Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ага, випробовуємо жіночу цікавість))). Я сама ледве витримала поки щось не випитала)))
     
  2. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    ну, раз увага до кольору волосся, то значить або блонда Юля або рижа Аля. До речі, обидві мають пухкенькі ручки :). Але ж нам або-або не підходить. Хочеться знати точно. Скажіть, будь ласочка ;)
     
  3. Kvakywa

    Kvakywa Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Та ну,так буде не цікаво....дивитись вже знаючи фінал НЕ КАЖІТЬ :girl_dance:
     
  4. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Та я лиш кольори волосся фіналісток знаю, і то 100%-во гарантувати не можу. Бо та його кума хитрюга))). А раптом не справдиться, то ви мене тут усі порвете))))).
    І ще. Я так легко не здамся.
     
  5. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Ну а якщо тільки колір волосся, і якщо це неважлива інформація, то чого б і не сказати? Для мене відповідь очевидна - ви просто хочете, щоб ми вас тут всі випитували... "Ой просіть мене, просіть!.."
     
  6. YeS Svit

    YeS Svit The Good, The Bad and The Crazy

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    отож,більш простіше "скрита"

    ---------- Додано в 21:18 ---------- Попередній допис був написаний в 21:03 ----------

    Бюджетний 4 сезон....навіть на Анфісі зекономили:girl_cray:
    Продюсеру,а реклами побільше втиснули:girl_cray:
    можуть собі кілька таких проектів дозволити,1 сек. орієнтовно 100 дол.ще залежно який день і година показу,треба з всіма поділитись...побудувати за щось типу "Межигір*я"...а тут ще є бажаючі,в надії,що рейтингове шоу принесе неймовірний прибуток компанії....ага,уже біжу купивати....це більше починає дратувати:girl_in_dreams:
    а саме головне,не окуповується,тому постійних спонсорів немає!

    ---------- Додано в 21:21 ---------- Попередній допис був написаний в 21:18 ----------

    ага! все ретельно приховують зберігаючи інтригу,правда щодо принца і Лени,то десь вилізло і до фіналу було відомо кого обере:girl_haha:
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Rodionochka, коліться! Бо я до фіналу не дочекаюсь! Не казала кума чи він з переможницею зараз має стосунки?
     
  8. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Gabi, не питайтеся. Най си тішит зі своїми супер-знаннями. Я собі розумію так: хочеш сказати - скажи, а не хочеш - не вимахуйся. Ось тому, Rodionochka, не кажіть. Обійдемося. Дочекаємося і самі.


    **************
    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 30 Березень 2014
Статус теми:
Закрита.