Продам Шампунь Vichy Dercos від випадіння волосся,туш Лореаль, 2 пінки для гоління

Тема у розділі 'Косметика', створена користувачем alibi, 17 Червень 2014.

  1. alibi

    alibi New Member

    Продам речі, які мені і моїй сім"ї неактуальні:
    1.Шампунь Vichy Dercos Techniques Energizing 400ml, проти випадіння, мені прислали з Іспанії-100% оригінал, вигот в Франції, є штрихкод, сер. номер, повністю новенький-велика банка з дозатором,, лежав в мене з травня в тумбі-віддам за 150грн(в неті такий в районі 30 дол можна купити), завершила ГВ-волосся на щастя перестало лізти-тому мені вже неактуально
    [​IMG]
    2.Пінка для гоління-чоловіку в подарунок з Німеччини привезли-він таким не користується, новенька повністю(всі написи на нім мові+штрихкод)-ціна 25грн.
    [​IMG]
    3.Пінка для гоління-новенька,теж подарували чоловіку, не корист таким-куплена тут в дц, але виробник Німеччина, ціна 25грн.
    [​IMG]
    4.Крем для душу+крем для рук Оріфлейм серії You dazzle,подарували-теж лежить без діла, ціна за обидва 25 грн
    [​IMG]

    забирати-купувати Симоненка-ВолВеликого чи за домовл.
     
  2. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Шампунь Vichy Dercos від випадіння волосся,туш Лореаль, 2 пінки для голінн

    п1-продано
     
  3. alibi

    alibi New Member

    Відповідь: Шампунь Vichy Dercos від випадіння волосся,туш Лореаль, 2 пінки для голінн

    залишилася тільки пінка-п3!!