зараз майже синоніми.
     
  4. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    а я перейшла на домашню солодку випічку без цукру!
    кроаще вже згамати сирник з бананами замість цукру аніж магазинний торт!

    ...добре що хоч готувати люблю:girl_curtsey:
     
  5. Svet

    Svet миється в бані

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я ніколи непила зеленого чаю,може десь колись а тепер він у мене замість чорного чуть цукру та лимон щей з різними смаками дуже смачно)
     
  6. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    А я раніше дивитись не могла на просту воду чи мінералку. Тепер ж п'ю її літрами.
    Хліб їм рідко, всякі газовані водички не п'ю, від чіпсів мене взагалі верне...
    Полюбила страшенно різні салатики з свіжих овочів з олійкою. Майонезу не їм, ну хіба вже можу десь-колись трішки салату з майонезом з'їсти на якійсь забаві, та й то...
    Кави і чаю практично не п'ю, п'ю просто воду чи мінералку. Від солодкого відмовитись не можу :sad:
    Але помітила, що почала менше їсти. Таку к-сть їжі, яку раніше з'їдала за раз, не подужаю, відчуття ситості приходить дуууже швидко. Аж дивно, як я могла раніше стільки з'їсти.
    Ну і полюбляю страшенно м'яско запечене в Цептері, без всякого жиру чи олії. Або запечене в духовці в фользі чи рукаві з овочами у власному соку. Ням-ням!!!
     
  7. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я почала "дієтичний" шлях років 7-8 тому.
    З того часу забула, що таке кава-чай із цукром, взагалі, кави мало вживаю, переважно негазовану воду, п`ю її літрами, навіть коли не на дієті, це мій найлюбленіший напій!
    Почала пити зелений чай, особливо з жасмином, який до того не переносила просто.
    Я не знаю ціни хліба, ми його додому ніколи не купуємо, так само як майонезу чи цукру, хіба для гостей ( в мене є корзинка "гостьова" з цукром у пакетиках). Інколи я за звичкою, подаю чай-каву, навіть можу не запитати, чи класти цукор))
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що змінила дієта?

    для мене це навіть не дієта, а просто здоровий спосіб життя, ще й у чоловіка були проблеми зі шлунком, то ми тепер разом частуємось овочами з пароварки, різними трав"яними чаями, майонез покупний виключили зовсім, більше тепер користуємось різними оліями - оливковою, льняною, кукурудзяною, соняшниковою. Дуже зрідка щось смажу, а про чіпси-сухарики взагалі забули.
    З солодкого - мед, іноді мармелад, печиво різне купляю або гостям або собаці крекери.
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    а я п*ю чай і каву без цукру, після 18 00 не їм, деколи не виходить то стараюся хоч до 19 00 повечеряти, солодке рідше почала вживати, гамаю багато фруктів, овочів, домашній сир із сметаною, хліба у нас нема взагалі в хаті, цукор лише для гостей, будем взимі робити домашній майонез, а зараз салати заправляєм оливковою олією,
    займаюся східними танцями і в результаті скинула 10кг, але поступово, так що вже не набираю:girl_dance:
     
  10. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я теж п*ю чай і каву без цукру, відмовилась взагалі, від чіпсів, батончиківі все в цьому "роді", солодкої газованої води, жувальної гумки. А майже відмовилась від (час від часу балую себе) - хлібо-булочних виробів і шоколаду.
     
  11. Мамусічка

    Мамусічка Well-Known Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    Я побувала на системі мінус 60 недовго, але слід це залишило - пю чай без цукру, а могла додати і 5 чайних ложок. Намагаюся не смажити, а запікати. Відучилась їсти білий хліб( з чоловіком на пару завчилась, а до того сірий любила), а смакую знову звичайний сірий. Хочу купити пароварку і відмовитись від солодкого, бо користі від нього ніякої - головне себе переконати:).
     
  12. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Що змінила дієта?

    ... ще раз довела самій собі, що можу набагато більше, аніж здається...
     
  13. pharmac

    pharmac Well-Known Member

    І так 28 березня вирішила не їсти солодкого, бо в піст в мене всі звички "клеяться".
    Мій досвід.
    Відступ....я дуже люблю солодке!
    Отож, вирішила не їсти шоколад, всі солодощі і печиво, зокрема я не додаю в кавучай цукор!.
    ✓Але в ХЛІБЧИКУ я поки собі не відмовляю.
    28 березня. Вирішила. Взяла гроші і пішла купити Снікерс, з'їла,зрозуміла що краще не стало, пошкодувала.
    Як відомо сила звички це 21 день. В моєму випадку повна, різка відмова від солодощів була важкою, але не критичною.
    По-перше, щоб було легко,з власних спостережень, старайтесь їсти 3 рази в день і при цьому +- в один час. Якщо є бажання їсти, то їжте! Це таке собі інтуїтивне харчування, але бажання їсти має йти від шлунку, а не від зорового аналізатора " увідєл- захатєл".
    Робіть перекус горіхами. Це справді і корисно і поживно.
    Вода. В середньому в день я п'ю до 1,5 л води.
    Їжа. Тут я себе обмежую в плані порцій і рівнем ситості...якщо коротко, то їм повільно і жую як корівка, плавно пережовуючи все. І основне- не переїдати!
    Менше жирного і копченого, більше супчиків і бульйону.
    Моя фізична статура з розряду є класна талія, але в придачу йдуть широкі берда ( обтяжені так званими "вушками").
    Зріст 1,74+-(здається) вага 71 кг, це до відміни солодкого. І в кращих традиціях метаболізму ввечері приходив +1 кг
    На даний час вага 68,8.
    Але, що дуже цікаво, в мене зменшилися шкірні висипання ( комбінований тип шкіри, схильний до жирного).
    Чи тягне на солодке? Ні! Хоч вдома в останній тиждень я щодня по кілька разів поглядом зустрічаюся з двома здоровими коробками ферерок.
    Це тільки 39 день. З 50 почну зменшувати кількість хлібчика( дві скибки в день), бо зараз можу їсти його як .
    Планую почати заняття спортом.
    Я підсвідомо не налаштовують себе що то тільки 100 днів відмучитися. Ні! Я говорю собі що і без того можна жити!
    Всі кажуть що то немає щастя в такому житті, але навіть дуже є, бо вся така глюкоза яка йде а наш організм дає хвилинку щастя, 0 рівень ситості і погану шкіру.
    + Від 100 дня я планую 1 день в тиждень дозволяти собі полоску натурального чорного шоколаду.
    Хто таке робив поділіться корисними порадами.
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Почну з шоколаду). Купую собі час від часу в магазині з еко товарами чистий шоколад, без цукру. Ваговий такий. Якщо дуже хочеться - беру кавальчик. Він гіркий. І чудово відбиває бажання взяти ще).
    Від сьогодні теж намагатимусь відмовитись від цукру. Але сьогодні я таки «згрішила», чоловік Юра наніс купу смачнющих цукерків і мега смачний тортик. Від торта я втрималась, а от від цукерки ні. В піст не іла цукерок-солодкого від понеділка до п’ятниці. Субота-неділя доганялась). Якщо було чим), бо часто просто не було. Чай/кава вже давно без цукру. Було важко, але тепер не уявляю як то можна пити солодким). Хліб - 2 шматки чорного на день. Але якщо раптом щось печене є - тоді важко. Бо дуже люблю мучне. Дуже.
    З фізичними навантаженнями взагалі біда). Ні сили волі, ні можливості через періодичні болі в спині. Басейн 2рази на тиждень. Але того є мало(((.
    Ну і ніяк не можу привчити себе пити воду.
     
    • Подобається Подобається x 6