Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. mamba

    mamba Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Ех, де мої 20?!) Я також нічим серйозним не користувалась в 20. Лише очищення та зволоження - без того ніяк. Маски з дoмашньої сметани або мед, олія, жовток, лимон -саме те що треба. Мала аналогічні проблеми. Мило тре відкинути однозначно- сушить шкіру і ніц хорошого. Теж користувалась Нівея - років 15 назад вона була дуж якісна...зараз не знаю.
     
  2. didymos

    didymos New Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    У мене теж така проблема і я теж була у лікаря-завідувач кафедри дерматології.Я здала аналізи-не демодекс.Це себорейний дерматит.Є багато причин у неті є різні поради.Літом він не активний, навіть після моря він умене пропав,а тільки зима,ковбаса,і солодке він загострюється.Я НАВІТЬ ПРОБУВАЛА ГОРМОНАЛЬНІ КРЕМИ .Допомагає фран.косметика уряж там є така серія,а також дієта і певні БАДи пила,і потрібно сонце.
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    а я була два тижні тому на одному дуже крутому тренінгу, то попри всі ньюанси лікувальної косметики там сказали, що неважливо, яка проблема і чим користуєшся, але собі треба взяти за звичку зранку мазатися кремом, який захищає від UVA променів, так як ці промені вражають глибокі шари шкіри неважливо, чи хмарний день + вони проникають через скло, тому водії таксі-автобусів ще більще вразливі до раку шкіри і часто виглядають старшими на свій вік.

    ще розказували, що рідкий вітамін С шикарний для шкіри, це єдиний вітамін (навіть А і Е слабші) який проникає глибоко в шкіру, захищає від UVA променів і він не змивається водою (як креми), бо зразу проникає в шкіру.

    Ще розказували, що те, що рекламують в кремах колаген - дурниця. Колаген виробляється виключно клітинами шкіри, він не може в шкіру потрапити ззовні. Після 20 колаген виробляється тільки у випадку поранення і пошкодження шкіри, щоб загоїти.

    Ще розказували, що суха шкіра легше піддається лікуванню, особливо в питаннях пішментації і мелазми, так як олія жирної шкіри не дозволяє проникати лікам глибше, тобто треба ще тратитися на те, щоб обезжирити шкіру.

    Ну от, видала, тренінг проводився в Лондоні, вів крутий дерматолог, тобто я не придумала і просто переказую.
     
  4. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    дівчата, в мене суха шкіра, постійне лущення, але водночас є прищі. До того ж шкіра дуже чутлива. Я ходжу до косметолога п. Олександри. Вона сама дивується з моєї шкіри, бо часто буває таке, що вона наносить якийсь засіб, мене починає пекти або червоніти шкіра і вона зразу знімає. Вона пропонує зробити пілінг, каже, що шкіра стане загартованіша.(пропонує мигдальний пілінг). Але боюся як моя шкіра прореагує.
    Щоб Ви порадили? Я так зрозуміла, що потрібно кілька сеансів, кожен з яких є сильніший.
     
  5. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    не знала баба клопоту... купила корейську косметику, тепер "цвіту" - все лущиться, обличчя в червоних плямах. Вобшем - не пішло
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    А мінеральна пудра такий захист дає?
    Він продається окремо чи як?
     
  7. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Порадила б сходити до іншого косметолога. В п. Олександри також була. Прочитайте мій відгук в темі "Де є хороший косметолог у Львові?"
     
  8. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Я купляю вітамін C в порошку фірми philosophy ( в сефорі), змішую з кремами і так наношу на шкіру. Запах мені не подобається, але знаю, що то корисно.
     
  9. Iablinska

    Iablinska Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі


    Моя мінеральна дає, в мене Bare Minerals. Зазвичай на банках пише який захист, і чи є він взагалі.

    ---------- Додано в 15:47 ---------- Попередній допис був написаний в 15:46 ----------

    Mazerati, а на скільки вистачає тої баночки з вітаміном С?
     
  10. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Думаю, якщо кожен деь використовувати, то на пів-року вистарчить.
     
  11. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Веронка, в мене на корейську косметику була аналогічна реакція, потім 2 місяці в косметолога шкіру лікувала....
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    А можете сказати чим корисно? І для якої шкіри підходить, чи повпливає якось позитивно на проблемну шкіру? Ніколи просто не чула про такий метод:o
     
  13. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Мала я минулого року крем від морозу... І вже цього року він ні грама не допомагає. Як таке може бути? Складається враження, що це якийсь імунітет виробляється.
     
  14. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    а який? бо я ніколи не мало проблем зі шкірою на морозі, а вже 3 дні щось страшне робиться. чи то з вагітністю пов"язано? обличчя пече, почервоніння, сухість. в мене таке хіба могло бути від зміни води, якою вмивалася. і то рідко. думала купити дитячий крем "веледу" проти вітру, але не знаю чи підійде. може, хтось купував в пробничках креми цієї фірми?
     
  15. veronka

    veronka зла друзя

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    так-с, основну проблему я мінімально "устраніла" - водичка з гінко білоба + касторка рулить. Перестало лущитися, зменшилося почервоніння. Ялаташику, ти - молодець. Дяк за підказку.
    зі. касторка взимк від обмороження та обвітрування "то_шо_доктор_пропісал"))

    ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:07 ----------

    добре складники почитайте. Я тут дитячим кремом пробувала попуцькатися, а мені ще гірше стало
     
  16. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Веронка, а що саме брали? що вам так не пішло
     
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Та в мене фірми фаберлік. Zima називається. То вже цього року мажу лице і взагалі таке враження ніби й нічого не наносила.
     
  18. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    та ше треба в них шось розуміти:girl_smile:
    от склад того, що хотіла брати:
    то як, нормальний?
     
  19. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    я ним вже 7 років користуюся. разом з мужом. по тюбику і вимащуємо за осінь-зиму. і ніби все добре. а до того був повний капець з лицем - сухість, почервоніння і лущення. навіть минулого року малій мастила щічки, бо мали колись оморження, а бюбхен нам зажирий був. дійсно, все індивідуально.
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Навіть не знаю чому він мені тоді не підходить. Бо як перший раз помазала лице, то ніби спасіння. Все залікувало, а зараз не допомагає.