Шоколад...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А мене ото сусідка ошарашила, що шоколад понижує гемоглобін. То правда?
    Але я його так люблю, що то мене не страшить
    Ще мені подобаються плитки Рошен і Світоч з тірамісу:girl_crazy:
     
  2. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Шоколад...

    щось мало віриться.
    хехе, я Світоч тірамісу свого часу об`їлася :) взяли з мамою упаковку (там щось 12 штук, здається), то останніх 2 чи 3 ледве доїли :)))
     
  3. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Шоколад...

    коли була маленька, то як не давали шоколаду спати не лягала, потім як вдень плитки-двох не зїм то істерика була до бєшенства:)але минулось. Люблю чорний гіркий (але от 99% то краще до страв додавати ніж їсти, а 87% то супер невеличкий шматочок), з перцем можу істи , але не захоплююсь, з мятою не смакує, люблю молочний, терпіти не можу білий (але був період коли їла той пластилін по плитці вдень), не люблю з горіхами, але можу їсти,з родзинками подобається більше, а от з наповнювачами не люблю, особливо з каковими, краще файної кави заварити:) Дуже смачна шоколадка studenska (ніби так), але в нас не знаходжу:sad: а взагалі в мене смак на шоколад швидко змінюється. З цукерок корівку люблю і чорнослив в шоколаді, лішину і фереро,одним словом сьогодні люблю одне, завтра інше. Що шоковало Світоч з Тірамісу подобається дуже:)
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоколад...

    Мала привезла з Польщі пару шоколадок. такого ГЕ я давно не пробувала!!мило милом.незважаючи чи то з малиною, чи молочний чи горіховий!
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шоколад...

    А якої фірми? Я люблю солодощі Wedel.
     
  6. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Сам шоколад якісний, але продукт для мене засолодкий.

    Я його бачила на усякого трибу лотках...
     
  7. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я багато цікавилась темою повишення гемоглобіну, тому що у мене недавно була анемія. Прочитала в інтернеті статтю, підсумком якої була теза
    Любителі молочного шоколаду ніколи не страждають від анемії
    Ось і тепер як відчуваю що смакує, купляю.
    І дійсно, кожень день яблука, раз в кілька днів шоколадка, і він піднявся на 20 пунктів. Так що шоколад гірше не зробить, це точно.
     
  8. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Найбільше люблю молочний шоколад з цілими горішками...
     
  9. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    І я обожнюю чоколядки!:) в мене, коли місячні, то я без неї ніяк неможу обійтися. І чого б то?:) А горішки в шоколадці - це взагалі сказка!:)

    До речі, десь прочитала, що люди поправляються не від солодкого, а від надмірного споживання солі. То тепер дозволяю собі балувати себе іноді солодким:)
     
    Останнє редагування модератором: 8 Листопад 2009
  10. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Просто від надмірної кількості солі в організмі затримується рідина, а від солодкого - накопичуються жири.
    Але для мене солодке - спасіння в деяких випадках і відмовитись від нього не можу:)
    Люблю цукерки "Білочка"
     
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    одна з моїх найулюбленіших, особливо з мармеладними вставками
     
  12. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шоколад...

    Фірма Соната
     
  13. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Шоколад...

    ну взагалі-то шоколад, тим паче чорний, в розрахунку на те скільки його можна зжерти, не найгірший варіант солодкого. і користь від нього набагато більша, ніж, наприклад, від тістечок з кремом тої ж калорійності. хоча б те що глюкоза потрібна мозку, і позитивний настрОй того вартий. і енергії різко додається :) так що ті калорії в роботу ідуть, нє? ;)
     
  14. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Всьо... Біжу за чоколядою:)
     
  15. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Обожнюю білий шоколад,а якщо там ще і горішки є,то взагалі бомба, молочний шоколад також люблю,оком не моргну, як плитки вже нема.....якщо немає ні білого ні молочного,то чорний так само підійде:girl_smile:

    Напевно, я все таки люблю будь-який шоколад.:girl_haha:
    І настрій він мені підіймає однозначно ;)
     
  16. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А в мого чоловіка сьогодні ломка була, так шоколадку хотів.
    А мій улюблений шоколад, корона з цільним лісовим горіхом (і чорна і молочна)
     
  17. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    я не їм солодкого. Тобто можу зїсти дуже мало бо мені стає зле. Але по свому я обожнюю чорний шоколад - заварити собі кави міцної і солодкої і з кусочком чиколядки в прикуску - хай весь світ почекає... Подобається корона в таких чорних упаковках.
    Шоколад не може знизити гемоглобіну, так як являється продуктом з шаленим вмістом заліза - 14,8 мг заліза на 100 г какао /для порівняння - свинна печінка, яка є признаним продуктом для підвищення гемоглобіну - 12 мг на 100г печінки/, так що без фанатизму, але їсти можна!
     
  18. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шоколад...

    Моя малеча мені вчора в магазині вибрала шоколад поки я купувала кобаску. Як прийшли на касу і я заплатили, щойно тоді побачила що шоколад 72% вмісту какао фірми Спартак. Горджусь своїм підростаючим поколінням, малечі лишень 2.5 роки а вже так добре навчена.
     
  19. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я дуже люблю чорний гіркий шоколад! А ще цукерки "Монте Крісто" де в шоколаді ще й вишенька в лікері...:girl_claping: А ще в "Корони" є такі горішки (кеш'ю і мигдаль) в шоколаді...ням-ням
     
  20. Pola

    Pola New Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я люблю молочний і білий з цілими горіхами.А ще люблю молочний і білий з кокосом які колись робив Світоч,а зараз їх на жаль немає.