Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    У мене склалась така думка за 4 сезони шоу
    учасницям явно знімальна група придумує різні конфліктні ситуації,провокує...пише сюжет
    дівчата отримують грошову винагороду за участь
    не погана можливість засвітитись на всю країну,а може потім візьмуть кудись...співачкою,ведучою...:)
    багато чого додумують продюсери,сценаристи,якби ту чи іньшу ситуацію гарно подати нам глядачам:) і рейтинг високий отримати
    головного героя подають,так ніби цей чоловік "самий-самий",багатий,успішний,але самотній,шукає кохану-долучаються стилісти і вся команда,працює над образом,що до Констянтина,то пару років тому Ви би його не впізнали:girl_spruce_up:приймав участь в "Бум"

    Для кожного-це великий шанс заявити про себе!

    От і ходять з одного проекту на іньший:girl_nea:

    ---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:26 ----------

    це точно,полюбе у фіналі буде важко....і не факт,що після шоу будуть якісь стосунки,коли камери погаснуть,сценаристи поїдуть....:girl_wink:

    ---------- Додано в 20:35 ---------- Попередній допис був написаний в 20:32 ----------

    я запам*ятала- с милым рай в шалаше еслы милый на порше:girl_flag_of_truce: від директора пляжу..ГгГ
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    що то таке було?
     
  3. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    то було таке телев.шоу пару років тому,точно не пригадую...здається на Інтері показували,але усе до початку ефіру було ретельно стерте:girl_nea:
     
  4. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    не все встигли http://mediananny.com/raznoe/2302223
     
  5. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    блін, в мене після тої сатті тепер до нього вже не таке позитивне ставлення... А спочатку була в захваті від першого нормального холостяка в тому шоу... Словом, "жовта преса" зробила свою справу.:girl_devil:
     
  6. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Минулий випуск дивилася з самого початку. Звернула увагу, що холостяк вдягає дівчині перстеника на таку собі пухкеньку руцю. Прискіпливо оглядала руки дівчат і зробила висновок, що то може бути рука Алі (яка має Марка), або Юлі-блондинки (якій блондинність не пасує зовсім)
     
  7. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Коменти з сайту...
    надеюсь я ошибаюсь, но мне кажется, что эта девушка слишком себя распиарила за счет ребенка… ведь действительно, не у нее одной ребенок, но только она столько внимание акцентирует на своей безконечной любви к детям, на желании всецело отдаться этому…

    _Полностью с вами согласна! Вспомнить хотя бы ситуацию с чаем в первой передаче. Ребенок замерз, приуныл. И только Юля, левый человек, подошла к бармену и попросила чай для ребенка. Для нее это естественно — она мать! но не кичится этим. А эта рыжая красава сидела с остальными девушками, распустив перья и обсуждая холостяка.. Пиарится, вот и все. Не верю ей. Искренности нет, сплошная игра.

    Аня тільки говорить про дитину,більше нічого від неї не чути,аж тошнить....
    Мирося дуже щира,але мені здається,що скоро поїде
    Люба,ну дитина..поїде
    Аня секретарка,на неї приємно дивитись,але як тільки відкриє рот...то...та жестикуляція....
    Юля з квіткою,ну ніяка...ні емоцій,якась занадто спокійна,поїде
    Анна підприємець починає відкриватись...
    Настя стюардесса,говорить на укр. мові і цікава,як дівчина
    Анаїт,вміє маніпулювати чоловіками...пора додому,вона мені зразу не сподобалась,як тільки побачила її на сайті
    Аліна,вміє зацікавити....ідеальна жінка...ГгГ
    Юліана поїде,занадто м*яка і добра
    Юля блонда-дуже щира і відкрилась холостяку,темна конячка
    Олеся,я коли її побачила зразу чомусь промайнула думка,що вона підходить йому,та фін.інспектор є спільне


    Думаю у трійці будуть Олеся,Алина і Аля
    але подивимось,як то буде:girl_wink:

    ---------- Додано в 15:54 ---------- Попередній допис був написаний в 15:50 ----------

    Я цей сезон дивлюсь,як ніколи....запам*ятала всіх і їхні фрази...на роботі сміємлсь від їхніх реплік:girl_wink:

    ---------- Додано в 15:57 ---------- Попередній допис був написаний в 15:54 ----------

    чому,ідеальних людей немає....це нам подають такими,а те,що канал прикрашає багато чого я вже писала вище:girl_blum:
    дивимось дівчата,дивимось...створюєм рейтинг каналу:girl_wink:
    ще би ту рекламу прибрали було би ідеально!
     
  8. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    дивитись із запису в неті є 2 плюси: без реклам і не підвищуєм рейтинг каналу путінського кума...
     
    Останнє редагування: 26 Березень 2014
  9. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    та реклама всюди...ніби нічого не роблять там... їдять шоколад та запивають соком і реклама туристичного оператора ще вино в придачу:girl_cray:
    а головне шоколад не з кращих,вміст какао бобів заставляє задуматись,сік...точніше соковмісний:girl_cray:
    от цікаво,скільки % реклама займає в шоу? це типу "скрита" про неї не попереджають і вона реально мішає дивитись шоу
    ось натрапила на таке http://news.tochka.net/ua/99015-tv-reklama-na-chem-zarabatyvayut-ukrainskie-telekanaly/
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Це типу "product placement" :girl_yes2:
     
  11. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчатка, а що ви хотіли? Це ж шоу.....а не реальна життя)
    Дивіться Холостяка як серіал і насолоджуйтесь чудовою українською у виконані Кості. А і ще сукнями і краєвидами (щось цього разу холостяк бюджетніший, вже 3 тиждень в Вєтнамі :girl_mad:)
     
  12. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ну який 3 тиждень??
    приїхали на один і постійно знімають, а нам показують як за 3 тижні(((
     
  13. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ааа.. Ви про рекламу Amour.. та він від Конті, а Конті від Партії регіонів. Я Конті принципово не буду купувати. Не знаю чи назавжди, але на найближчий період точно. Знаючи, що ті дурнуваті риги могли прийти на 2 дні швидше в ВР, проголосувати і люди б на Майдані не загинули.

    Amour фінансує їм зйомки, за ту рекламу заплачено шалені гроші. В минулих сезонах був Dove і ще якесь спиртне (Коктебель чи Інкерман). Без тої реклами не було б шоу. Все ж таки зйомки доволі дорогі - фінансування самого лише каналу не дозволило б собі такі зйомки. А так - трохи СТБ, трохи Амур, трохи Інкерман, трохи, мабуть, і самі дівчата та й назбирали.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

     
  15. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Так я за нас,глядачів і говорю, що мені до того скільки там реально були усі учасники
    я до того,що в порівнянні з попередніми холостяками цей явно економніший
    в минулих сезонах здається найбільше по 2 тижні були (2 тижні для нас глядачів)
     
  16. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Зйомки справді деколи можуть поводитись 4 дні, а нам показують як цілий тиждень.. В попередніх сезонах писали дівчата, що так було в деяких країнах.
     
  17. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

     
  19. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    того року буде трохи сюрпризів
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Rodiinochka, Terezka, ну ви знущаєтесь над нами?!!:)
     
Статус теми:
Закрита.