Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    і я не думала, що вона так шидко піде. думала, що Віталія швидше вилетить, ан ні тримається поки, хоч цілком очевидно, що зовсім не підходить ні вона йому, ні він їй....
    В мене взагалі таке враження, що там йому ніхто не підходить...та й видно, що хлопчик ще не нагулявся і зовсім інша мета в нього:girl_spruce_up:не любофф, а телебачення::girl_curtsey:
     
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    В 20-ій год.:girl_yes:
     
  3. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    серіал):girl_yes:
    Діівчатка,дивимось)
     
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Давно вже пора Віталію вигнати!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Нарешті))
     
  5. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Не може бути,що Віталія їде додому. Може, все-таки, холостяк вибирає дівчат за своїм смаком, а не за сценарієм стб.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вау! А що сталось там?
     
  7. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчата, а що там спочатку було? Я включила вже як Віталія і Аля були на побаченні. Як там церемонія троянд закінчилася?
     
  8. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я з Вами погоджуюсь:)
     
  9. KUSJ

    KUSJ мрійлива

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ого!!! і мені не віриться, сьогодні не дивилася тої мильної опери, каже чоловік подивишся останню серію:girl_haha:. то хоч тут почитала, що до чого :girl_in_dreams:
     
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Поки що на те виглядає. і мені це подобається))) Судячи з анонсу мамуся Аля починає показувати свої зубки:connie_pull-pigtail
     
  11. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    I'm happy very much :girl_claping:
    не переношу її, і вже себе налаштувала,що вона в шоу надовго... а тут бац....юху!
    П.С. та Аліна стільки триндить,що я скоро буду звук вимикати, коли вона говоритиме :girl_cool:
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    я вчора дивилась Холостяка трошки, а потім як почались новини по СТБ і показували весь час того Путіна, мені аж гидко стало Холостяка додивлятись.. Ну як так можна було спаскудити мені настрій тою гидкою мордою?!! Хоча новини ніби й обробили відповідними фразами, про те, що Херсон не хоче до Росії, що в мережі всі стібуться з санкцій Путіна, але ж блін - стільки часу його мордяку крутили!! Фе!!

    З того що побачила в Холостяку, дуже втішилась що Віталія пішла додому. Вона минулого разу обмовляла "баба Юля", але мені вона сама значно більше нагадує бабу. І оте її бубоніння постійне надоїло. Певне з мастершефу подзвонили, що її відпустка закінчилась та й мусила повертатись ))))
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Сам герой класний, А дівчата.. Не подобається поки що ніхто. Вже ті соплі і сльози просто дістали. Знов якісь страшні історії життя героїнь. Всі бідні і нещасні. І всі як один повторюють: я така справжня...А ще дратує той сценарій, ролі, і те як вони говорять: я приготувала побачення. Та блін, вони ж ніфіга самі не готують, все організовує команда Холостяка. А Анаїт, яка в першому випуску вийшла собі постріляти взагалі абзац.
     
  15. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Кого ще вигнали крім Віталії?
     
  16. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вигнали ше Галю, шо мене здивувало, бо впринципі зі всіх вона було досить таки приємна, виважена і холостяку як на мене підходила значно більше тої такої "дурненької" Ані з НТІ, Мирослави чи Юлі блондинки.

    Хоча можна робити ставки, мені здається шо виграє Аліна кучерява, то ідеальний типаж вибраний СТБ складений зі всіх улюбленець публіки за сезони)))
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Фу-фу-фу, харить вона мене.
    Одне притворство...:girl_emo:

    Навіть не знаю хто подобається... певно та, яка в першій серії зовсім не сподобалась, але я її імені не запам"ятала (гиги)). Ну, короче та дамочка, яка була в шамана і яка вивела холостяка на чисту воду, що він теж шаману не вірить.))
    Хоч вона якась странна, але пряма, а все решта... навіть коментувати не буду.

    Зато холостяк щораз більше симпатизує. Такий класний і оце його словечко: "цікаво", я балдю як він це говорить.:kiss:
    Розумний, симпатичний, на кого на кого, а на нього приємно дивитись.
    Я собі нині задумалась, що після цього холостяка всі наступні мені точно не такі будуть. Більш близького ніж наш львівський хлопчина і не придумаєш...
     
  18. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    бачила уривками,але побачення з Галею подивилась...вона мені здалось старшою за свої 22 роки,холостяк хотіли,щоб вона йому відкрилась...ну не кожна людина зможе обіймати,скакати і говорити,як ти їй подобаєшся,коли тебе знімає телефізійна група і потім вся країни побачить...то треба бути акторкою:girl_blum: Галя була зщирою,зрозуміла я її,сама така....тішусь в душі:)
    мені навіть не приємно бачити деяких дівчат,якась негативна енергія іде від них,а ті прокурені голоси,то взагалі...як можна з такими дальше спілкуватись? більшість якусь роль виконують:girl_nea:
     
  19. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Говорили, що Галя приймала участь в "Останньому герої". Віталія була в Мастер-шефі. І як я зрозуміла, Роза, та що з минулого сезону, на СТБ вже мінімум 3 роки працює, бо на пост-шоу сказала, що знає Віталію 3 роки і обмовилась, що знає її від того часу як "Віталія прийшла до неї на кастинг мастер-шефу" Може я недочула, чи не так зрозуміла.. Куротше - піаряться дівки і навіть не приховують.
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Віталія і зараз працює на СТБ- помічником у групі, яка займається організацією харчувань колективу.
    та вони там всі із шоу в шоу ходють і по СТБ і по сусідніх ТЕТ, АйСіТіВі
    цей кандидат справді найкращий з усіх минулих. Хоча зовнішньо він мені не дуже ( не мій типаж), але у нього дуже класний тембр голосу, власне схожий із тембром Гриші Решетника- глибокий і такий, що "зачіпає". ну і плюс чути рідну "західняцьку" мову ( як не крути, але західняка по мові усюди впізнаєш), тобто це нам близьке. Але разом з тим щось жодна дівчина ому "не пасує". Ну от з ким би він не ставав у парі- повний дисонанс. Ну і дівчата мені цього сезону якісь нецікаві і однотипін. Вже три передачі пройшло, а ніхто мені особливо в око не впав і нікого особливо не запам ятала. Якісь типажі вибрали дуже однотипні. Чи то ролі погано прописали. Вони всі "зливаються" і скучні.Бугрімова якось більш чітко прописувала роль для кожної.
     
Статус теми:
Закрита.