Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  3. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    книги мені заходили на "ура":) тре буде переглянути обов'язково:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Подивилась поки першу серію. Поки "таке-сяке". Про затишшя погоджуюсь. Ще глянули першу серії "Країна Лакрафт". Жахастик в стилі 90-их. Теж поки неясно. Є бажання глянути далі, але боюсь, що то суто через ностальгію))
     
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Короткий детективний серіал "Бестрашная". Рекомендую
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Взагалі серіали дуже рідко дивилась, за час карантину часу було багато, то почала :connie_pull-pigtail.
    Аббатство Даунтон серіал про англійську сім'ю аристократів, переплетення долей аристократів та слуг на фоні подій першої світової та епідемії іспанки. Дуже цікавий, аж 6 сезонів:girl_dance:.
    Ще з серіалів переглянула "Тюдори", цікавий багатосезонний серіал про Генріха Тюдора та купу його дружин:girl_crazy:. Серіал дуже насичений еротичними сценами, тому рекомендується перегляд без присутності дітей)
     
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Тед Лассо (TV Series 2020– ) - IMDb, отримала задоволення від перегляду. Раджу подивитись, тим більше, що це міні-серіал. 5-6 серія трохи «здулись», але я отримала той заряд позитиву, на який і не очікувала. Файно)
    Ну і...киньте якусь кістку голодному псу, бо «шас спою» від «голоду», хочу класичний серіл про вбивство)
     
  8. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Pale horse (Бледний конь) дивилися?
    Чи Испытание невиновностью?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Lyudvig я там вище писала про британський міні "Падіння у мертві води"...Чи ви вже бачили? Дуже і дуже рекомендую. Схоже на "Вбивство на фермі Вайтхауз", який вам сподобався.
    Мені з того, що я починала дивитись за останні два місяці майже нічого не зайшло. Все покидала на 2-3 серії. "Країну Лавкрафт" закинула, коли на 2 серії зрозуміла, що то пародія, стьоб над всіма штампами жанру. Бо до цього дивилась і думала "Що за єрунда?!")))
    Ото хіба почала дивитись "Всі істоти, великі й малі", про пригоди сільського ветеринара. Поки тільки 2 серії в перекладі є. Дуже атмосферний. Кому сподобався серіал "Даррели" можу радити, бо дуже схожий за картинкою і настроєм.
    All Creatures Great and Small (TV Series 2020– ) - IMDb
    Трошки накидаю анонсів, щоб самій не забути і з людьми поділитись))
    З Кім Кетрол(Саманта з "СУВМ")
    Filthy Rich (TV Series 2020– ) - IMDb
    З Кідман і Хю Грантом
    The Undoing (TV Series 2020– ) - IMDb
    Ще який незрозумілий, але заінтригував
    Ретчед (TV Series 2020– ) - IMDb
    З Джудом Лоу, щось містичне і загадкове
    The Third Day (TV Mini-Series 2020– ) - IMDb
    Ще буде 2 сезон "Привиди будинку на пагорбі". З новим сюжетом і героями.
    карочі, норм детективу поки не бачу.
    Ще отакий є новий, не бачила, поки зберегла в закладках. Є переклад.
    The Sounds (TV Mini-Series 2020) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Падіння, якраз вчора почала дивитись, перечитавши останні повідомлення теми. Дякую за анонси)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    а польський Ліс, котрий Нетфлікс зняв дивилися? не можу сказати що прям ох-і-ах і дікій васторг але прикольно:)


    The Woods | Netflix Official Site
     
    Останнє редагування: 11 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не дивилась, дякую, буду пробувати.
    --- дописи об"єднано, 11 Вересень 2020 ---
    6524151A-95AB-4B16-A871-80355AA80FFD.jpeg
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @Dominika, «Падіння у мертві води» подивилась. Спочатку не могла прийняти цього актора в ролі антигероя, після того, як грав детектива, але з часом почала його ненавидіти. Все, як задумувалось)
    @Arapeta, «Випробовування невинністю» подивилась. Стара, «добра» класика. Сподобався.
    Решта серіалів в очікуванні. Відпишусь.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то ви Бродчер згадали? Я Девіда Тенанта обожнюю. Особливо після "Благих намірів". Він звичайно трошки "страннєнькій", але мене дуже і дуже...
    Подивилась першу серію "Третій день" з Джудом Лоу. Поки нічого не ясно. Щось містичне чи що. Але от дивлюсь серію і все одно бачу не нового героя, а Молодого Папу в білому з цигаркою))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Так, Бродчер. Зовнішність і манери актора, звичайно, специфічні, проте, притягують погляд.
     
  16. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Ще минулого року був такий мінісеріал Criminal:UK (до речі, якщо не бачили то там ще були аналогічні мінісеріали по інших країнах, здається Франція, Німеччина, Іспанія, специфічно, але можна дивитись).
    І плюс зараз найсвіжіша премєра, теж мінісеріал Des. Я ще не дивилась, але люди хвалять. Фільм на основі реальних подій, і в мене " на районі" з особливим нетерпінням чекали вже його, бо ті всі події відбувались в сусідньому мікрорайоні.
    --- дописи об"єднано, 17 Вересень 2020 ---
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Ну і поки я вже тут, то відзвітую. Дивимося зараз Бюро легенд, дуже і дуже, чоловік каже, що навіть краще ніж Хоумленд, не знаю чого ми стільки часу його ігнорували, але плюс, що 5 сезонів назбирали, зараз на 3, а він знімався в Україні виявляється.

    Ще подивилась кілька сезонів канадського Mary kills people, дуже непогано для соціопатів- любителів, і мені вже давно так не припадали до душі обидва головні актори-чоловіки. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Саме зайшла сказати, що скачу до потолка, бо знайшла Des і тут Ви про нього пишете...буває ж таке...
    Перша серія вражає, люблю такі фільми на реальних подіях. Але це, мабуть, не зовсім нормально.
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Чого специфічно? Через те, що події в замкнутому просторі? Мене якраз то найбільше зачепило))Люблю таке.
    Ні разу не старєнькій. Всього на 9 років від мене старший, в сам раз)))
    Я ото його теж побачила на постері Des, втішилась, але прочитала опис і "не втішилась". Дівчата, я подивитесь напишіть чи багато було там огидного і всякого збоченого з трупами. Бо якщо то тільки описи будуть і всяке "пост-фактум", то буду дивитись, а як будуть отак прямо все показувати, то мабуть ні.
     
  20. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Ага, я якось більше люблю коли багато краєвидів і зйомок не в павільйоні. Але Ви безперечно праві, що в цьому серіалі це родзинка.
    Des ще так і не почала, хоча я якраз люблю разчлєньонку під настрій відповідний, то чекаю поки він (настрій) прийде.