Шоколад...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Шоколад...

    ойой, отого з кокосом я могла плитку за раз зжерти!.. як шкода що вони вивели то з виробництва...
    ще в Світоча була така штука - як я кажу - "шоколад з шоколадом у шоколаді" - чорний з какао-крупкою. ото була штука бронебійна... і ще той другий з серії 1882 - "со всєм шо єсть"(с) - тоже хороший був.
     
  2. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Ага, то була бомба!!!
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Шоколад...

    Є у мене тут таке чудо. Бельгійське, 70%-не. Ціла пачка велика стоїть. Малеча помаленько тягає. Я на гуртовні купила.

    Вчора собі купила на пробу Корону 78%. Цікаво яке воно буде? Бо онту що мені малеча купила в четвер вже ма.
     
  4. SuperRhino

    SuperRhino Active Member

    Відповідь: Шоколад...

    А я чорний шоколад не люблю :girl_sad: Дуже люблю від Корони молочний шоколад з ЦІЛИМИ лісовими горіхами :girl_tender: мене мій муж балує тим шоколадом, бо знає що я його люблю, причому навіть не знаю за що більше, за ЦІЛІ лісові горіхи чи за шоколад :girl_smile:
     
  5. Відповідь: Шоколад...

    І я люблю такий же, тільки від Мілки
     
  6. Viktorina

    Viktorina New Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я теж, їм тільки чорний, бажано Корона,або Світоч,обожнюю шоколад ,тому перепробувала багато і таки переконалася для себе, що мені підходить чорний і тільки наш вітчизняний,гіркий ,аж до терпкості...:girl_tender:
     
  7. Kofein

    Kofein New Member

    Відповідь: Шоколад...

    Обожнюю молочний шоколад з мигдалем, особливо мілка:nyam2: Чорний недуже люблю. А білий :bad: Не знаю як його можна їсти, він для мене противний на смак, хоча..... "на вкус и цвет товарища нет"
     
  8. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    дуже люблю молочний... і білий пористий, але тільки Міленіум! мммм... і наш молочний мені менше смакує, ніж французький, бельгійський чи італійський...
     
  9. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Шоколад...

    і я теж,останніх 5 днів на неї підсіла,особливо з цілими горішками люблю. Чорний мені так не дуже йде,а білий хіба з кокосом подобається.
     
  10. agalinka

    agalinka Active Member

    Відповідь: Шоколад...

    І я чорний люблю Світоч особливий, або з терамісу :girl_in_dreams:
     
  11. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Шоколад...

    А я веееееесь...вееееесь люблю шоколад і чим його бііііільше тим він кращииий!!!!!
    Але шось маю таку легку пристрасть до отого шоколаду шо з мйстерні шоколадної, якийсь віе мені найсмачніший. А ще ціни нема тому шоколаду, якщо він молочний або білий і має або горішки цілі або мигдаааль
     
  12. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я найбільше люблю білий пористий від Рошену. Пробувала різні шоколадні плитки інших виробників - якимось цукром віддає..більше не експерементую.
     
  13. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Шоколад...

    мені теж пористий подобається:girl_curtsey:
    вже як їм шоколад, то як мінімум цілу плитку, ось така я обжора :girl_curtsey:
     
  14. носик

    носик New Member

    Відповідь: Шоколад...

    я просто обожнюю шоколад:girl_in_dreams:.
    Як була вагітна- їла молочний із цілим лісовим горіхом. Мені всі несли шоколадку))) я була дуже вередлива))) і тільки так мене можна було заспокоїти)))
    Тепер на молочний і дивитися не можу.
    Але))))) "Підсіла" на чорний. раз в 2 дні отримую від чоловіка чоколяду і сама тихеньку в кухні під чай....
    Мабуть, і жадіна, і прожора, але і солодкоїжка:rus:
     
  15. IndigoChild

    IndigoChild New Member

    Відповідь: Шоколад...

    і я обожнюю шоколад)) ну а як його не любити?:girl_curtsey:
    найбільш смакує молочний, ну але як його нема то і чорний і білий їм))
    а ще люблю цукерочки з майстерні шоколаду...Карамелія, Білий вельон, Фрау Рузя....ам ам ам...)))

    колись любила Світочівські Ромашку, Мак, Білочку... але зараз то вже як пластилін...ех...жаль....такі цукерки були:girl_cray:
     
  16. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Шоколад...

    А я сумую за Короною з яблуком і корицею... Ну чого його зняли? Я його так любила, дотепер не можу заспокоїтись...
     
  17. Відповідь: Шоколад...

    молочний шоколад з цілими лісовими горіхами! Ням-ням!
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А хто читає склад шоколадок? Останнім часом частенько розчаровувалась в купленій якості, тож тепер звертаю увагу на те, щоб чоколяда була з какао-маслом.
     
  19. Lana Lypneva

    Lana Lypneva New Member

    Відповідь: Шоколад...

    згідна на всі 100%. Світоч взагалі зараз зпортився, а раніше купляла лише його!
    Щодо шоколаду, то обожнюю весь - і чорний і білий і молочний, і з горішками-родзинками і без. Залежно від настрою обираю.
    Склад також частенько читаю, хоча знаю, що у всіх українських чоколядах є соя (соєвий лецетин), прикро. Єдине - не в курсі який склад у шоколаду з шоколадної фабрики але смачнючий - однозначно!!!
     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Шоколад...

    просто тепер це вже не Світоч робить, а Нестле під світочівською торговою маркою
    і ходили плітки , що вони тепер роблять всі шоколадки і цукерки з сої- о така халепа

    а я люблю також чорний і білий шоколад, і пористий люблю , і з горіхами люблю

    а з печивом не дуже подобається