Шоколад...

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Liliyah Romanova, 15 Травень 2009.

  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я страшенно люблю білий шоколад. А зараз мені родич передає з Голландії їхній білий шоколад. Ням-ням-ням. Скажу чесно, наш шоколад не є такий смачний.
     
  2. Sitara

    Sitara Active Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я люблю більше молочний або білий шоколад. Але якщо є чорний - не відмовлюсь. Цукерки дуже любила "Зоряне сяйво" але тепер щось вони вже не мають такого смаку як колись, тому перейшла зі Світоча на Рошен.....
     
  3. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Шоколад...

    Мені найбільше смакує чорний шоколад,і чим більший в ньому вміст какао-тим краще.Молочного взагалі не люблю,а чорний з гірчинкою ммммммммм смакота.З цукерок подобається Вечірній Київ,чоловік знає мою слабкість то на якесь свято завжди мене балує:girl_claping:
     
  4. Melinda

    Melinda Active Member

    Відповідь: Шоколад...

    Люблю тільки чорний, може бути з цілими горіхами.
     
  5. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Шоколад...

    а мені подобається білий пористий або чорний(молочний) з горіхами і ізюмом
    а найкраще смакує просто кусок шоколаду на вагу (не плитка) :)
     
  6. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Шоколад...

    Шоколад люблю напевно всякий, хіба не люблю чорного солодкого (той що десертний), але якщо він з ізюмом чи горіхами чи іншими добавками, то смакота.
    І ще обожнюю білий пористий :girl_in_dreams:
     
  7. Allure

    Allure New Member

    Відповідь: Шоколад...

    як відрізнити якісний шоколад
    почула по тв корисні поради як визначити чи перед вами справжній шоколад, чи неякісна (і шкідлива!!!) підробка. Отже справжній має по-перше танути на долоні, а по-друге якщо його потримати в холодильнику має обов*язково покритися сірим нальотом. Ну і ще має топитися в посудині з молоком - але це вже для фанатів проведення дослідів:girl_wink:
     
  8. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    я куштувала 99% то практично не можливо їсти, гіііііііііііркий. Я дуже люблю трюфеля ) які вже тільки не перепробувала, то маю свої улюблені)
     
  9. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Шоколад...

    Я люблю молочний шоколад з горіхами, а от якщо готую гарячий шоколад, то беру тільки чорний:) А з цукерок обожнюю "Ромашка" і "Прометей"
     
  10. Kiruskin

    Kiruskin Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    А як готуєте гарячий шоколад? Прочитала і мені аж слинка потекла!)))
     
  11. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    чорний!!!))) а ще згадую дитинство, коли продавали шоколад такими великими кусками, мама купувала для випічки, а я тихенько його погризувула:girl_tender:
     
  12. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Шоколад...

    сьогодні знайшла шоколад, який мені нагадав дитинство!)
    Скуплялась в фірмовому магазині "Рошен" і чоловік запропонував взяти ще й шоколадку, я вибирла ту в якій найбільший вміст какао і були шматочки какао-бобів. Така смакотище!!! Я уже думаю, коли я наступного разу буду проходити біля того магазину - то візьму кілька таких:girl_tender:
     
  13. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Шоколад...

    без шоколаду і дня не проживу:p
    люблю молочний і білий!!! з добавок - то хіба горіхи, печенько або родзинки, інші не смакують:girl_nea:
     
  14. kljysochka

    kljysochka New Member

    Відповідь: Шоколад...

    о, і я той люблю, але найкращий то просто без кавалків какаю, чорний. там відсоток ненабагато менший, але ну дуже смачнючий! і тіко рошен! корону нетерплю( якась мені дуже не альо.. а від молочного і білого відвикла абсолютно!