Шафа-купе

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Deidra, 16 Січень 2009.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Якісні направляючі теж не дешеві, а неякісні - ну їх... Ми купували якісь такі не самі дорогі завіси (приблизно, я не в темі, купував чоловік, але марка ця і ціна подібна)

    Петля мебельная GTV Ø=35 накладная , гидравлическая ZM-ECHC09-BE KLIP ответная планка H0, без еврошурупа / Петли мебельные / Все Для Мебели - Львов. Купити OnLine - Sevroll, MAAG, ZBYTEX, GTV, GAMET, REJS, VALCOMP, FGV, ALTORI, AMIG, El-Mech-Plast
    Шафа висока майже під стелю, на 1 дверку давали 4 штуки.
    Робили дітям в клас шафи, то взагалі найдешевші брали, які були з доводчиком, ну але там дуже розходилось в ціні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Розсувна система Командор на 2 дверки коштує близько 2 тисяч.
    Завіса GTV що купувала @Shapokliak і у мене на таких усі меблі , коштує в районі 25 грн/шт. Блюмівська -100 грн +-
    Ну і щоб зробити розсувні самим - потрібно акуратно набивати оті рамки-ручки. Вони з роблені з алюмінію. Десь зіскочить молоток - полоса назавжди (, проходила таке (
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Маю питання , чи дуже брудниця малюнок зробленим піскоструєм? від води , жирних пальців..?
     
  4. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    дайте контакти майстра,бо теж вже збилась від тих пошуків,то не приходять ,то ще якісь відмазки
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2019 ---
    дайте контакти майстра,бо теж вже збилась від тих пошуків,то не приходять ,то ще якісь відмазки
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    @Gorbywka, на південному є адс, там замовляли. Принаймні два роки тому був.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Не зовсім в тему, бо хочу не купе, але щось ніби найбільше сюди пасує.
    Дівчата, де можна замовити дверки такого плану -
    [​IMG]
    [​IMG]
    Де тільки не питаю - або ціна космос, або роблять тільки такий прямокутник на всю площу - типу рамки, а квадратиками ні....
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Якщо поки що не принципова висота - то є в ікеі схожі
     
  8. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    та це якраз ікея і є))), хотіла під стелю, але якщо не знайду, хто б то за то взявся, то буде ікея...
     
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    шафа 2200 x 2400 x 600 випадково натрапила
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  10. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    я в пошуках аналогічних фасадів
    Були на Луганській, нажаль нема
    Решту ще не обїздили по Львову,,не встигли
    До слова, меблеві фірми фасади мають, а от меблеві магазини/фурнітура ні, цікаво звідки ті фасади?Польща?Під замовлення?
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2019 ---
    Попитайте royalwood, вони напевне таке зроблять, але дешево не буде.
    Роботи їхні класні, але і вартість відповідна
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Я була в Єкухні, там якість на висоті, але й ціни теж - за шафу розміром 2,2*2,7 висота мені з такими фасадами порахували 51 000 грн, а самі фасади окремо не продають....
     
  12. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    так в тому і проблема((((
    теж чоловік сам зробить шафу, але нема потрібних фасадів блін(
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2019 ---
    Сьогодні спілкувалась з дівчатами з Meblenes, мали б мати такі фасади, напевне попрошу прорахувати спальню, можливо буде вигідніше ніж робити дерев'яні під замовлення
    --- дописи об"єднано, 11 Листопад 2019 ---
    в нас висота 2.60м
    Купе не хочу категорично, відпало/відбило/переросла, не знаю, але не хочу.
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    те саме ))), як щось буде точніше - черкани тут, будь ласка!
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Як гадаєте, чи практичним буде в 5-ти дверній шафі-купе розмістити всередині висувне дзеркало? Чи краще зробити фасад дзеркальний (2 чи 3 дверки, 1 то мабуть негарно буде).
    Я щось не дуже хотіла б дзеркальні двері, але і висувне дзеркало мене не тішить теж. А дзеркало мусить десь бути, бо це в прихожій-вітальні.
     
  15. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я би робила 2-гу і 4-ту дверки дзеркальними. Бо напружуватись щоразу з якимось висуванням не хотіла би.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Скільки часу чекали від узгодження проекту шафи ,до того, коли порахували/озвучили вартість?
     
  17. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Чекала два тижні (це правда, разом з кухнею).
    Але зараз трохи мусимо змінити проект, тому чекаю на оновлений.

    Насправді, найбільш за все у всіх майстрів якої спеціалізації вони б не були, мене вибішує оте чекання, і, найгірше, з’явленн/виконання не в заявлений термін. Це прям :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я згодна чекати так, як вони кажуть(2 міс. на виконання, а вже два міс. від замірів минуло, (добилась проектів шаф і от, чекаю на вартість) але не рік на шафу( навіть не смішно).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. vilna

    vilna Member

    Нас знайомий майстер робив шафу рівно півроку. Мене попереджали, що він робить довго, але ж не на стільки! Він робить все сам, а тому довго, хоча і ціна нижча.
     
  20. tsvetochek

    tsvetochek Well-Known Member

    ого, в нас в Івано-Франківську переважно до 2-3 днів надають вартість і проект, можливо тому що конкуренція велика
     
    • Подобається Подобається x 1