Шацьк

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Яруська, 1 Травень 2009.

  1. allja

    allja Well-Known Member

    @olerusya вже все відповіла)
    Щодо ціни, то дійсно не вартує того....там теж саме, що в інших номерах з вигодами + м"яке розкладне крісло , але в нашому номері воно було поломане - не розкладалось.
    Щодо лавки зі столиком, то вона лише біля одного номера, і столик потрібно собі з номера виносити.

     
  2. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Так, нам балкончика чи веранди бракувало на 2 поверсі, але вікно з виглядом на озеро це компенсувало трішки.
    В нас взагалі був типу 2-кімнатний 3-місний. В реальності, друга кімната- це маленький коридорчик між кімнатою і санвузлом, в якому стоїть холодильник, телевізор і оте м'яке крісло-пилозбирач, призначення якого до кінця не зрозуміле...
     
    Останнє редагування: 21 Липень 2015
  3. allja

    allja Well-Known Member

     
  4. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Часто відпочивали там. Цього року ще не були і цін не знаю. Але там гарно і житло на будь-який смак можна знайти. По пляжу до Лісової пісні і невеличкого базарчика хвилин 10-15. Але коли нема погоди, то "нудьга зелена". Ну це моя особиста думка. Діти тоді беруться за планшети і телефони. Що то за відпочинок :) ?
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. mandi

    mandi New Member

    Всім привіт! скажіть хто має якісь контакти в Шацьк оз.Пісочне с. Мельники? шоб були більш-менш нормальні умови, і не далеко до озера? дякую!
     
  6. mandi

    mandi New Member

    Скажіть можливо маєте контакти якісь там де відпочивали?
     
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    А ми скасували бронь на Шацьку. Гроші, звичайно, ніхто не повертає, хоча до поселення ще 2 тижні :dash1:
    До речі, може хтось шукає у с.Світязь. Ми замовляли в Фортеці двохмісний номер із санвузлом, 450 грн за добу :girl_smile:
     
  8. premier

    premier Member

    Дівчатка, хочу Вас застерегти від поїздки експресом "Львів-Шацьк" (водій Віктор, тел. 067 332 97 10, http://www.ozera.com.ua/ua/information/page_information/6/).
    Скористалися ми даним експесом двічі. щодо поїздки до Шацька особливих притензій не маю. Окрім дивно-хамської поведінки водія, та не відповідність рекламної інформації про поїздку з реальністю (тривалість поїздки, наявність кондиціонера, вай-фай).
    А щодо поїздки у зворотньому напрямку до Львова, то враження негативні. зібравши повний автобус зі Світязя, проїжавши кілька десятків кілометрів, зупинившись на заправній станції, сказав, що автобус не поїде, а ви собі доберетесь. згодом, випитавшись, пасажири зрозуміли, що автобус несправний і прийдеться пересідати у 2 маленькі бусики, на руках з дітьми. Хоча за діток оплата відбулась за окреме місце.
    Коли пасажири намагались вияснити причини не можливості поїздки даним автобусом, то водій погрожував, обзивав і неадекватно себе поводив.
    Слава Богу, ми добрались бусіком добре, правда тіснувато.Але були й такі пасажири, які не помістилися в жоден з двох бусіків, і чекали на рейсовий автобус.
    Це відбулось 20 липня 2015 року.
    Повернувшись додому і переглянувши фейсбук, я натрапила на негативний відгук про даного перевізника. https://www.facebook.com/daria.mihaletskurylyshyn/posts/10206925069466442?pnref=story
    ВИЯВИЛОСЬ , ВОДІЙ ВИЇХАВ НА РЕЙС, СВІДОМО НА НЕСПРВНОМУ ТРАНСПОРТНОМУ ЗАСОБІ, ЩО ЗЛАМАВСЯ 2 ДНІ ПЕРЕД ТИМ.
    І СВІДОМО НАРАЖАВ НАНЕБЕЗПЕКУ БЛИЗЬКО 50 ОСІБ, МАЙЖЕ ПОЛОВИНУ З ЯКИХ ДІТИ!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  9. Guapa

    Guapa Active Member

    Чим найкраще добиратися на озеро Пісочне? Щоб підвезли до Медику.
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    А хто може розказати про Біле озеро, Рівенської області? Можливо хтось там був, а то нам пропонують знайомі, поїхати на декілька днів з палатками, а я щось нічого про те місце не знаю.
     
  11. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Дівчата, хто зараз відпочиває у Світязі? Як там погода?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  12. Ripka

    Ripka Well-Known Member

    Приіxала в неділю з Шацька, спека неймовірна, народу море (гарячіше, ніж у Львові)
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. masjaka

    masjaka Well-Known Member

    Були і ми на Свитязі зупинялись в "Хата бобра". Садиба загалом сподобалась. (Гарна територія, привітні власники) Хоч є нюанси. (Відстань до пляжу, сам пляж біля дороги, туалет душ був 1 на 2 номери). А от відпочинок не дуже сподобався. Мабуть, найближчі роки більше на о.Свтязь не поїдемо. Співвідношення ціна-якість відпочинку абсолютно невиправдані. Загальне враження що люди хочуть збити побільше бабла, та одночасно поменше напрягатись і надати по мінімуму умов і послуг. Особливо в цьому плані вразила Гряда.(Їздили туди в гості до друзів, що там відпочивали). Готельчик на готельчику, шум, гам, бруд, гроші деруть за все :парковка - 30грн в день (хоч ти і живеш у їх готелі), за альтанку плати, альтанка з мангалом - плати ще більше, дрова - плати. Зі всього роблять гроші та при тому зайвого смітника не поставлять, не приберуть, про туалети я взагалі мовчу старалась про це не думати, бо в озеро було страшно заходити. Одним словом село дорвалось до грошей та так і залишилось селом .
    Хочу залишити відгук про базу "Фенікс". Вже розкидала його по кільком ресурсам, щоб люди мали уявлення куди їдуть, залишу і тут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
  14. Epine

    Epine Well-Known Member

    Якщо ще актуально, то можу в подруги розпитати. Вона якраз повернулась звідти.
     
  15. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Озеро - супер. І ліс шикарний. А жити де плануєте? Бо раніше там хіба була база з старими дерев'яними будиночками і 'обкомівські дачі'. Ну і палатки, звичайно, ніхто не відміняв. Лише дорога зі Львова трохи далека получається.
     
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    І ми повернулися зі Світязя. Відпочивали в с. Світязь.Рівень води дуже впав, тепер щоб вода була мені по шию треба добрячих 100 м пройтися. Погода вітряна. В пн і вт ще була добра, сонечко світило, наступні дні хмарно було, так і не загоріла і бажання в воду лізти не було. Хоч і водичка тепла. Поки в ній сидиш то нормально, тільки вилізти вже я мерзла і давай швиденько ту добрячу дорогу до берега мотати, щоб зігрітися. Вечори холодні. Пляж такий собі чистий. В піску є купа сміття( дорога порадувала нас, немає тих ям які були 3-4роки тому. Не дуже порадували ціни в їхніх магазинах і кафешках. Замовляли одне отримали зовсім інше за більшою ціною, в кожному магазині хочуть намахати.

    Надіслано від мого LG-D686, використовуючи Tapatalk
     
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Повернулась і я з Шацьку, відпочивали на озері Світязь. Попередньо замовили номер в цьому котеджі http://www.shatsk.com/ru/recreations/phortecya. На сайті пише, що відстань до озера Світязь 400 м, я думала, що це до озера Світязь в с.Світязь, а це в Шацьку, пляж там набагато гірший і якийсь захламлений. Жодного кафе поблизу, тільки невеличий магазинчик, де ми купили протерміновані курячі крильця, бо вмирали з голоду. Ми проплатили наперед 500 грн, переночували одну ніч і вирішили виселятись. Власник дуже хамовитий, прочитав нам нотацію, що ніхто так не робить, не крутить людям голови і т.д.
    Приїхали ми в с.Світязь, як на світ народились, люди, цивілізація. Замовили собі номер в пані Світлани, крайній комплекс в с.Світязь, зразу біля соснового лісу. Найкраще місце тепер для мене в с.Світязь. На території качелі, мангали, гамаки, лежаки, все, що душа побажає, виходиш з номеру і зразу ліс. Є кухня, де можна готувати, весь комплект посуду, біля кожного номера столик і два крісла. Платили по 500 грн за добу. В номері санвузол, телевізор, холодильник. Дуже приємні власники. До озера 2 хв ходьби, 10 хв йти до базару. Харчувались в громадській їдальні Альф 2, смачно і дешево. За 50 грн можна брати салат, перше, гарнір, м’ясне і компот. З погодою ми вгадали супер, були з 9 серпня по 15 серпня, кожного дня теплінь. Щодо самого озера, води дійсно поменшало, але так як я плавати не вмію, то лежала собі у водичці і кайфувала. Хто хотів плавати, ходив трохи дальше. Тим більше власниця комплексу показала нам місце, де можна зразу плавати. Це був найкращий для мене відпочинок за багато років, повний релакс. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    І ще пару фото :girl_smile:
     

    Вкладення:

    • Подобається Подобається x 1
  19. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Озеро- дійсно супер, а от ліс повністю за...ний, купища сміття кожних пів метра, яке ніхто не вивозить, відповідно мухи і сморід. Одним словом крім самого озера, яке дійсно є дуже гарним, прозорим і чистим, нічого доброго нема. Більше туди не поїдемо, хіба цей так званий заповідник приведуть в порядок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member