шоу "Фермер шукає дружину"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 8 Липень 2011.

  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Але ж на СТБ йшли кастинги: Хочеш стати дружиною фермера , тоді приходь на кастинг. Якщо так як ви пишите, то коли ж вони зніматимуть те шоу? Вони ж не будуть показувати його в прямому ефірі?
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    зараз приходять листи дівчат/жінок, яких зацікавили фермери.
    потім дівчата (яких оберуть самі фермери) поїдуть до них на деякий час, знайомитись, спілкуватись, дивитись одне на одного.
    в прямому ефірі показувати село, де навіть дуже часто мобільний не ловить - нереально, тому будуть знімати і тоді уже показувати.
     
  3. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Тю, та в моєму селі теж мобільник може не ловити!
    То знак долі! "Фермера" мусять знімати на моїх угіддях!
    О, і в нас в селі теж фермер є - жонатий, правда. Зате може бути консультантом, во!

    П.С
    Канєшна, усьо за окрему плату :)
    :girl_blum:
     
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Я шоу не бачила, але на сайті глянула на перспективу))) Сподобався тільки Юрій Сергеєв. І усьо. Але я не маю гумаків і корову виділам тільки з вікна поїзда, в городах нічого не тямлю, вмію на них тільки шашлики їсти. Але у мене є дуже гарний квітчастий сарафан і соломяний капелюшок, думаю, що стану окрасою будь-якого фермерського угіддя))) А ще я вмію "ератішна" валятися на сіновалі. Ну я так думаю. Цікаво, у мене є шанс?:girl_wink:
     
  5. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    палюбасу
    а якшо шо - то премудростям фермерської роботи ми вас (тут на форумі) навчимо)))
     
  6. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    ги))) боюсь життя не вистачить, щоб осягнути ті премудрості. Завтра нарешті подивлюсь шоу, заціню що там і до чого. Мо то і не тре тих премудростей...
    Цікаво, яким чином будуть відбирати дівчат у шоу для продовження. І ваапщє... Нечесно по відношенню до дівчат. Он у Холосятку возили дівок по європах - Венеція, Париж... А тут що? Полтавська область і усьо...Номер з видом на річку Вонючку))) А в кінці передачі дівчатам, які будуть продовжувати участь будуть вручати не троянду(як у Холостяку), а відро гною... Нехай звикають)))
     
  7. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Дівчата знають, на що йдуть:) Чого і кого жаліти?:)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Ну, ви тут троха перегнули. Хіба таке може бути?
    І взагалі думаю переважна кількість претенденток буде з сіл, які можливо мріють вийти заміж за фермера. В фермера ж гроші є!!!))) Або це буде контингент дівчат, які хочуть показати себе телебаченню. А там як час покаже.
     
  9. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Учора дивилась цю передачу. Фермери зробили вибір і мене він здивував!
    Особливо Андрій Клімов [​IMG]вибрав Тетяну [​IMG]
    Вона така дивна,як на мене аж надто складна. Взагалі лінію відносин Андрія та жінок показували якось дивно, не було видно ні побачеть, ні щирих розмов...Все якось пусто-пусто??!!!:girl_emo:

    Антон Бойко [​IMG] -потішив. До останнього мав вибрати Світлану,та після побачення з Іриною [​IMG] Геть втратив голову. Йому таки 21рік, а їй -25р, вона знала чим полонити молодого (на мою думку "зажатого") парубка. Вішалась на нього як могла. І результат вийшов на її користь.

    Найбільше потішив пан Василь [​IMG] -пані Галина [​IMG] йому дуже підходить!
    Взагалі очікувала від шоу більшого, цікавішого. Дивилась передачі тоді коли мала час та бажання. Якби оцінювала його за 5ти бальною шкалою, сміливо б поставила "3"!
     
  10. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    мені сподобались стосунки між Василевими "дівчатами" - їм уже ділити нічого було, от вони і раділи щиро
    ще будуть показувати їх побачення фінальні і будуть розповідати як склалось у решти фермерів (що не втрапили у 5-ку)
    а ще втішилась, що Дашу не вибрали, так їй і нада
     
  11. svoboda

    svoboda Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Підтримую!
    Загалом мені шоу дуже сподобалось, не всіх дівчат, за яких вболівала, вибрали. Рада за Лесю Микитенко і за Галю. Надіюсь, в них все складеться.
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    ой подивилася фермера і аж тошно від наіграності...
    особливо Антон(здається) та Іра - ото будуть робити на фермі свідання на криші із сердечками, вона так хоче щоб у них все вийшло...
    як може кобіта столічная хотіти відносин із фермером із якогось там села?:confused:
    все більше не дивлюся тих дурниць
     
  13. Галюсік

    Галюсік Well-Known Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Найбільше мені подобається пан Василь і Галина. Такий хороший дядько - добрий господар, що дає собі раду сам, з хорошим почуттям гумору, уміє поводитись з жінками, трохи романтик. Приємний такий. І Галина мені подобається, хороша така виглядає.
     
  14. LuBimaya

    LuBimaya New Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    А виявилось, що і в нашій країні є продвинуті і привабливі фермери... на досить таки красивих фермах!

    ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:41 ----------

    не в селі справи
    у нього просто достатньо фінансів... І такі як та Іра дуже вдало вміють ними розпоряджатися... Видоїть вона його і кине
     
  15. Promesse

    Promesse New Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    Дівчатка, ніхто не дивиться фермера цього сезону? Вчора пропустила, і не можу знайти повтору:girl_in_dreams:
     
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    дивлюсь, але вчора теж пропустила.
    повтор має бути на сайті
     
  17. Promesse

    Promesse New Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    В мене сайт СТБ дуууууже погано грузиться, якщо хтось знайде, напишіть сюди будь ласочка.
     
  18. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: шоу "Фермер шукає дружину"

    і я цього зрозуміти не можу.....ну тиждень там побути, відпочити від міської суєти, ну другий.....ну третій...а далі....там же пахати треба від закату до забору.....а потім осінь дощі......зима холод.....не розумію, мабуть така романтика не для мене )