Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

 1. Lelihelija

  Lelihelija Няшка

  Всім привіт, може не зовсім на часі, але цікавлять відгуки про школу Еколенд на Сихові, район Скрипника. Скиньте, будь ласка, сюди чи у приватні повідомлення. Чи може когось знаєте, у кого дітки туди ходять.
  Дякую! :heart:
   
 2. dizzy

  dizzy Member

  Привіт усім форумчанам та форумчанкам! Наступного року закінчуємо навчання у початковій школі і так як наша початкова школа не має жодного продовження зупинились перед вибором подальшого місця навчання. Розглядаємо школи поблизу місця проживання. Найближча це №2 на Володимира Великого , та "дуже рекомендована" школа "Надія" на Науковій. Колись сам навчався у другій, але це було давно і спогади зараз ймовірно зовсім не актуальні.
  Всієї теми не подужав, переглянув лише кілька останніх сторінок, можливо питання цих шкіл уже обговорювалось, в такому разі прошу пробачення і буду вдячний за посилання.
   
 3. SweetMira

  SweetMira Well-Known Member

 4. Brigitta

  Brigitta Well-Known Member

  Якщо хочете, щоб дитина розмовляла німецькою, то віддавайте в 28. Там справді хороша підготовка з іноземної мови, але все решта, як на мене - трохи застаріле. 49 школа не така розрекламована, але там з приходом нової директорки відбуваються справді позитивні зміни в усьому, починаючи від ремонтів у приміщеннях, і закінчуючи новими вчителями. Крім того, в початковій школі впроваджена програма "Інтелект України".
   
  • Подобається Подобається x 1