Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Kayla

    Kayla Well-Known Member

    де дивитесь? я не можу знайти
     
  2. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    дівчата, підкиньте-но серьяльчик плііііз:)
    Декстер,Ганібальчік,Фарго,Міст, РодИна, код100 вже подивилась. тре щось детективно-маньячно-убіватільне,з елементами інтриги і загадки. кількість кровіщі має бути не надто велика, бо дивлюсь ввечері, не хочу щоб жахи снились :)
     
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А The Killing?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    о,дякую.нині ввечері заціню:))
     
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Думаю, що Вам сподобається. Мені навіть більше сподобався, ніж Міст, але то мені ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    Мені обидва сподобались. Зараз дивлюсь Damages (в російському варіанті "Схватка"). Воно не таке атмосферне як Міст і Убивство, але інтрига і загадка присутні. Вже третій сезон почала, мене захопило - сюжет дуже динамічний.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Для любителів містичного рекомендую Penny Dreadful
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дякую, спробую ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А "How to get away with murder" бачили? Я покищо перший сезон дивлюся, теж загадка в сюжеті, розслідування вбивст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я дивилась, дивилась, і...закинула, не подужала. Як додивитесь, дайте знати ;)
     
  12. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    The Killing - значить перші два сезони цікаві, но якісь повільні. але мені нра,дякую за наводку. третій сезон 10 серія - ващє мене порвала - страту вони обіграли афігенно,я ридала у всі очі.
     
    • мімімі мімімі x 1
  13. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Зовите повитуху/Call The Midwife
    Основой для фильма стали реальные воспоминания акушерки, которые описала в своих произведениях известная писательница Дженнифер Уорф. Действие происходит в 50-х годах прошлого века. Главная героиня картины - Дженни приезжает в самый бедный район Лондона в целью разобраться и помочь жителям Ист Энда решить медицинские проблемы. Она поселяется в Ноннатусе вместе с монахинями. В фильме показаны будни обычной акушерки, ее жизнь, а также жизнь и проблемы ее пациенток - зачастую трагические и драматические ситуации иногда шокируют зрителя. Однако, случаются и забавные, комедийные моменты.

    Купа вагітних, купа дітей - дуже цікаво як це було колись. І вже у першій серії шок - у пари 24 дитини і вони чекають 25!)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  14. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    The Killing - додивилась:) перші два сезони повільні - думала спершу,що вбивство розслідуватимуть 4 сезони, то стало страшно,гг:) прикольний серіал,Міст канєшна не затьмарив, но муже бути:) але в кінці звісно якусь ціловашку могли б і зробити:)

    непогано.динамічно,купа вбивств і як на мене троха забагато в них сєкаса. ну прям всі з усіма і усюди - голубі,рожеві, - які хочеш. але Френк - красавчік:) дивитись можна, принаймі більше страстрєй ніж в "Кості".
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ага, мене більше нервують навіть ті голубі (як їх називаємо з чоловіком "інші"), то ті моменти їхньою "любові" перемотуємо, щоб не дивитися:)
     
  16. koroljok

    koroljok Well-Known Member

    я от Міст подивилась 1 серію, і щось трохи нудно - це вже далі стає так цікаво?бо всі хвалять
     
  17. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Дівчата чи є тут любителі польських серіалів? Якщо так підкажіть де дивитесь, на яких сайтах. Цікавлять такі серіали, як M jak Milosc та Na Wspolnej, але мені треба перші серії, буду дуже дуже вдячна.
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ні, це так і буде. Просто треба любити такий тип серіалів ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    А в мене пІчалька :cry:. Закінчився Homeland і все...більше немає що дивитись, жодного путнього серіалу для мене:girl_sad:
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Зараз більшість серіалів, які дивлюся пішли ''у відпустку'' на Різдво, теж нема що дивитися...
    І з того горя якось включила серіал ''Мамочки'' і ... втягнулась, давно так не сміялася, дуже позитивний серіал.
    Одне але, він - російський:girl_cray:, а я вже давно нічого російського не дивлюся принципово. А тут дійсно не стрималась... Цікаво чи є аналог закордонний цього серіалу( напевно що копіюють вже існуючий серіал).
     
    • Подобається Подобається x 2