Щоб комарі не закусали)))

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем Bree van deKamp, 13 Травень 2013.

  1. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ок, з захистом від комарів на вулиці ясно, спреї/креми/наліпки/браслети.
    А як повбивати кровопивць в хаті, в кімнаті зокрема?
    Кожного вечора в нас квест «забий крилатого» і сьогодні мій трофей 21 (!) комар! У всього лиш одній (!) кімнаті!
    Загалом, мені не подобаються оті штуки, що втикаються в розетку, але я вже і на них згідна, лиш би не дзичжали над вухом.
    І важливий момент - в кімнаті спимо ми і малюки, щось би таке безпечне обрати.
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас на вікнах сітки захищають. в хаті нема комарів
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас вікно і двері на терасу. Думаєте, як посиавити на одне вікно, захистить?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    в нас на всіх вікнах в квартирі. і в брата на всіх вікнах в будинку. тераси в них нема
    пс.- це найекологічніше. ефірні олії- не всі діти добре реагують на олії. і то не знаю наскільки вони продуктивно працюють..
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Коли ми в батьків ночували (а в них комарів завжди багато), то просто не відкривали двері на терасу ввечері, а лише вікна з сітками.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    І допомагає?
    Ми не відкриваємо ввечері коли світло горить будь яке в кімнаті, а вдень відкрито навстіж все.
     
  7. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Цього року ми ще не ночували в них в період комарів. А минулого теж навстіж вдень все відкрито було, то пригадую, що навіть, як не ввімкнено світло, не можна було двері відкривати звечора, бо налітали. А суто через сітки краще, але не ідеально. Але тато в розетки нам вмикав фумігатори, бо годі було спати інколи - головне закрити все, залишали вікна з сітками, вимикали світло і задовго перед сном вмикали, так щоб вже безпосередньо перед сном було вимкнено.

    Надіслано від мого Mi 9 SE, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Є сітки-двері.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Є сітки не тільки на вікна, а й на двері. В нас в квартирі стоять лише на вікна, на балкон - ні. Але нам цього достатньо. Двері ввечері просто не відкриваємо, лише вікна з сітками. А от в будинку журбинка - купа вікон, не хочу сіток, не люблю через них на вулицю дивитись, рябить дуже:girl_sad:На вулиці поставили лампу ультрафіолетову, щоб ввечері не кусали: трохи ловить, трохи - ні. В приміщенні щось зовсім не ефективна і світить тим фіолетовим, не зручно. Як лягаємо спати і чуємо, що дзижчать, то вмикаю фумігатор на рідину в розетку десь на годину, потім вимикаю. Він взагалі без запаху, але комарі дохнуть. І спимо з відкритими вікнами. Наразі цей варіант для нас найоптимальніший. Але якщо не маєте нічого проти сіток, то однозначно їх рекомендую. Ще безпечнішого і ефективнішого нічого не придумали.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  10. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Ми як були "на морях", то практично всюди сітки ставлять і на балконні/терасні двері. Вдень то не назакриваєшся, але принаймі ввечері закривати - то рятує. (Позаторік в Затоці недалеко лимана були - якби не та сітка на балкон, то капець.)