Сенполія (Фіалка)

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем bilo4ka, 6 Травень 2012.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Перша цьогорічна квітка у моєї першої фіалки dolores raspberry sundae)


    --- дописи об"єднано, 25 Травень 2018 ---
    А одна з новеньких недавно куплених діток-фіалок вже теж почала випускати пуп'янки. Хоч я думала, що пізніше буде) А та, що найбільша з діток поки сидить тихенько, певно чекає, щоб її пересадили.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 25 Травень 2018
    • мімімі мімімі x 1
  2. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Таке гарне чудо бачила на олх. Думаю купити чи ні..? Може хтось щось схоже має? Screenshot_20190801_215222_ua.slando.jpg
    А зараз трохи моїх. IMG_20190611_110055.jpg
    IMG_20190603_090938.jpg
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Подарували мені хвору фіалку. Спочатку бачила хворе листя і думала, що трипси чи грибкові ураження, але під двома першими-ліпшими листками знайшла павуків (значить павутинний кліщ). Максимально пообривала ушкоджене листя, промила під теплим душем. Знаю про аклеттик, але я алергік, тому ризикувати не хочеться. То реально вилікувати без хімії? Викинути шкода...
    І ще питання - якщо взяти на укорінення візупально здоровий листок, попередньо його промити, то він теж буде заражений? Чи є ймовірність виростити з цього листка здорову рослинку?
    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 Серпень 2019
  4. whisper

    whisper Well-Known Member

    І моя вперше зацвіла
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  5. Nespljushka

    Nespljushka Active Member

    У мене почалась фіалкоманія:girl_claping: Накупила діток, листочків. Приєдналась до фейсбукових фіалкових груп і захворіла красою:girl_spruce_up: Хто зі мною:girl_wink:
     
    • мімімі мімімі x 2
  6. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    У мене хвилями. Спочатку набираю листочків, накуповую діток, добрив, ґрунту, горщиків... Вирощую. Потім починаю роздавати всім, хто попросить.Післяі того роздавання Приходжу до тями, і знов починаю з листочків вирощувати. :sad: Минулого тижня багато роздала, вчора загорілася знов вирощувати. Вже купила дві фіалочки і домовилася про ще кілька. :girl_dance::girl_blush2: