Шоколад...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Ото гризу 90% чорний шоколад і цікаво стало, хто з вас який шоколад любить, і які вже куштував смаки... [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. вишиванка

    вишиванка Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я теж люблю чорний шоклад, а також молочний з горіхами..:rolleyes: та і білий люблю.. :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Mavpysuk

    Mavpysuk Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    чорний лідирує у моїх смаках....друге місце посідає молочний шоколад з лісовими горіхами...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоколад...

    Бажано молочний,але головне з великими горіхами, лісовими.люблю їх виколупувати з шоколаду!!!пористий колись любила, але тепер не дуже!
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Шоколад...

    От добре вам, я чомусь в наших магазинах більше 80 % не находжу!
    Чорний шоколад обожнюю!!!! Колись спробувала шоколад з додаванням перцю-смак неповторний.....
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Тільки молочний:)
    А нещодавно спробувала свіжу полуницю в шоколадному фонтані-фондю.....ммм...божествений смак....
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Irusya

    Irusya Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я шоколад не дуже люблю, але надаю перевагу чорному гіркому з мигдалем дрібленим. Ще подобаються шоколадні цукерки "Доміор" з чорною шоколадною начинкою з коньяком, і чорнослив в шоколаді мням.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Inka Blond

    Inka Blond Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Не люблю я чорного шоколаду, хоча і знаю, що вже якщо і їсти треба, то чорний. Люблю білий і молочний. Колись почали випускати білий шоколад з кокосом - був моїм улюбленим, але пропав. Більше чомусь нічого подібного не бачила:umbrage:
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    тільки чорний. шкода в нас нема 90 %.
    з додатків - то тільки або з кавовим наповнювачем або з апельсиновими цукатами.
    також сподобався чорний з мятою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Zlju4ka

    Zlju4ka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А я надаю перевагу чорному:y:,якщо немає то молочний з родзинками.:)Не їм з горіхами.Я з ними взагалі ніц не їм.не люблю.:confused:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    О, чорний шоколад із чорним перцем справді смачний! Але крім мене його ніхто їсти не міг. :xaxa:
    А їм я зараз польський чорний, від Wawel.

    О, а мені приятель з Німеччини привіз 99% чорний шоколад. Його у великих кількостях їсти неможливо взагалі. Та й не можна. То фактично суцільне какао. Але ЯКИЙ там звук, коли відломити шматочок!!! Ах!!!
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2009
    • Подобається Подобається x 6
  12. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Люблю шоколад і чорний,і білий ,і молочний, але чомусь останнім часом 100 грамові плитки від українського виробника мені нагадують пластилін:n::n:.
    Віддаю перевагу кілограмовим плиткам італійського шоколаду від EMILIA:y:
    А яка колись була "Оленка" чи "Казки Пушкіна"............
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Мій улюблений напівчорний:xaxa: хоч виробник і називає його чорним:xaxa: - Корона чорний з цілими лісовими горіхами:rolleyes:
    До решти видів байдужа, хіба молочного з родзинками терпіти не можу:bad:

    П.С. Ще колись дуже любила шоколадні вироби від Світоча, але коли їх викупила Нестле, моя насолода скінчилася:sad: Тоді я зрозуміла, що й шоколад можна зіпсувати:ninja:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шоколад...

    Я така вредотина що полюбила собі лишень темну чеколяду. Не люблю я молочних і білих, се сам цукір. А ось темну їла і 70% вміст какао і більше. Дуже мені смакує чеколядка з чорним перцем і чорна чеколядка з мятою. Це напевне моя найбільш улюблена - можу їсти вдень і вночі, аж мені ся зле зробить.:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    І мене нещодавно такою смакотою пригостили:y:. Смак справді незабутній:y: Шкода тільки що виробника не запам"ятала, щоб собі купити.

    Але я не примхлива:xaxa: Шоколад "топчу" любого коліру і виробника:xaxa: Єдина вимога - це щоб його було побільше:xaxa::xaxa::xaxa:
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. ірен

    ірен Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А я люблю тільки молочний і з цілими лісовими горіхами.
    Чорний шоколад мені не лізе...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Тільки молочний! Ну не подобається мені цей гіркуватий присмак шоколаду. Іноді можу з'їсти білий, але всеодно гину за молочним, може бути і без горішків :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Колись любила молочний-його чоловік купляв багацько-любить,а мені проівся.Люблю чорний,можна з вееелиекими лісовими горіхами...
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Люблю шоколад любий, тільки не з горіхами, чорносливом і родзинками.Просто чистий шоколад, а ще люблю з наповнювачами.
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. СОФІЯ -СОНЯ

    СОФІЯ -СОНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Тільки чорний і без будь-яких наповнювачів. Ні молочного, ні білого не їм взагалі, навіть бажання їх спробувати не виникає. Одного разу їла швейцарський 90% чорний -м-м-м, потім ледь не плакала над тією обгорткою.
    А з шоколадних цукерок - чорнослив в шоколаді (звісно, чорному :)) і лісовий горіх чи мигдаль теж в чорному шоколаді.
    А то все не з дешевих,тому балую себе не часто. Хоча чоловік іноді може підкинути Intenza чи чорносливчику, бо сам любить.
     
    • Подобається Подобається x 8