Шахраї в туристичних фірмах

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Zoryanazirka, 14 Вересень 2009.

  1. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    ну не знаю.... я Bee travel порівнювала минулого року на Туреччину, то особливої різниці не було в ціні.
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    На сайті ціна зовсім інша ніж пропонує оператор...
    Це і здивувало! Їм же не вигідно на сайті ставити вищі ціни ніж вони є насправді:sad:
    Незнаємо що маємо робити.
    Зараз таке робиться, кожен намагається будь-яким чином заробити, тому боїшся попасти на таке.
     
  3. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Поділіться відгуками про відпочинок з "Мережею агенств горящих путівок", та купівлю горящих путівок по проекту мережі під назвою "Бамбарбія".
    Пропонують заманливі ціни на путівки, але я ніде в і-неті не можу знайти достовірних відгуків туристів, які користувались послугами агенства.
     
  4. Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    я їздила відпочивати двічі в Туреччину. Також їхніми послугами користувались досить багато моїх знайомих. Усі задоволені. Правда, я купувала путівки в агентстві, що колись знаходилось на Городоцькій біля Мотозаводу. Тепер його вже немає.
     
  5. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Задоволена, вже кілька раз з ними їздили і багато знайомих теж. Знаходиться агенція збоку "Скрині".
     
  6. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    От з цієї агенції на днях в Арсені роздавали карточки пронумеровані. Говорили що проводиться у них розіграш по тих номерах і якщо виграти можна безкоштовно поїхати в Європу, оплачуючи тільки дорогу.
     
  7. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Знайомий їздив від них в Єгипет восени - все ок. Про ту Бамбардію - то проводяться акції. І там все дуже обмежено. тобто суто на 2-ох і суто в той день, дитину вже з собою не візьмете.
    Проблем особливих з ними не бачила. Їздило декілька знайомих. А торгують вони, як ще маса інших від Океан-туру. Попробуйте самі до океанів звернутись.

    ---------- Додано в 17:27 ---------- Попередній допис був написаний в 17:26 ----------

    Це ті самі переїхали до Скрині.
     
  8. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Брали в них путівки двічі.
    В Туреччину і Єгипет.
    Один раз біля скрині, другий на Куліша.
    Всім задоволені.:girl_spruce_up:
    А Бамбарбія це свого роду аукціон. В цей час можна купити дууууже дешево путівки. Але справді треба бути готовим до того що "сьогодні замовив, завтра поїхав":girl_yes2:
     
  9. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Дякую всім за відгуки! :)
    Вчора придбала в цьому агентстві путівки в Туреччину, поділюся враженнями після приїзду :)
     
  10. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Океан-тур не є оператором по Туреччині та Єгипту....тільки по Європі й в турах по Бамбарбіїї пропозицій цього оператора не буває.Розказую Вам як працівник туризма
     
  11. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    прочитала статтю в "Інформаторі" про Тур-Ретур. Вони возили дітей зі Львова відпочивати в Болгарію. То автобус був в жахливому стані, дах протікав. Харчування було не таким як обіцяли.
     
  12. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    От я про Тур-Ретур чула тіки негативні відгуки. Тому для себе вже давно визначилась, що навіть потикатись туди нема чого.
     
  13. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Не знаю як так склалось, що я раніше в цю тему не потрапила. Мій чоловік теж заповнив якусь анкету і через два місяці подзвонили, повідомили про виграш подарунку. Ну от ми вчора пішли, послухали все уважно - спочатку дівчина мило розпитувала про нас, наші захоплення і тд. Потім два фільми - один про їхні клубні готелі, другий - про те,як пара має можливість з їх системою подорожувати. Ну а потім почалось обговорення фінансової сторони - залежно від початкової країни, ціна коливається. Для Іспанії - ціна 23000 євро, цей платіж робиться один раз на 99 років :). Потім щороку треба буде ще платити 170 - 195 євро, залежно від готельного номеру на 2 чи 4 людини. Коли ми відповіли,що це все нам не підходить, спеціально для нас в день презентації з'явилась можливість купити одноразову поїздку за 1021 євро. Згідно з їх системою, ці всі платежі йдуть тільки за проживання в їх 5 -зіркових готелях, дорога та харчування - за свій кошт. Коли нам і їх спецпропозиція не підійшла, ми пішли дивитись на свій подарунок. В переліку були і кінотеатр домашній, і ноутбук,але ви ми виграли подорож на Канарські острова. Цей перелік зрозуміло умовний, впенена, що всі з присутніх пар виграли ці "халявні" подорожі. Але знову ж таки не все так просто. Подорожю ми мали скористатись протягом 3 місяців, ми попросили сертифікат про виграш - на що нам відповіли, що добирання за свій кошт, а це приблизно 1300 євро, ми ж не мали грошей на їх спецпропозицію, то й відповідно на дорогу мол навряд чи знайдуться. І цим призом треба скористатись протягом 3 місяців. Але знову ж таки, тілкьи для нас - дівчина каже, що можна цим призом скористатись протягом року і вибрати одну з шести країн, але за це треба заплатити 1000 грн. В нас з собою таких грошей не було, на що менеджери були готові їхати до нас додому і вручити сертифікат в обмін на 1000 грн :) Ми гарно подякували і пішли, дівчина-менеджер під кінець зустрічі була явно зла, не вдалось знайти лохів. Кому попадеться такий "подарунок" - не ведіться, нема нічого халявного :) і не марнуйте свій час ;)
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    В мене якесь двояке враження про клубний відпочинок: в світі він досить поширений, і багато людей відпочивають використовуючи цю систему. Може просто названій фірмі не вдається завоювати наш ринок: наші люди не готові віддавати такі гроші з перспективою майбутнього відпочинку навіть 99 років підряд. В країні надто не стійка ситуація, та й з наших зарплат заплатити 23000євро за якийсь майбутній відпочинок це щось на грані фантастики. Я думаю, може оті всі менеджери не просто шукають лохів, а будь- яким спомобом намагаються залучити людей. Типу, люди спробують, подивляться що це все реально і механізм запрацює.
     
  15. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Можливо, але невідомо скільки років ще потрібно для середньостатистичного українця, щоб відпочивати на обраному курорті світу, а ще й з такими зарплатами і цінами. Я теж казала, що можливо цей відпочинок і підходить для деяких країн, але не для України... Хоча, можливо й в Україні знайдеться ряд людей, готових в день презентації віддати 20000 євро.
    І ще одне, я помилилась в попередньому дописі - там та п'ятизначна ціна була за Канарські острови (ну це якщо комусь такі деталі важливі).
     
  16. SEPTIMA

    SEPTIMA миється в бані

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    І тут є шахраї - OlgaSoroka, яка пропонує різні тури.Якщо вам все сподобалось то будь-ласка залишайте відгуки,але якщо ні то тема для вас закрита.Бо не потрібно іншим знати правдиву інформацію.І адміністрація сайту її прикриває.Пише що всі відгуки мають бути доброзичливими і позитивними.от вам і демократія.
     
  17. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    А можна детальніше, в чому саме шахрайство? Бо зважаючи на ваші дописи в темі Сороки, можна стверджувати, що ви чомусь маєте упереджене ставлення.
    Я літала в Туреччину по путівці фірми ОтіТур, за дуууже вигідною ціною, відпочинком дуже задоволена. Оформлення путівки, інформація, сервіс - все на дуже хорошому рівні.
    У чому ж шахрайство?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

     
  19. OlgaSoroka

    OlgaSoroka Well-Known Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах

    Якщо Ви мене так обвинувачуєте,то прошу надати факти.
    Я Вас ніколи не бачила,нічого не продавала й не пропонувала навіть .Для чого Ви псуєте мені репутацію?Це помста за що? й Від кого?
     
  20. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Шахраї в туристичних фірмах