Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    The innocent
    Іспанія, 2021
    8 серій
    Драма, трилер, детектив, напруга до самого кінця. Рекомендую!
    Особливо тим, кому припав до душі гол. герой "Три метри над рівнем неба" Маріо Касас.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Дівчата, хто вже всі 6 сезонів подивився, скажіть то вже все чи лишили зачіпки на продовження?
    Дивлюся 4 сезон. Дякую за пораду)
     
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ви про який серіал говорите?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    За службовим обов'язком)
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    На мою думку, зачіпки на продовження були :girl_yes:. Тому маю Велику надію на продовження.
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Британський комедійний серіал "Материнство"(виробництво БіБіСі). Проковтнула за два дні два сезони, серії по 25 хв, ще є третій. Регочу до сліз на кожній серії. "Усьо як в житті". Материнські будні у всій красі, часом сміялась крізь сльози, бо впізнавала себе. Але попереджаю - гумор британський, зайде не всім.
    Motherland (TV Series 2016– ) - IMDb
    До ре, 3 червня починається другий сезон "Чому жінки вбивають", з новим акторським складом і сюжетом.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Top-Olya

    Top-Olya Well-Known Member

    Ооо! Дякую. Шикарний серіал.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Ласун" або "Хлопчик з оленячими рогами", Нетфлікс, 8 серій(сезон) є в укрперекладі. Чудова мила чуттєва "казка" для сімейного перегляду, ну принаймні на 4 серії поки що так. Я просто кайфанула поки дивилась. І малий той такий милиииий, що аж хочетьсяя його обійняти. Одним словом, дивитись усім)))
    Ласун (TV Series 2021– ) - IMDb
    Ще спитаю таке...Не знаю з якого боку підібратись до серіалу "Доктор Хто". Знаю, що там сезонів купа ще з давніх часів. Тому починати спочатку не хочу. Бачила по ТВ кавалки якихось серій з різних сезонів і мене зацікавив. З якого більш-менш недавнього сезону мені варто приєднатись до перегляду, так щоб я розуміла суть того всього? Танцюю з бубном, щоб прийшов знавець серіалу і щось мені нарадив.
     
  9. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Доктор Хто вартує дивитись з першого сезону перезапуску.
    (Класичний тЄжко дивитись, бо то перекладів немає, то слайдами деякі серії).

     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Olenka Matviikiv "нічьо ніпанятна, но очєнь інтєрєсно":girl_crazy::girl_haha:жартую. Все зрозуміла, буду дивитись одразу з Теннантом, бо, власне кажучи, заради нього і збиралась затіяти то все. То мій "любовчик" здавна, а після "Благих намірів" так взагалі біжу "косики назад" на все, де він появляється.
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Власне, я поняття не мала, хто такий той Теннант :girl_haha:
    Аж поки його в Докторі не побачила.
    І головне, я так часто за нього чула, і все не могла зрозуміти, ну що то люди так впадають за тою худющою англійською палкою )))
    А потім усьо... Покорив він мене :girl_dance:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    от мені він теж ні разу не типаж моїх любимчиків. Ніколи не любила таких худих чоловіків. Але в ньому стільки іроніїї-сарказму-чорного гумору і ще хто-зна чого, що встояти неможливо. Недавно ще подивилась комедійний серіал з ним "Постановка", про акторів під час карантину. гумор дууууже британський, але я завжди на такому регочу.
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я починала з того що після Тенета. Прекрасно зайшло і все ясно, і взагалі любов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Як це я пропустила "Метод Комінскі"....Прекрасний комедійний серіал, не те щоб пореготати, але зацінити гарні жарти - ок, в дусі старих добрих голівудських комедій. Є чудовий український переклад. Дуже і дуже раджу.
    Метод Комінськи (TV Series 2018–2021) - IMDb
    З останнього:
    - трохи гротескний "Гонитва за коханням", всього три серії, Британія.
    Гонитва за коханням (TV Mini Series 2021– ) - IMDb
    - скандинавський "Катла". Нікому не раджу))) але мені дуже сподобався. Усе мрачно, повільно і незрозуміло. Усьок як для мене. За атмосферою нагадує "Пітьму".
    Катла (TV Series 2021– ) - IMDb
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Останнє редагування: 30 Липень 2021
  16. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Lyudvig How to sell drugs online (fast) прикольна комедія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Gala

    Gala Well-Known Member

    Серіал"Міст". Подивилася 1 сезон. Класний. Рекомендую!!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Він не те, щоб класний, він-найкращий у своєму жанрі. Заздрю Вам, що у Вас попереду ще весь серіал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Дивлюсь Декстера. Так от, не розумію тих, хто його так нахвалював. Може в 2006 році це і був серіал-вогонь, та зараз якось слабенько. Купа-купезна ляпів. Чи то я вже така балувана стала? Але направду не розумію такої кількості захоплених відгуків.
    --- дописи об"єднано, 2 Серпень 2021 ---
    Якщо продовжувати тему детективів, кримінальних драм, то мені досить добре зайшов «Блудний син».
     
    • Смішно Смішно x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    мені щось теж не зайшов ніяк, дивилась десь років 5 тому. Думаю, що так як ви пишите - для того часу то було щось нове і цікаве, а зараз, на фоні багатьох крутих детективів, він дуже програє. "Блудний син" мені також сподобався, хоч він теж з тих "лайтових" детективів, типу подивився і забув.
    В мене зараз на перегляді стоять:
    - Зло, 2 сезон. Але щось слабо, порівняно з першим. На першому я боялась зайвий раз дихнути під час перегляду. І потім боялась в туалет темним коридором йти))) А другий просто фоном йде...
    - Дивні дива. От цей нам з чоловіком зайшов просто на ура. Хоч ніби звичайна підліткова страшилка, але щось в цьому є, що ми аж до 3 ночі дивились.
    Дивні дива (TV Series 2016– ) - IMDb
    - Баптист. Непоганий детектив, є другий сезон.
    Баптист (TV Series 2019– ) - IMDb
    Поки все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1